Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool - Ludwig-Maximilians-Universität München on Müncheni südames. LMU München on üks juhtivaid teadusülikoole Euroopas, kus on üle 500 aasta pikkune traditsioon. Me arendame oma edusamme tipptasemel ülikooliuuringuid edendava Saksamaa tipptasemel algatuse Excellence Initiative raames, et tugevdada meie uurimismudelit järgmistel aastatel ja tugevdada oma positsiooni rahvusvahelisel tasandil.

Meie teadlaste oskusteave ja loominguline intelligentsus on aluseks mitte ainult meie edule tipptasemel võistluses, vaid ka LMU silmapaistvate teadusuuringute tasakaalu saavutamises, mida tunnustavad mitmed riiklikud ja rahvusvahelised ülikoolide edetabelid. Umbes 700 professorit ja 3300 õppejõudu teevad ülikooli 18 teaduskonnas teadustööd ja õpetavad, pakkudes laia ja hästi diferentseeritud spektrit, mis hõlmab kõiki teadmiste valdkondi, nii humanitaar- kui ka kultuuriteadusi, õigust, majandust ja sotsioloogiat või meditsiini ja teadused. Tõelise “universitas” LMU- l on ainulaadne võimalus ja sügav kohustus tegeleda üha keerukamate inimkonna, ühiskonna, kultuuri, keskkonna ja tehnoloogiaga seotud küsimustega, luues interdistsiplinaarseid lahendusi.

Müncheni juhtimiskooli konkurentsivõimet säilitavad peamiselt meie instituudid. Institutsioonid omavad omakorda iseäranis neid professoreid, kes neid hoiavad ja määravad seega teadusuuringute ja õpetamise strateegilise ühtlustamise.

Müncheni juhtimiskool Ludwig-Maximilians-Ülikoolis on loonud komiteede ja rajatiste kogumi, mis pakuvad erinevaid teenuseid, et aidata õpilasi igapäevaste ülesannete täitmisel.

Asukohad

München

Address
München, Baieri, Saksamaa