Leuphana University Luneburg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

2006. aastal toimunud ümberkorraldamise käigus tutvustas Leuphana Saksamaa akadeemilise maastiku jaoks ainulaadset ülikoolimudelit. 2009. aasta kevadeks olid asutatud järgmised uued akadeemilised koolid:

Kolledž: auhinnatud bakalaureuseprogramm, mis pakub mitmesuguseid vaatenurki

Kolledž, kus tudengid saavad oma esimese akadeemilise kraadi: alates 2007. aastast pakub Leuphana bakalaureuseõppe programm ühtlaselt struktureeritud ja interdistsiplinaarset õppeprogrammi. See on suunatud õpilastele, keda huvitavad rohkem kui eriteadmised ja kellele meeldib töötada iseseisvalt ning vastutustundlikult.

Gümnaasium: interdistsiplinaarse magistrikraadi ühendamine doktoriõppega

Alates 2008. aastast pakub Graduate School magistriprogramme, mis on spetsialiseerunud kolmele järgmisele valdkonnale: juhtimine ja õigus, humanitaar- ja ühiskonnateadused, juhtimine ja ettevõtlus ning haridus. Graduate Schooli õppemudel pakub kraadiõppuritele võimalust põimida magistriõpe doktoriõppega. Lisaks pakume doktorantidele kogu maailmast võimalust töötada ja uurida elavas, interdistsiplinaarses keskkonnas.

Ametikool: täiendõppe ja ettevõtlusealane teavitustöö professionaalidele ja ettevõtetele

Kool pakub täiendõppe programme ja elukestvaks õppeks optimaalseid tingimusi (alates 2009. aastast). Kutsekool on suunatud tööle täiskasvanutega, kes on huvitatud oma haridusalaste eesmärkide edendamisest - alates äsja tööturuga liitunud inimestest kuni tippjuhtideni.

Asukohad

Lüneburg

Address
Leuphana University of Lüneburg
Universitätsallee 1

D-21335 Lüneburg, Alam-Saksi, Saksamaa