Macromedia University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation

Aastal 1993 asutati Macromedia eesmärgiga edastada oskusteavet arvutisektorist spetsialistidele praktilisel viisil. Täna võib Macromedia Akadeemia vaadelda dünaamilist arengut ja on üks peamisi arhiive Saksa haridusmaastikul, kus on filiaalid Münchenis, Stuttgartis, Kölnis, Osnabrückis, Hamburgis ja Berliinis.

Praegu on rohkem kui 180 alalist töötajat ja sama palju vabakutselisi töötajaid, et valmistada ette 2800 üliõpilast, praktikanti ja kursuse osalejaid kogu Saksamaal, kes töötavad meedias, üritusel, televisioonis ja infotehnoloogia valdkonnas.

nägemine


Macromedia nägemus on edendada iga õpilase ja osaleja isiksust ja pädevust ning paremini ette valmistada teda isiklikuks ja professionaalseks eduks. Hariduslike pakkumiste spekter ulatub kutseõppest akrediteeritud õppekavadesse, kus bakalaureuse- ja magistriõpe on tööliste koolituseks.

Õppis Macromedias


2006. aastal tunnustas Baieri teadus-, uurimis- ja kunstiinstituut MHMK , Macromedia Hochschule für Medien und Kommunikation . Tänapäeval on üks ülikoolilinnak Münchenis, Stuttgartis, Kölnis, Hamburgis ja Berliinis. MHMK 1600 üliõpilasega suurim eraõiguslik meediumikool Saksamaal. Ta pakub akrediteeritud bakalaureuse- ja magistriõppe programme meediaruandes, ajakirjanduses, disainis, filmides ja televisioonis.

Macromedia koolitus


Aastal 2004 andsid Bavaria, Baden-Württembergi, Põhja-Reini-Vestfaalia ja Alam-Saksimaa kooliasutus Macromedia-le loa koolitada koolilõpetajaid kutsekõrgkoolide, kutsekõrgkoolide ja kutseõppeasutustega. Varsti pärast seda avanes Macromedia kutsekool Hamburgis. Täna tulevad meediakanalid, sündmuste juhid ja turunduskokkuvõtetega pakkujad IHKi lõpueksamiks erinevates kohtades ja hakkavad tööle asuma.

Asukohad

München

Address
Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9
80335 München, Baieri, Saksamaa

Berliin

Address
Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33
10961 Berliin, Berliin, Saksamaa

Köln

Address
Macromedia University of Applied Sciences Brüderstraße 17
50667 Köln, Nordrhein-Westfalen, Saksamaa

Hamburg

Address
Macromedia University of Applied Sciences Gertrudenstraße 3
20095 Hamburg, Hamburg, Saksamaa

Freiburg

Address
Haslacher Straße 15
21729 Freiburg, Alam-Saksi, Saksamaa