Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1991, ülikooli nime juba ammu firmamärgiks usaldusväärse akadeemilise hariduse, rakendusuuringud ja pühendunud üliõpilaskonna.

Praktikumide ja suurepäraseid võimalusi meelitada vaibumatu õpilast. Nad mitte ainult rikastada õppimise ajal linnade Magdeburg ja Stendal - enamus jääb isegi pärast piirkonnas ning pakub uuendusi, mis kasu äritegevuses ja ühiskonnas.

Miks õppida ülikoolis Magdeburg-Stendal?

Loe, miks uuringu või vahetada semester ülikoolis Magdeburg-Stendal on õige valik.

noortele ülikooli

Nad on koos University of Magdeburg-Stendal palju ühist. Näiteks kolledž asutati aastal 1991 ja on seega umbes teie vanus.

Uuenduslikud kursused

Nagu sa arvad välismaal õppimiseks, siis on ilmselt elevil uusi asju. Perfect! Ülikool pakub uuenduslikke kursusi nagu Applied Childhood Studies, ohutuse ja turvalisuse ning viipekeele.

Keel ja kultuurilise

Kuna saate lugeda seda, olete õppinud vähemalt üht võõrkeelt, nimelt saksa. Suurepärane! Ülikool pakub piisavalt võimalusi, et parandada oma keeleoskust keeleõpe ja laiendada oma silmaringi läbi kultuuriüritusi.

Südames Saksamaa

Keskne asukoht kahe saidid võimaldab kiire ühendus Berliini, Hannoveri või Leipzig.

praktiline õpe

Kui teil oli õppida väga teoreetiline õppetunde kooliajal, eemaldage tõenäoliselt interaktiivse õppimise puhtteoreetiline tagasi. Super! Ülikooli Magdeburg-Stendal tugineb praktilist õppetööd, mis ühendab teoreetiline ainekava praktilise kogemuse.

madalad kulud

Kuna sa varsti hakkavad oma üliõpilaselu arvate ilmselt oma õpilaste eelarvest. Pole probleemi! Semestri tasu Ülikooli Magdeburg-Stendal on madal ning võimaldab näiteks Magdeburg tasuta kasutada ühistransporti. Lisaks eluaseme võimalusi Magdeburg ja Stendal on üsna mõistliku hinnaga ja hea kvaliteediga.

roheline Campi

Nagu te varsti algab teie üliõpilaselu, siis ilmselt oodata natuke nalja. Lähme! Magdeburg ja Stendal on linnad, mis pakuvad palju õpilastele: Üliõpilasesindus korraldab isikute ülikooli spordi pakkumine on suur ja roheline campus teid pärast klassi lõõgastuma.

Programmide õpetamise keel:
Saksa
Inglise

See ülikool pakub ka:


Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Õppekava eesmärk on omandada põhjalikke teadmisi ja võimet töötada iseseisvalt vastavalt teaduslikele meetoditele, tutvuda iseseisvalt rakenduste, uurimistöö ja õpetamise ... [+]

Sissepääsupiirangut polebaasjooneKursus algab talvel ja suvelVälismaiste kvalifikatsiooniga üliõpilased peaksid kehtima 31. maiks (talveks semestriks) või 30. novembriks (suvine semestril) uni-assist eV kaudu.

Magistriõppekava pakutakse Magdeburgi-Stendali Rakendusteaduste Ülikooli ja A Coruña ülikooli (Hispaania) ühiselt. Suvine semester toimub Magdeburgi-Stendali rakenduskõrgkoolis ja talvekoolis A Coruña ülikoolis. Kolmas semester on praktiline semester ühes kahest kõrgharidusasutusest või mõnest muust osalevast ülikoolist või ettevõtetest või asutustest.

uuringu eesmärgid

Õppekava eesmärk on omandada põhjalikke teadmisi ja võimet töötada iseseisvalt vastavalt teaduslikele meetoditele, tutvuda iseseisvalt rakenduste, uurimistöö ja õpetamise mitmekülgsete ülesannetega ning juhtida sageli muutuvaid tööelu ülesandeid insenerina esineda veetööstuses. Veeinseneri magistriõppes omandavad lõpetajad pädevused veemajanduse riiklike ja rahvusvaheliste planeerimisprotsesside, joogiveevarustuse ja reovee kõrvaldamise, hüdroloogia, hüdraulikatehnika ja hüdraulika, renaturatsiooni ökoloogia, biotehnoloogia ja jõgede morfoloogia ning voolu valdkonnas. ja protsessi modelleerimine.... [-]

Saksamaa Magdeburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hochschule Magdeburg-Stendal
Address
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburg, Saxony-Anhalt, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 (0391) 886 - 4106
Address
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Saxony-Anhalt, Saksamaa
Telefon
false