Loe ametlikku kirjeldust

Uuring programme pakutakse Müncheni Business School

Ulatudes bakalaureuse-, magistri- ja ärijuhtimise kursusi läbi DBA programmi Executive Education - München Business School veenab oma laia pakutakse riigi akrediteeritud täiskohaga või osalise tööajaga programmid.

Miks MBS?

Tundmaõppimine MBS

Aastal 2015, MBS oli esikohal teemaga seoses ärijuhtimise pingerida kõik eraülikoolide of Applied Sciences Saksa "WirtschaftsWoche" - edu, mis on krediteeritud rikkalikult kogemusi kogutud rohkem kui 20 aastat ja ainulaadne suunavate põhimõtteid.

Põhjused Õppimine Münchenis Business School

Rahvusvahelisus

Müncheni Business School on üks Saksamaa kõige rahvusvaheliste ülikoolidega. Selle rahvusvahelisus iseloomustavad mitmed eripärad uuringu mõiste.

praktiline tähtsus

Põhimõtteks õppekava on tahtliku orientatsioon rahvusvahelistel operatsioonidel ja töö sisu ettevõtetes, mis on loodud tihe integratsioon praktiline õpe ning siseriiklike ja rahvusvaheliste praktiline kaasamine faasis, riiklike ja rahvusvaheliste.

Isiksus

Edukas juhtimine tuleviku väljakutsetele nõuab homsed juhid mitte ainult olema kõrge kvalifikatsiooni, vaid ka teatud isiksuseomadused.

Individuaalne Support

Isiklik ja individuaalne atmosfäär võimaldab uuringud erinevalt paljudest mainstream ülikoolid

KVALITEEDITAGAMISEL

Nagu üks Saksamaa juhtivaid ärikoolides, Müncheni Business School teemasid ennast kommentaare sisemiste ja väliste paneelid.

Õppekeele

Mõnel programmid Münchenis Business School, me pakume teile, et täiendada oma uuringud täiesti inglise keeles (inglise Track) või segu saksa ja inglise kursustel (Saksa Track).

Missioon Müncheni Business School

Edukad juhid olema tugeva aluse põhilisi teadmisi ja ulatuslik rahvusvaheline kogemus. Nad on tugevad, vastutab arvud ja tegutseda vastavalt poole oma ligimese. Nad arvavad, ja rääkida ettevõtlik ja teeb oma otsused südametunnistuse teadmisi oma koht ühiskonnas. Need uskumused on aluseks meie praktikas. Järgmised missioon on siduv raamistik meie ühine ideaalid ja eesmärgid.

Õppeprogrammid MBS

Statsionaar ja osakoormusega õppes töötavad spetsialistid

Kuue semestrit, bakalaureuse International Business programmi MBS annab tugeva aluse teadmiste ja oskuste rahvusvahelises ärijuhtimises.

MASTER programmid Müncheni Business School eesmärk on süvendada, spetsialiseerunud või laiendada teadmisi ja oskusi rahvusvahelises ärijuhtimises.

MBS kraadiõppe programmi funktsioone Master of Business Administration (MBA) kui täistööajaga programmi või osalise tööajaga programm töötavad spetsialistid.

Portfelli MBS ümardatakse poolt doktor Business Administration (DBA) doktoriõppe akrediteeritud Baierimaa Haridus-, teadus- ja kunsti.

Teenused MBS Õpilased

Välismaal õppimise ja karjääri planeerimine

Meie õpilased on alati kirjeldada välismaal viibimise nagu tipphetk õpinguid. Rahvusvaheline Keskus aitab õpilastel nende projektidega. MBS aitab neil korraldada oma välismaal viibimise ja palju muud.

Juba algusest oma professionaalse karjääri viimase aasta õpilastele on antud võimalus kohandada taotluse strateegiaid nende individuaalset olukorda ja arendada väljavaated oma karjääri planeerimisel.

MBS Karjäärikeskus, muu hulgas toetab neid üks-ühele intervjuule, aidates neil optimeerida oma õpingud, et määrata oma karjääri eesmärgid ning töötada välja strateegiaid selle eesmärgi saavutamiseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Munich Business School

Master innovatsiooni ja ettevõtluse õppekava pakub arenenud äritegevuse teadmisi koos võimaldab teil arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja varustab teid nõuetekohaste oskus ... [+]

Master innovatsiooni ja ettevõtluse õppekava pakub arenenud äritegevuse teadmisi koos võimaldab teil arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahendite edukalt rakendada oma uuenduslikke ideid praktikas.

Lisaks võimaldab õppekava ainulaadne formaat ja terviklik, interdistsiplinaarne lähenemine uurida uusi horisontaale ja väga aktuaalseid teemasid, mis muudavad meistrite innovatsiooni ja ettevõtluse tõeliselt unikaalseks kogemuseks.

Nii kujuneb sa vastutustundlik ettevõtja, kellel on lai kultuuriline arusaam ja tugev isiksus.

Master Innovatsioon ja Ettevõtlus lühidalt

PROGRAMMI KÄIVITAMINE

September (Pre-Master: mai)... [-]

Saksamaa München
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Munich Business School

Master of International Marketing ja Brand Management õppekava pakub arenenud äri-, turundus-ja brändi juhtimise teadmisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahend ... [+]

Master International Marketing ja Brand Management õppekava pakub arenenud äri-, turundus-ja brändi juhtimise teadmisi ja varustab teid nõuetekohaste oskuste ja vahendite edukalt rakendada oma uuenduslikke ideid praktikas.

Lisaks võimaldab õppekava ainulaadne formaat ja terviklik, interdistsiplinaarne lähenemine uurida uusi silmaringi ja väga aktuaalseid teemasid, mis muudavad Master Internationali turunduse ja brändi juhtimise tõeliselt ainulaadseks kogemuseks.

Nii kujuneb sa vastutustundlik turunduse ja brändi juhtimise spetsialist, kellel on lai kultuuriline arusaam ja tugev isiksus.

Master International Marketing ja Brand Management lühidalt

PROGRAMMI KÄIVITAMINE... [-]

Saksamaa München
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Munich Business School

See magistriõpe on teie varasemate majandusuuringute täiuslik jätk. Selle mitmekülgne süvaõppekursus, selle rahvusvaheline orientatsioon ja praktilise sisu tagavad teile ... [+]

Master of Arts Rahvusvaheline äri

See magistriõpe on teie varasemate majandusuuringute täiuslik jätk. Selle mitmekülgne süvaõppekursus, selle rahvusvaheline orientatsioon ja praktilise sisu tagavad teile parima võimaliku ettevalmistuse edukaks tööalaseks karjääriks.

MASTER International Business lühidalt

PROGRAMM START septembris (pre-Master: mai)

INSTRUKTSIOONI KEEL

Kakskeelne rada: saksa / inglise keelInglise rada: 100% inglise keel

DURATION

18 kuud (ülikool)24 kuud (kaheastmeline)

KASUTAMINE 90-120 ECTS (sõltuvalt esimesest kraadist)

FORMAAT Täistööaeg

TÄHELEPANU

2 7-st koondumisest1 6-st rahvusvahelistest fookustest1 äriprojekt1 integreeritud semester välismaal või kaks kraadi... [-]
Saksamaa München
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Munich Business School
Address
Elsenheimerstraße 61
80687 München, Baieri, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 89 5476780