IUBH University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

IUBH ülikoolilinnakus IUBH University of Applied Sciences pakuvad ülikoolilinnaku kraadiõppe programme, millel on tugev rahvusvaheline fookus: kõiki kursusi õpetatakse inglise keeles, õppekava on viidud vastavusse rahvusvaheliste ettevõtete tulevaste vajadustega. Professorid ja üliõpilased enam kui 85 riigist kohtuvad ja teevad ülikoolilinnas koostööd.

Toetame karjääri alguses või arendamisel tuhandeid üliõpilasi erinevates õppemudelites. Tüüringi liidumaa majandus-, teadus- ja digitaalühiskonna ministeerium vastutab IUBH rahvusvahelise ülikooli eest kõigis kõrgharidusõiguse valdkondades.

Missiooni kirjeldus

Teenides rahvusvahelise juhtimispotentsiaali

Rahvusvaheliselt tööle võetud juhtide profiilinõuded on muutunud. Tunnistasime seda esimese eraviisiliselt riiklikult tunnustatud ülikoolina, mis tegutseb eranditult teenindussektoris.

Oma atraktiivsete bakalaureuse- ja magistrikraadikursustega soovime uue juhtimispõlve jaoks seada uued standardid. Meie programme iseloomustab ainepõhiste teadmiste ja pehmete oskuste tõhus ülekandmine, et valmistada meie lõpetajaid ette keerukaks juhtimisülesandeks.

Meie missioon koosneb järgmisest neljast peamisest edutegurist:

1. Rahvusvahelisus

IUBH on suunatud maailmaturu nõudmistele

IUBH teeb võimalikuks karjääri globaalses keskkonnas. Elame selle kreedo välja sellest, et inglise keel on õppekeel ja ülikoolilinnas kasutatav keel. Samuti anname rahvusvahelisuse paljude muude eripäradega:

  • Meie eksperdid ja õppejõud kogu maailmast õpetavad nii tehnilisi teadmisi kui ka pehmeid oskusi.
  • Teeme tihedat koostööd partnerülikoolidega Euroopas, Ameerikas, Austraalias ja Aasias.
  • IUBH is õpetavad rahvusvahelise nõudlusega keeli emakeelena kõnelejad kõrgtasemel ja arendatakse täiendavat kultuuridevahelise suhtluse kompetentsi.
  • Meie ülikoolilinnakutes on praegu õpilasi enam kui 110 rahvusest / riigist.

Õpilaste jaoks tasub meie rahvusvaheline pühendumus paljuski ennast ära. Ligikaudu 75% meie lõpetanutest töötab edukalt rahvusvahelises keskkonnas.

2. Praktiline olulisus

Teooria ja praktika tihe integreerimine tagab suurepärased karjäärivõimalused

IUBH praktiline orienteerumine esmakordne. Õppekaval on mitu tahku, mis seda kajastavad, näiteks praktika semestrite kaasamine, arutelud ja loengud tööstusespetsialistidega ning ekskursioonid ettevõtetesse. Teooria ja praktika integreerimine on iga õpilase igapäevane reaalsus. Oma loengute kontekstis pakub IUBH projektitööd ja juhtumianalüüse.

IUBH õppimise paljud eelised on võimalikud tänu tihedale koostööle, mida IUBH ja selle õppejõud peavad tööstusega. Meie teaduskonnal on kontakt kõigi DAX 30 ettevõtetega, see on rahvusvahelisel turul tunnustatud ja üle 3000 äripartneriga võrgus hästi ühendatud.

3. Maine ja kvaliteet

IUBH suurepärast mainet kinnitavad arvukad sertifikaadid ja auhinnad

IUBH saavutab regulaarselt hindamiste edetabelid. Hea mainega akrediteeringud, partnerlussuhted ja liikmelisused näitavad ülikooli ja selle programmide kõrget kvaliteeti.

2009. aastal sai IUBH oma institutsionaalse akrediteerimise raames Saksamaa Teadus- ja Humanitaarteaduste Nõukogult (Wissenschaftsrat) kõrgeima kvaliteedimärgi: tingimusteta akrediteerimine 10 aastaks.

IUBH on akrediteeritud Rahvusvahelise Ärijuhtimise Akrediteerimise Sihtasutuse (FIBAA) poolt ja saanud viis oma õppeprogrammist viis kuldset FIBAA lisatasu pitserit. Seetõttu on IUBH Saksamaa üks juhtivaid ülikoole, kellele antakse viis või enam lisatasu pitsatit.

2012. aastal sai IUBH kvaliteedimärgi ka Hansa Sertifitseerimisagentuurilt, kes sertifitseeris IUBH õppeprogramme kutsehariduse ja -koolituse saamiseks.

2012. aastal tunnustati IUBH ka Interneti-reisimüügi ühingu (Verband Internet Reisevertrieb eV / VIR) parima koostööpartnerina.

IUBH on ülemaailmse võrgu "Hotel Distinction" (endine "maailma juhtivad IUBH ") asutajaliige ja võrgustiku ainus Saksa ülikool. See on ka esimene ja seni ainus Saksa ülikool, mille topeltkraadi turismi õppeprogrammid on sertifitseerinud ÜRO Maailma Turismiorganisatsioon (UNWTO). IUBH on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni akadeemilise võrgustiku "Global Compact", "Hospitality Management Education" (CHME) nõukogu liige ja programmi "Quality Circle Events Studies" asutajaliige. IUBH valdkonnas on IUBH järjekindlalt esirinnas. Praeguses CHE edetabelis saavutas IUBH edetabelid: kategoorias “üldised IUBH ” (klass 1.6) ja kategoorias “praktiline orienteeritus” (1.7).

4. Tööalane konkurentsivõime

IUBH lõpetajatel on tööturul suur nõudlus

Meie lõpetanute küsitluse tulemused räägivad enda eest: 94 protsenti meie lõpetajatest leiab töö esimese kolme kuu jooksul ja kahe aasta pärast on 80 protsendil juba juhtimiskohustus.

Need suurepärased tulemused põhinevad tõsiasjal, et lisaks erialaste teadmiste õpetamisele keskendume ka sotsiaalse ja kultuuridevahelise kompetentsi koolitamisele. Kui tudengid lähevad selle teadmisega välismaale, saavad nad kultuuridevaheliste väljakutsetega hakkama saada palju kergemini.

Õppeprogrammi lühike kestus ja õppimine väikestes õpperühmades on kasulik ka töömaailma sisenemisel. Need tingimused hõlbustavad üliõpilaste vahelist vahetust ja õppejõudude lähedust - tõhusaks õppimiseks hädavajalikud.

IUBH on uhke oma lõpetanute üle, kes saavad nüüd muljetavaldavale karjäärile tagasi vaadata. Nende karjäär on sama mitmekesine kui meie kraadiprogrammide tööprofiilid.

See pole ainult IUBH veebisaidil IUBH .

Mida me teeme erinevalt

Õpetame täielikult inglise keeles - valmistama teid ette rahvusvaheliseks karjääriks

Inglise keel on ja jääb globaalseks keeleks. Paljude tööandjate juures, eriti rahvusvahelises keskkonnas, pakub suurepärane inglise keele oskus teile paremaid töö- ja karjäärivõimalusi. Õpetame täielikult inglise keeles, nii et saate oma võõrkeeleoskust täiustada.

Inglise keeles elamine ja õppimine - IUBH

  • Teie õpingud on täielikult inglise keeles - seega õpid olulist erialast sõnavara ja parandate oma võimet end suuliselt ja kirjalikult väljendada.
  • Elate ja õpite ülikoolilinnakus koos rahvusvaheliste üliõpilastega, et saaksite oma igapäevaelus süvendada inglise keele teadmisi.
  • Praktika või semestrid välismaal annavad teile võimaluse rakendada oma inglise keelt ka praktilises kontekstis ja saavutada veelgi kõrgem keeleoskuse tase.

Luua rahvusvahelisi kontakte ja saada kultuuridevahelist kogemust - välismaal praktika või välismaal poolaasta jooksul

IUBH on IUBH pikaajalisi partnerlussuhteid Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Aasia, Austraalia ja Euroopa ülikoolidega. See tähendab, et välismaiste partnerprogrammide valik, mida meie õpilased saavad ära kasutada, on väga mitmekesine. Meie rahvusvaheline kontor on keskne kontaktpunkt välismaal õppimisega seotud küsimuste korral.

Oleme lõpetanud praktika ka oma bakalaureuseõppe programmidesse, mida saate muidugi ka välismaal läbida. Praktika annab teile võimaluse rakendada oma keelt ja erialateadmisi otse rahvusvahelises keskkonnas tegutsevates ettevõtetes.

Valmistame teid optimaalselt ette teie rahvusvaheliseks karjääriks - rahvusvaheliselt asjakohase haridussisuga

Meie programmide haridussisu loob suurepärase aluse hilisemaks karjääriks rahvusvahelises keskkonnas. Pöörame tähelepanu sellele, et pakutaksite teile rahvusvahelise perspektiivi nii üldise juhtimismooduli kui ka teemakohase sisu osas. See tagab, et teil on oma karjääris eelis.

Asukohad

Halb Honnef

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Halb Honnef, Nordrhein-Westfalen, Saksamaa

Berliin

Address
Rolandufer 13
10179 Berliin, Berliin, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega