Loe ametlikku kirjeldust

Riigist väljas. Riigi jaoks.

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane ( MHB ) on riigi poolt tunnustatud ülikool omavalitsuse ja mittetulunduslikus sponsorluses. See tähendab nii uuenduslikke õpetamispõhimõtteid kui ka teadusuuringute, õpetamise ja patsiendihoolduse ühtsust.

Meie kolme ülikooli haigla Ruppiner Klinikeni , Städtisches Klinikum Brandenburgi ja Immanuel Klinikum Bernau , südamekeskuse Brandenburgi ja praegu rohkem kui 20 koostööd tegevate kliinikute ja umbes 100 õpetustava vahel ühendame teaduspõhise ja praktikale orienteeritud oskusteabe uue arstide ja psühholoogide põlvkonna uurimiseks. Brandenburgis. Ja kaugemale.

116053_201902_HausD.JPG

Programmide õpetamise keel:
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MSc

Medizinische Hochschule Brandenburg

Magistriprogrammi kliinilise psühholoogia ja psühhoteraapia (M.Sc.) eesmärk on pakkuda psühholoogia üliõpilastele vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi ja võimeid, mida ... [+]

Magistriprogrammi kliinilise psühholoogia ja psühhoteraapia (M.Sc.) eesmärk on pakkuda psühholoogia üliõpilastele vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi ja võimeid, mida nad vajavad eduka karjääri jaoks. Õpilased peaksid õppima tundma empaatiat ja avatust oma õpingute ajal, tegema diferentseeritud meditsiinilist ajalugu, mõistma ja kirjeldama raviplaane ning rakendama kliinilise diagnostika meetodeid.

Võimalikud kutsealad on psühhosotsiaalsed ja meditsiinilised vahendid, juhendamine, diagnostika ja nõustamine, inimressursid, kriminaal-, liiklus-, spordi- ja tervisepsühholoogia, meedia ja kommunikatsioon, akadeemiline õpetamine ja teadustöö.

Akrediteeritud magistriprogrammi põhirõhk on isiklikul psühhodünaamilisel psühholoogial ja käitumuslikel lähenemisviisidel.... [-]

Saksamaa Neuruppin
Avatud registreerimine
Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane
Address
Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane Referat für Studienangelegenheiten Fehrbelliner Straße 38
16816 Neuruppin, Brandenburg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 3391 3914210