Loe ametlikku kirjeldust

IMIM on osalise tööajaga õppekava läbi internetis ja olemasolu moodulid Saksamaal, Austrias, Hispaanias ja Ameerika Ühendriikides. See on suunatud suure potentsiaaliga üksikisikute keskel juhtkonna tasandil ettevõtete ja uuenduslike meedia ettevõtjatele piirpinnal arengut, sisu, tootmine, jaotamine, määruse, rahastamise ja turustamise - mis kõik esindavad väärtusahelas rahvusvahelises meedias. Õpilastel peaks olema vähemalt 5 aastat praktilisi kogemusi. Interdistsiplinaarset iseloomu on keskmes see magistriõppesse, kui see on suunatud nii erinevates valdkondades nagu majandus ja ajakirjandus, äri ja sotsiaalne vastutus, innovatsioon ja traditsioonid, samuti normatiivse akadeemilist teooria ja kohaldada teadmisi igapäevases tegevuses. IMIM on koostööprogramm Berliini ülikooli Professional Studies (liitunud Steinbeis) ja fjum_forum ajakirjanduse ja meedia Viinis. Mitmed stipendiumid antakse osalejatele meedia ja loomemajanduse Kesk- ja Ida-Euroopa riikides, kaalumisel nende kvalifikatsiooni, finantsolukorra ja pühendumust oma tööd organisatsioonid.

Berliini ülikooli Professional Studies on Saksamaa esimene riigi poolt heakskiidetud täiendõppe ülikoolis. Kuna uut tüüpi akadeemilise ülikooli, ta ühendab kõrgeimatele akadeemilise kvaliteediga teadustöö ja õpetamise terviklik teenust õpilane. Ülikool pakub magistrikraadi kursused ja tunnistuse programmid töötavad spetsialistid. Selle õpingukursused on suunatud inimestele, kellel on esimene akadeemiline kraad, kes soovivad jätkata oma haridusteed kaugõppe programm töötamise ajal. DUW uurimus mudel ja järelevalve kontseptsioon on kohandatud nende vajadusi töötavad üliõpilased.

fjum_forum ajakirjanduse ja meedia Viinis on mittetulunduslik meedia institutsioon asutati 2011. aastal. Fjum pakub kvaliteetset koolitust, peamiselt keskel karjääri ajakirjanikud. See töötab rahvusvahelises võrgustikus, treenerid on kõrgelt hinnatud spetsialistid Saksamaa, Suurbritannia, USA, Šveits ja paljudes teistes riikides. Fjum meelitab ajakirjanikke, kutsumine, üliõpilastele ja huvilisi Austria ja Euroopa liituda oma koolitustel, paneeldiskussiooni, sündmuste ja kongressid samuti in-house koolitused. See laieneb pidevalt oma võrku ja keskenduda rahvusvahelise koostööga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International Media Innovation Management

See programm (online kohalolek moodulid Saksamaal, Austrias, Hispaanias, USA) on suunatud high-potentsiaalide meedia ja loomemajandust. Executive õpilased www.imim-master ... [+]

Master 's programmi International Media Innovation Management - imim

See programm on suunatud high-potentsiaalide meedia ja loomemajanduse - erinevate seisukohtade nende vastavate väärtusahelate: arendamiseks, rahastamiseks, sisu, tootmise, levitamise reguleerimise / õigusaktid. Kahe-aastane uuring, nad ühendavad oma jõud üheskoos massiteabevahendite uuendustest mõttekoda. Mis õppejõud juhtiv meedia ettevõtete ja ülikoolide kogu maailmas (Poynter Instituut, Guardian, New York Times, Die Welt, Universidad Miguel Hernandez ja palju muud) ja seminarid Austria, Saksamaa, Hispaania, USA ja online, nad töötavad koos rahvusvahelises võrgustikus. Õpilased tegelevad reaalse elu olukordades esitatud osalevatele ettevõtetele. Seega ettevõtted, kes osalevad programmis kaasa rääkida struktureerimine ainekava. "Õpilaste koostöös teadlaste, juhtimise koolitus, ajakirjanikud ja ettevõtete juhid on väga oluline," ütles programmi direktor Andy Kaltenbrunner, "innovatsiooniks saanud peamiseks valuuta vahetamine rahvusvahelises meeskonnas."... [-]

Saksamaa Berliin Austria Viin Ameerika Ühendriigid New York Hispaania Alicante  + 4 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles