Munich Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Uuring programme pakutakse Müncheni Business School

Ulatudes bakalaureuse-, magistri- ja ärijuhtimise kursusi läbi DBA programmi Executive Education - München Business School veenab oma laia pakutakse riigi akrediteeritud täiskohaga või osalise tööajaga programmid.

Miks MBS?

Tundmaõppimine MBS

Aastal 2015, MBS oli esikohal teemaga seoses ärijuhtimise pingerida kõik eraülikoolide of Applied Sciences Saksa "WirtschaftsWoche" - edu, mis on krediteeritud rikkalikult kogemusi kogutud rohkem kui 20 aastat ja ainulaadne suunavate põhimõtteid.

Põhjused Õppimine Münchenis Business School

Rahvusvahelisus

Müncheni Business School on üks Saksamaa kõige rahvusvaheliste ülikoolidega. Selle rahvusvahelisus iseloomustavad mitmed eripärad uuringu mõiste.

praktiline tähtsus

Põhimõtteks õppekava on tahtliku orientatsioon rahvusvahelistel operatsioonidel ja töö sisu ettevõtetes, mis on loodud tihe integratsioon praktiline õpe ning siseriiklike ja rahvusvaheliste praktiline kaasamine faasis, riiklike ja rahvusvaheliste.

Isiksus

Edukas juhtimine tuleviku väljakutsetele nõuab homsed juhid mitte ainult olema kõrge kvalifikatsiooni, vaid ka teatud isiksuseomadused.

Individuaalne Support

Isiklik ja individuaalne atmosfäär võimaldab uuringud erinevalt paljudest mainstream ülikoolid

KVALITEEDITAGAMISEL

Nagu üks Saksamaa juhtivaid ärikoolides, Müncheni Business School teemasid ennast kommentaare sisemiste ja väliste paneelid.

Õppekeele

Mõnel programmid Münchenis Business School, me pakume teile, et täiendada oma uuringud täiesti inglise keeles (inglise Track) või segu saksa ja inglise kursustel (Saksa Track).

Missioon Müncheni Business School

Edukad juhid olema tugeva aluse põhilisi teadmisi ja ulatuslik rahvusvaheline kogemus. Nad on tugevad, vastutab arvud ja tegutseda vastavalt poole oma ligimese. Nad arvavad, ja rääkida ettevõtlik ja teeb oma otsused südametunnistuse teadmisi oma koht ühiskonnas. Need uskumused on aluseks meie praktikas. Järgmised missioon on siduv raamistik meie ühine ideaalid ja eesmärgid.

Õppeprogrammid MBS

Statsionaar ja osakoormusega õppes töötavad spetsialistid

Kuue semestrit, bakalaureuse International Business programmi MBS annab tugeva aluse teadmiste ja oskuste rahvusvahelises ärijuhtimises.

MASTER programmid Müncheni Business School eesmärk on süvendada, spetsialiseerunud või laiendada teadmisi ja oskusi rahvusvahelises ärijuhtimises.

MBS kraadiõppe programmi funktsioone Master of Business Administration (MBA) kui täistööajaga programmi või osalise tööajaga programm töötavad spetsialistid.

Portfelli MBS ümardatakse poolt doktor Business Administration (DBA) doktoriõppe akrediteeritud Baierimaa Haridus-, teadus- ja kunsti.

Teenused MBS Õpilased

Välismaal õppimise ja karjääri planeerimine

Meie õpilased on alati kirjeldada välismaal viibimise nagu tipphetk õpinguid. Rahvusvaheline Keskus aitab õpilastel nende projektidega. MBS aitab neil korraldada oma välismaal viibimise ja palju muud.

Juba algusest oma professionaalse karjääri viimase aasta õpilastele on antud võimalus kohandada taotluse strateegiaid nende individuaalset olukorda ja arendada väljavaated oma karjääri planeerimisel.

MBS Karjäärikeskus, muu hulgas toetab neid üks-ühele intervjuule, aidates neil optimeerida oma õpingud, et määrata oma karjääri eesmärgid ning töötada välja strateegiaid selle eesmärgi saavutamiseks.

Asukohad

München

Munich Business School

Address
Elsenheimerstraße 61
80687 München, Baieri, Saksamaa
Telefon
+49 89 5476780

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega