Leuphana University of Luneburg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Reguleerimisega Leuphana rakendatakse uue mudeli Saksamaa Ülikooli unikaalne omadus ülikooli alates 2007. 2009. aasta kevadeks taastati Ülikooli:

COLLEGE: Suurepärane BAKALAUREUSEÕPPEKAVA WITH mitmest aspektist

Kolledži esimese astme, võib uuritud osana interdistsiplinaarne ühtne, interdistsiplinaarne uuring korraldatakse mudel Leuphana Bachelor (alates 2007). Leuphana College on mõeldud inimestele, kes soovivad töötada iseseisvalt ja vastutustundlikult ja ei ole rahul oma teadmisi.

Graduate School: interdistsiplinaarse magistriprogrammi edendamisega CONNECT

Graduate School pakub ka hariduse, juhtimise

Kutsekooli: uuendusliku koolituse ja praktilist koostööd töö- ja COMPANY

Kutsekooli, mis koondab ühe katuse all koolituse ja teadmiste edasiandmise ja loomist ja seega optimaalsed tingimused elukestva õppe võimaldab (alates 2009). Professional School on suunatud spetsialistidele, kes soovivad saada täiendavat kvalifikatsiooni - elukutselt algajatele kuni juhid.

DIGITAL SCHOOL: intensiivravi kõrghariduses

2012. aasta avaliku esitatakse Leuphana Digitaalne School kimbu online kursustel Leuphana University ja laiendada. Pärast edu pilootkursusega "Mõttekoda - Ideaalne City 21. sajandil" alluvuses arhitekt prof Daniel Libeskindi Leuphana Digitaalne School laiendab oma võrgus pakkumine ja pakub individuaalseid juhendas Open Online Kursused ka online õpetamise äri kontekstis. Kõik e-õppe võimalusi on unikaalne haridus mõiste Digital School, mis koosneb õpetajate, juhendajate ja juhendajad, mille põhjal saaks täiendada vastastikuse õppimise ja kasutamise keeruka veebiplatvormi. E-kataloog Digital School on avatud osalejatele maailma litsentsi-free ja tasuta.

Teadusalgatused: haridus, kultuur, MAJANDUS ja jätkusuutlikkuse FOCUS teaduskondade

Leuphana keskendub oma teadustegevust neli transdistsiplinaarse teaduse algatusi. Umbes 60 professori täitusid vahel 2007. ja 2012. aastal. Nad tugevdada siis umbes 150 professorid Kõrghariduse- Research / Õpetajahariduse juhtimine

Asukohad

Lüneburg

Address
Leuphana University of Lüneburg
Universitätsallee 1

D-21335 Lüneburg, Alam-Saksi, Saksamaa