Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool - Ludwig-Maximilians-Universität München on Müncheni südames. LMU München on üks juhtivaid teadusülikoole Euroopas, kus on üle 500 aasta pikkune traditsioon. Me arendame oma edusamme tipptasemel ülikooliuuringuid edendava Saksamaa tipptasemel algatuse Excellence Initiative raames, et tugevdada meie uurimismudelit järgmistel aastatel ja tugevdada oma positsiooni rahvusvahelisel tasandil.

Meie teadlaste oskusteave ja loominguline intelligentsus on aluseks mitte ainult meie edule tipptasemel võistluses, vaid ka LMU silmapaistvate teadusuuringute tasakaalu saavutamises, mida tunnustavad mitmed riiklikud ja rahvusvahelised ülikoolide edetabelid. Umbes 700 professorit ja 3300 õppejõudu teevad ülikooli 18 teaduskonnas teadustööd ja õpetavad, pakkudes laia ja hästi diferentseeritud spektrit, mis hõlmab kõiki teadmiste valdkondi, nii humanitaar- kui ka kultuuriteadusi, õigust, majandust ja sotsioloogiat või meditsiini ja teadused. Tõelise “universitas” LMU- l on ainulaadne võimalus ja sügav kohustus tegeleda üha keerukamate inimkonna, ühiskonna, kultuuri, keskkonna ja tehnoloogiaga seotud küsimustega, luues interdistsiplinaarseid lahendusi.

Müncheni juhtimiskooli konkurentsivõimet säilitavad peamiselt meie instituudid. Institutsioonid omavad omakorda iseäranis neid professoreid, kes neid hoiavad ja määravad seega teadusuuringute ja õpetamise strateegilise ühtlustamise.

Müncheni juhtimiskool Ludwig-Maximilians-Ülikoolis on loonud komiteede ja rajatiste kogumi, mis pakuvad erinevaid teenuseid, et aidata õpilasi igapäevaste ülesannete täitmisel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Taotle ühte programmi - European Master in Management, sisestage kolm juhtivat Euroopa ärikooli. Juhtimise Euroopa magistriõpe on kaheaastane üldjuhtimise kursus. ... [+]

Taotle ühte programmi - European Master in Management, sisestage kolm juhtivat Euroopa ärikooli.

European Master in Management on 2-aastane üldjuhtimise kursus, mis pakub spetsialiseerumist teisel aastal. Esimesel aastal võtavad üliõpilased, kes õpivad samal saidil (EMLYON Business School esimesel aastal), võtma põhilisi juhtimiskursusi.

Kõigi nende põhikursuste puhul loob iga institutsiooni esindav 3 professori meeskond haridusreisi, võttes arvesse kolme kultuuri kolme nurga visiooni. Need ümberkujundatud kursused võtavad arvesse 3 rahvusvahelisi väljavaateid olukordade ja protsesside kohta ning nende eurooplaste vaateid ülejäänud maailmale. Teisel aastal on õpilastele võimalus spetsialiseeruda: turundus Aston Business Schooliga , organisatsioon, muutus ja strateegia Ludwig Maximilian Universitätiga ning Corporate Finance EMLYON Business Schooliga .... [-]

Suurbritannia Birmingham Prantsusmaa Lyon Saksamaa München  + 2 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Talvel 2007/2008 alustas Müncheni Juhtimiskool esimest korda kindlustusjuhtide magistrikraadi. Tihedas koostöös kindlustussektoriga välja töötatud uue programmi selge teg ... [+]

Talvel 2007/2008 alustas Müncheni Juhtimiskool esimest korda kindlustusjuhtide magistrikraadi . Tihedas koostöös kindlustussektoriga välja töötatud uue programmi selge tegevussuunaline keskendumine kindlustusküsimustele on seotud sellega, et München on kindlustustegevuse keskus. Üleriigiliselt on Münchenis kõige rohkem kindlustussektoris töötavaid töötajaid ja seetõttu kuulub see maailma juhtivate keskuste hulka.

Selle programmi raames, mille eest tuleb tasuda, jaguneb õppekursus kolme semestri jooksul ja on suunatud peamiselt täistööajaga töötajatele. Kursuse kontaktid võtavad aega nädalavahetustel ja üksikutel kohalolekuetappidel, mis jagunevad 8-päevasteks. Mõned kursused õpetatakse inglise keeles.... [-]

Saksamaa München Prantsusmaa Lyon Suurbritannia Birmingham  + 2 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Doktor programmi eesmärk on võimaldada õpilastel tegelda teadusliku ärijuhtimise ja väljaspool ülikooli. ... [+]

Doktor programmi eesmärk on võimaldada õpilastel tegelda teadusliku ärijuhtimise ja väljaspool ülikooli. Selle käivitamise talvel poolaastal 1999/2000 eesmärk on ümber after-diplom kraadi ja suurendada nende konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul. Samal ajal, meie kooli tugevdab oma teadustöö kaudu MBR. See on teaduspõhine etapi uuringud, mis langeb teeäärseid Saksamaa ülikoolides.

&nbsp

Standard pikkus uuring on neli semestrit. Oluline ja uuenduslik osa teadusuuringute käigus on niinimetatud integratsioon muidugi mis klassis umbes 24 õpilast, sest kestusega üks aasta ja kontrollitud kaks või enam professorid, intensiivselt lahendada olulisi küsimusi teadustöö. Lisaks MBR sisaldab projekti käigus, mis teenib ettevalmistamiseks doktoritöö ja laiendamise käigus piires, kus üliõpilane omandab teadmised ja õpib tunnid metoodika teaduslik teooria ja spetsialiseeritud küsimustes kokkuleppel tema juhendaja. ... [-]

Saksamaa München Prantsusmaa Lyon Suurbritannia Birmingham  + 2 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Master programm on struktureeritud modulaarne formaat, mis on juba olnud kasulikud ka üliõpilase bakalaureuse programmi tänu oma arvukatele individualiseerimine ja kesken ... [+]

Õpilased, kes arendas edasi huvi jätkub, teadus-ja projekt, mis põhineb haridus ajal nende esimese astme on võimalus süvendada oma teadmisi jooksul magistrantuuris kestab neli semestrit ja sisaldab 120 ECTS, mis viib uurimusliku ülikoolidiplom, magister (KTM). Sissepääs nõuded hõlmavad kraadi ärijuhtimise või majandusega samuti läbivad kutseeksami jooksul sissesõidumenetluses.

&nbsp

Master programm on struktureeritud modulaarne formaat, mis on juba olnud kasulikud ka üliõpilase bakalaureuse programmi tänu oma arvukatele individualiseerimine ja keskendumisvõime potentsiaali. See koosneb viiest järgmistest moodulitest:

Moodul 1: põhiprintsiibid ... [-]

Saksamaa München Prantsusmaa Lyon Suurbritannia Birmingham  + 2 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles