Jacobs University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Jacobs University

Jacobs University on eraõiguslik inglise keel ülikool asub Bremeni ja üks rahvusvaheline akadeemiliste institutsioonide Saksamaal. See meelitab väga andekas ja avatud mõtlemisega üliõpilasi üle kogu maailma. Rohkem kui 1300 tudengit üle 100 rahvaste praegu elada ja õppida meie elamu campus. Saksamaal juhtivate ülikoolide edetabelid, Jacobs University on järjekindlalt saavutanud kõrgeid hinnanguid.

Asutatud aastal 2001, Jacobs University pakub laia bakalaureuse- ja magistriõppe programmides alates loodus- ja tehnikateaduste sotsiaalteadustes ja majandus. Jacobsi ülikooli lõpetanute portfell sisaldab magistrikraadi Computational Life Scienceis, MSc in Data Engineering ja MSc Supply Chain Engineering ja Management.

Kell Jacobs University, klassi suurus on väike, ja iga õpilase professor toimib isikliku mentori ja akadeemilise nõustaja. Teadus- ja õppetöö, meie õppejõud järgida interdistsiplinaarseid lähenemine küsimuste lahendamisel mitme vaatenurga alt. On loengusse, kus kogu maailm on kodus, pakume haridust, mis ületab distsipliinide ja kultuuriliste piiride. Jacobs University õpilased lõpetanud kui maailma kodanikud, kes teeb vahet homses maailmas.

Campus Life

Jacobs Ülikooli roheline ja puude varjus campus pakub palju enamat kui ehitised õppe- ja teadustöö. See on koduks kultuuridevahelise kogukond, mis on enneolematu Euroopas. Student Tegevused Center, erinevad spordirajatised, muusika stuudio, õpilane-run kohvik / baar, kontserdipaigad ja meie Interfaith House tagama, et teil on alati midagi huvitavat teha.

Majutus

Kraadiõppurid, kes tahaksid elada loengusse, Jacobs University pakub majutust nelja elamu kolledžites. Iga kolledži on oma söögituba, meelelahutus salong, ainevaldkondade ja ühine ja rühma rühmadele.

Stipendiumid ja rahastamise võimalusi

Kõik taotlejad MSc Computational Life Science, MSc Andmed ehitus ja MSc Supply Chain Engineering & Management peetakse automaatselt jaoks tulemuspõhine stipendiume. Lisaks on igal tunnistas kandidaat võib taotleda individuaalset rahaline pakett pakkumisi atraktiivseid vahendeid võimalusi.

Taotlus ja sissepääs

Koolilõpetaja programmide Jacobs University algab septembri esimesel nädalal aastas. Palun kasutage kontakt vormi nõuda teavet selle kohta, kuidas rakendada. Ootame Teie järelepärimises.

Asukohad

Bremen

Jacobs University Bremen

Address
Bremen, Bremen, Saksamaa
Telefon
+49 421 20040