Loe ametlikku kirjeldust

Karlshochschule'i rahvusvaheline ülikool (või nagu me seda nimetame: Karls) on sihtasutus, era- ja mittetulunduslik ülikool. See on akrediteeritud Baden-Württembergi riigi Wissenschaftsministerium (teaduse ministeerium) ning tal on ka Rahvusvahelise ärijuhtimise akrediteerimise fond (FIBAA) süsteemide akrediteerimine. See boutique-ülikool saab jälgida oma ajalugu kuni 1903. aastani, kuigi 2009. aastal nägi see uuesti ette Karlshochschule, kus keskenduti juhtkonnale ja tugevale rahvusvahelisele väljavaatele. Karls on teist tüüpi ülikool inimestele, kes on või tahavad olla erinevad; eriti neile, kes tahavad midagi muuta.

Karlide valimise 10 põhjust

 1. Ümberkujundamise juhtimine

 2. Lead - kõik meie programmid on akrediteeritud FIBAA kõrgeima kiitusega ja sai 8 preemia tihendid, mis asuvad meid Saksamaa kõrghariduse ülikoolid.

 3. ChangeMakers

 4. Kultuuridevaheline, iga päev! - 100 partnerülikooli, rahvusvahelised üliõpilaste rühmad, õppejõud ja personal, samuti mitmekesised keelekursused muudavad kultuuridevaheliseks muutumiseks igapäevaelu loomuliku osa.

 5. Koostöö ruum - me oleme kogunemispunkt kõrgelt motiveeritud ja avatud mõtteid pakkuvatele inimestele, kellel on kirg ja soov uuendada ja luua jätkusuutlikke muutusi.

 6. Isiklik kasv - kraad ei ole midagi, kui te ei suuda seda elada. Meie programmides pakume võimalust muuta, kaasata ja jagada kogemusi loominguliselt, kuid kriitilisel viisil ning iseseisvalt arendada.

 7. Elada

 8. Parim (on) tava - Mitmekülgne kaasamine käes olevatesse reaalmaailma projektidesse annab maitse, mida see maailmatasandil on, ja avab võimalused professionaalseks arenguks.

 9. Akadeemiline kodu

 10. Heart of Europe - Asub otse kesklinnas Karlsruhe, noor, elav ja mitmekultuuriline üliõpilane linn Saksamaal, oleme Euroopa elukvaliteedi impulsi: kultuuri, majanduse, linnaelu eluviisi ja looduse.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Karlshochschule International University

Meie magistrikraad Management programmis pakub Teile struktuuri (teooria), tulemuslikkust (tava), ümberkujundamist (juhtimist) ja teadusuuringuid (sünteesi) juhtimise int ... [+]

See on koht, kus ma hakkan vahet tegema.

(Re-) mõtlemise juhtimine ja ühiskond

Meie magistriõppe programmi juhtimisega saate mitte ainult omandada kutselise ülikoolihariduse, vaid ka leida keskkonda, kus juhtimis-, kultuuri- ja sotsiaalteadused, teooria ja praktika, eetika ja jätkusuutlikkus ühinevad - ja kus neid nähtusi ei loeta enesestmõistetavaks, vaid kriitikat ja empaatiat kajastavad. Teil on võimalus oma vastutust juhtkonnale ja ühiskonnale kaasata, kehastada ja uuesti läbi vaadata. Üle nelja semestri saate lõpetada teemade kaudu, mis on mõeldud teile "struktuuri" (teooria), "jõudluse" (praktika), "ümberkujundamise" (juhtimise) ja "uurimistöö" (sünteesi) pakkumiseks. Nüüd, miks valida üldist või spetsialisti vahel? Programmi sihtasutus on rajatud üldise juhtimise ja personaalsete oskuste arendamise sambale.... [-]

Saksamaa Karlsruhe
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Study Management and Society differently at Karlshochschule