Loe ametlikku kirjeldust

Kultuuridiplomaatia instituudi ( ICD ) kultuuriadiplomaatia uuringute keskus (CCDS) on maailma juhtiv kultuuriplomaatia uuringute keskus, mis pakub haridus- ja kutsealase arengu võimalusi üksikisikutele, kes on huvitatud täiendõppe ja karjääri jätkamisest akadeemilistes ringkondades, diplomaatiast , valitsus ja / või erasektor, mis on kas täielikult või osaliselt seotud kultuuridiplomaatiaga.

CCDS keskendub eelkõige kõva ja pehme jõu, globaliseerumisprotsessi vastastikuse sõltuvuse maailmas uurimise tasakaalustamisele, rahvusvahelisele majandusele.

CCDS-programmid pakuvad kõrget juhtimisoskust ja annavad õpilastele oskused oma tulevaste juhtrollide kujundamiseks, pöörates samal ajal tähelepanu kriitilistele probleemidele, mis tänapäeva maailmale väljakutse seavad. Programmid pakuvad täiustatud teadmisi ja analüütilisi vahendeid kultuuridiplomaatia õppimiseks ja praktiseerimiseks ning selle potentsiaali loomiseks rahvusvahelise poliitika ja globaalsete strateegiate kujundamisel. CCDS programmid jagunevad järgmistesse kategooriatesse: kaugõppe kursused, professionaalse arengu sertifikaadi programmid ja kraad Kultuuriplomaatia programmid. CCDS teaduskond koosneb professoritest, kõrgetasemelistest poliitikutest ja kogenud spetsialistidest avalikus ja erasektoris. CCDSi õppejõud ja nõuandvad liikmed on töötanud intensiivselt ja ühiselt, et kujundada uuenduslikke kraadiõppeprogramme, mis pakuvad ainulaadset lähenemist rahvusvaheliste suhete, globaalse majanduse, kultuuridevaheliste suhete, kunsti uurimisele.

CCDS-i kraadiõppeprogrammid toimivad kultuurilise diplomaatia akadeemia ja juhtivate Euroopa ülikoolide vahelise ühise partnerluse raames. Kraadi annab kõik ülikoolid, mida tunnustatakse ülikoolikraadi andmise õigust omavate täielikult akrediteeritud kõrgkoolidena, mis on osa Euroopa Komisjoni kehtestatud Bologna protsessist ja kasutavad Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemi. (ECTS) kraadi andmiseks. Programmid annavad õpilastele võimaluse õppida erinevates suuremates Euroopa linnades ja seega võimaluse omandada akadeemilist, erialast ja isiklikku kogemust erinevatest kultuuridest.

Kultuuridiplomaatia keskuse partnerite ülikoolid

Furtwangeni ülikool (HFU)

Furtwangeni ülikool (HFU) on üks Saksamaa juhtivaid ülikoole ja tunnustab oma tipptasemel järgmistes valdkondades:

  • Kõrge kvaliteet ja innovatsioon õpetamisel
  • Tugev praktiline keskendumine koostööks tööstusega
  • Rahvusvaheline fookus
  • Rakendusuuringud
  • Hariduse ja elukestva õppe jätkamine
  • Koostöö ja motivatsioon
  • Sotsiaalne vastutus ja tuleviku kaitse

Furtwangeni ülikooli keskmes on teaduspõhine, praktiline haridus ja koolitus. Interdistsiplinaarsetes projektides eemaldatakse traditsioonilised piirid ainevaldkondade vahel. HFU on juhtiv inseneriteaduse, infotehnoloogia, infosüsteemide ja juhtimise, insenerihalduse, meedia, rahvusvahelise äri ja tervise valdkonnas. Kursuste ja programmide valikut parandatakse pidevalt, et võtta arvesse uuenduslikke arenguid. Meie eesmärk on pakkuda tulevikku suunatud kraadiõppe programme andekatele noortele, andes tippkvaliteediga akrediteeritud kraadi, mis avavad erakordsed karjäärivõimalused. Samal ajal toetame meie õpilaste teekonda vastutustundlike ja pädevate üksikisikute poole, kes suudavad iseseisvalt probleeme tuvastada ja lahendada. Lisaks toetab meie ülikool rakenduste orienteeritud uurimistöö ja akadeemilise professionaalse arengu kaudu järgmise põlvkonna teadlasi, kes aitavad kaasa innovatsioonile ja ettevõtluse ja ühiskonna parematele oskustele.

Bukaresti ülikool

Bukaresti Ülikool on juhtiv akadeemiline keskus ja oluline võrdluspunkt ühiskonnas ning järgib akadeemilise terviklikkuse ja kriitilise mõtlemise põhimõtteid. Ülikool on üks juhtivaid kõrgkoole Rumeenias ja Kagu-Euroopas, aidates teadus- ja õppetöö kaudu aktiivselt kaasa teadmiste arendamisele ja kasutamisele. Ülikooli peamine eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteedilisi akadeemilisi programme ja uurimisasutusi ning saada teaduse ja õpetamise esirinnas.

Rahvusvaheline koostöö tugevdades on ülikool määratlenud partnerlussuhteid ja strateegilist koostööd enam kui 100 prestiižse ülikooliga 40 erinevast riigist.

Bukaresti Ülikool järgib Euroopa Liidu hariduspõhimõtteid ja kogu õppekavade struktuur on olnud vastavuses Bologna raamistikuga kogu oma teaduskonnas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

Rahvusvaheliste suhete ja kultuuri diplomaatia magistrikraad on 3 semestri programm, mida pakub Furtwangeni ülikool (HFU) koostöös Kultuuriplomaatia Akadeemiaga. Programm ... [+]

Rahvusvaheliste suhete lühikursuste magistriprogrammKraadi pakub Furtwangeni Ülikool (HFU), Saksamaa, koostöös Kultuuriplomaatia Akadeemiaga

Rahvusvaheliste suhete ja kultuuri diplomaatia magistrikraad on 3 semestri programm, mida pakub Furtwangeni ülikool (HFU) koostöös Kultuuriplomaatia Akadeemiaga. Programm on aluseks rahvusvaheliste suhete ja kultuuri diplomaatiale, kasutades ajaloolist ja juhtumiuuringute meetodit rahvusvaheliste suhete teooria ja poliitikateaduse raames.

Kraad keskendub mitmetele rahvusvahelistele suhetele, globaalsele poliitikale ja globaalsele valitsemisele omastele akadeemilistele teadusharudele, pöörates erilist tähelepanu kultuuridiplomaatiale ning selle ajaloolisele ja kaasaegsele rakendamisele avalikus sektoris, erasektoris ja kodanikuühiskonnas. Programm tegeleb kaasaegsete rahvusvaheliste küsimustega, klassiruumiseminaride ja loengutega, samuti haridusega... [-]

Saksamaa Berliin
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 - 3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

Magistriõpe rahvusvahelises majandusteaduses, äri ... [+]

Magistriõpe rahvusvahelises majandusteaduses, äri

Kraad annab põhjaliku baasi uuringute mitme akadeemilise erialadel seotud rahvusvahelise majanduse, äri-ja globaalse poliitika, pöörates erilist tähelepanu kultuurilise diplomaatia ja selle ajaloo ja kaasaegse kohaldamise avalikus sektoris ning erasektori ja kodanikuühiskonna. Kraadiõpe valmistab ette õpilasi karjääriks erinevates valdkondades, nagu näiteks rahvusvaheliste suhete, humanitaarteaduste, äri, finantssektori, poliitika ja kultuuri valdkondades, keskendudes eelkõige kultuurialbumi diplomaatiliste institutsioonide ja kultuurilise diplomaatia rakendamisele välismaal poliitika ja rahvusvaheline majandus. Programm käsitleb tänapäeva rahvusvahelisi küsimusi, klassiruumi seminarid ja loengud, samuti haridus... [-]

Saksamaa Berliin
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Cultural Diplomacy Studies - The Center for Cultural Diplomacy

Location address
Institute for Cultural Diplomacy
Gemthinerstr. 20

Berlin, Berliin, D-10785 DE