Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Master programmid CSR ja juhtimine, jätkusuutlikkus Saksamaal Täistööajaga ja kaugõpe.

Master of Arts (MA) in Vastutav Management (MRM) on 15 kuud kolledži haridus. Programm on rahvusvaheline kommenteeritud kraadi programmid, mis annavad praegustele ja tulevastele juhtidele vajalikke teadmisi ja vahendeid, et viia läbi projektide jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse erinevate organisatsioonide tähelepanu tulemustele. Programm järgib ÜRO ja PRME säästva arengu põhimõtete ja mitmed kasvatajad on kohal töörühmade seotud ÜRO Global Compact algatusega.

Seal on suur vajadus juhid valdkonnas jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse. Programm on tulnud mõiste alla, et CSR on vahend, et edendada säästvat arengut ettevõtted ja organisatsioonid. Kesk koolitus on strateegilise juhtimise eest jätkusuutlikkust. Õpilased saavad põhjalikke teadmisi metoodika struktureerimise põhimõtete, meetodite ja abivahendid planeerimiseks ja otsuste tegemise strateegilise säästev areng. Ilma et ettevõtete sotsiaalne vastutus võiks olla äri barjääri.

Lisaks täiendas metoodika teooria juhtimise keerukus. Keskendutakse sellele, kuidas töötajad saavad osaleda muuta ja kuidas organisatsioonid saavad analüüsida oma keskkonnas kiiresti ja areneda paindlik, adaptiivne organisatsioonidega, kes võivad tegutseda ennetavalt ja strateegiliselt säästva arengu. Mitmed täiendavad teooriate säästva arengu valdkonnas on programmi kaasatud ja on üles ehitatud seoses keskosa. Programmi raames õpilastele terviklik arusaam ärieetika, sotsiaalset vastutust ja jätkusuutlikkus, millele juhi vaatenurgast.

Õpilased saavad juurdepääsu multidistsiplinaarne treeningud nii online ja offline. Õpilased läbima erinevaid seminare. Me taotleda internetis uuringuid läbi e-õppe, webinars ja MOOCs. Eesmärk on, et õpilased arendada oma teadmisi ja oskusi ettevõtte sotsiaalse vastutuse, ärieetika, jätkusuutlikkus, sotsiaalse ettevõtluse ja sotsiaalse innovatsiooni. Uuringud nimetatud valdkondades võimaldab õpilastel bredar oma teadmisi erinevates teadusvaldkondades, kus nad saavad eraldada kontseptsioonide ja vahendite praktilise rakendamise säästlikkuse ja sotsiaalne vastutus projekte. Lisaks õpilastele rahvusvaheline kogemus ja paremad karjäärivõimalused kogu Euroopas.

Master of Arts õppekava annab teile võimaluse: • Study üks suurimaid ülikoole Saksamaal • Võite korraldada oma õpinguid Berliinis elav linn, kus on palju liikumist ja palju vabatahtlik tegevus. • oskus kasutada oma teadmisi Jätkusuutlikkus ja ärieetika • Osalemine International Master programme ja luua kontakte õpilased paljudes teistes riikides. • Võimalus õppida online. • Võite osaleda seminaridel all sertifitseeritud programmi. • võimalus kahekordistada kraadi ja ehitada koos MBA haridus läbi meie partner ülikoolides Saksamaal. • Võime krediidi ise EAP jätkata kõrgem uuringud. • Laia oma teadmisi nii saksa kui inglise keeles.

Lisateavet vastuvõtu nõuded palun täitke kõrval üks meie õppe- ja karjääri nõustajad Teiega ühendust.

Asukohad

Berliin

Address
Institute Corporate Responsibility Management
Guertelstr. 29a/30

10247 Berliin, Berliin, Saksamaa
Telefon
+4930293309291

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega