Loe ametlikku kirjeldust

Jacobs University

Jacobs University on eraõiguslik inglise keel ülikool asub Bremeni ja üks rahvusvaheline akadeemiliste institutsioonide Saksamaal. See meelitab väga andekas ja avatud mõtlemisega üliõpilasi üle kogu maailma. Rohkem kui 1300 tudengit üle 100 rahvaste praegu elada ja õppida meie elamu campus. Saksamaal juhtivate ülikoolide edetabelid, Jacobs University on järjekindlalt saavutanud kõrgeid hinnanguid.

Asutatud aastal 2001, Jacobs University pakub laia bakalaureuse- ja magistriõppe programmides alates loodus- ja tehnikateaduste sotsiaalteadustes ja majandus. Jacobsi ülikooli lõpetanute portfell sisaldab magistrikraadi Computational Life Scienceis, MSc in Data Engineering ja MSc Supply Chain Engineering ja Management.

Kell Jacobs University, klassi suurus on väike, ja iga õpilase professor toimib isikliku mentori ja akadeemilise nõustaja. Teadus- ja õppetöö, meie õppejõud järgida interdistsiplinaarseid lähenemine küsimuste lahendamisel mitme vaatenurga alt. On loengusse, kus kogu maailm on kodus, pakume haridust, mis ületab distsipliinide ja kultuuriliste piiride. Jacobs University õpilased lõpetanud kui maailma kodanikud, kes teeb vahet homses maailmas.

Campus Life

Jacobs Ülikooli roheline ja puude varjus campus pakub palju enamat kui ehitised õppe- ja teadustöö. See on koduks kultuuridevahelise kogukond, mis on enneolematu Euroopas. Student Tegevused Center, erinevad spordirajatised, muusika stuudio, õpilane-run kohvik / baar, kontserdipaigad ja meie Interfaith House tagama, et teil on alati midagi huvitavat teha.

Majutus

Kraadiõppurid, kes tahaksid elada loengusse, Jacobs University pakub majutust nelja elamu kolledžites. Iga kolledži on oma söögituba, meelelahutus salong, ainevaldkondade ja ühine ja rühma rühmadele.

Stipendiumid ja rahastamise võimalusi

Kõik taotlejad MSc Computational Life Science, MSc Andmed ehitus ja MSc Supply Chain Engineering & Management peetakse automaatselt jaoks tulemuspõhine stipendiume. Lisaks on igal tunnistas kandidaat võib taotleda individuaalset rahaline pakett pakkumisi atraktiivseid vahendeid võimalusi.

Taotlus ja sissepääs

Koolilõpetaja programmide Jacobs University algab septembri esimesel nädalal aastas. Palun kasutage kontakt vormi nõuda teavet selle kohta, kuidas rakendada. Ootame Teie järelepärimises.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Jacobs University

Andmed inseneri on areneva elukutse seotud suurte andmete lähenemisviise andmete kogumise, andmehaldus ja analüüs. MSc programmi Jacobs Ülikool pakub põnevaid ja sügava ü ... [+]

Big andmetele ja ehitus

Big andmed on osutusid hiiglaslik potentsiaal, kuid tekitab suuri väljakutseid samal ajal. Ühelt poolt, suured andmete sõidab järgmisel etapil tehnoloogilise innovatsiooni ja teaduslik avastus. Seega suur andmed on kutsutud "kuld" digitaalse revolutsiooni ja infoajastul. Teiselt poolt, üldmahtu andmeid kasvab kiirusel, mis tundub olevat raske kontrollida. Selles valguses on täheldatud, et me oleme "uppumist merre andmed". Seistes silmitsi nende väljavaated ja riskid, maailmas nõuab uue põlvkonna andmete spetsialistidega. Andmed inseneri on areneva elukutse seotud suurte andmete lähenemisviise andmete kogumise, andmehaldus ja analüüs. Teile pakkuda up-to-date teadmisi ja tipptasemel edasilükkunud tööriistu, andmete insener on kõike, mida ta võtab, et kapten ajastu suur andmed.... [-]

Saksamaa Bremen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jacobs University

Programmi eesmärk on õpetada ja koolitada tulevaste juhtide keerukaid probleeme, kasutades inseneri- ja juhtimisoskusi. ... [+]

MSc Supply Chain Management

Programmi eesmärk on õpetada ja koolitada homsete juhtide tegevust keeruliste probleemide lahendamisel, kasutades juhtimis- ja insenerioskusi. See on avatud kõigile üliõpilastele, kes on väga huvitatud teemast, kes on valmis õppima ja kõvasti tööd tegema. Teadmised seotud valdkondades on kasulikud, kuid mitte eeltingimuseks. Sageli lubatakse teiste erialade üliõpilasi kui inseneri- või ärijuhtimist ning nad saavad väga head GPA-d.

Kuna Jacobs University tööstustehnoloogia ja juhtimise bakalaureuseõppekava keskendub peamiselt tootmisprotsessidele, keskendub kraadiõppe programmi tarneahela juhtimine lisaks logistika süsteemide kirjeldamisele, analüüsimisele ja kavandamisele ning seega tarneahelatele.... [-]

Saksamaa Bremen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Imagine a Special Place in Germany ...

Jacobs University - a speical place! Alumna Georgiana talks about her experiences

At a Glance: Supply Chain Engineering & Management at Jacobs University

Jacobs University Bremen
Address
Bremen, Bremen, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 421 20040