NBS Northern Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

60766_horsaal01_small.jpg

preambula

NBS Northern Business School juhtimis- ja NBS Northern Business School on eraomandis olev ja riiklikult tunnustatud ülikool Hamburgis.

See mudel on kõigi ülikooli liikmete võrdluspunkt ja võrdlusnäitaja. Seal on orientatsioon ja turvalisus, kuid see näitab ka nõuet ja vastutust. Järjekindlalt rakendatakse kõiki kolledžis kokku tulevaid üliõpilasi - üliõpilasi, õppejõude, töötajaid ja ettevõtteid - mõistma, et nad on kaasatud headesse töökohtadesse: pakkuda noortele kvaliteetset akadeemilist haridust, mis võimaldab neil ühiskonnas õnnestuda, neid kujundada ja individuaalselt rahuldada. Akadeemiline õpe võib seda teha ainult siis, kui see on suunatud nii praegustele teadustöödele kui ka äritava tegelikele probleemidele. Ülikooli eripära on kujundada kursused nii, et see vastaks õpilaste muutuvatele elamistingimustele.

Ülikooli tuum on õpilased. Õpetajad ja administraatorid on teadlikud oma vastutusest selle eest. Õpetajad peavad ennast õpilaste juhendajatena ja juhendajatena. Need võimaldavad õpilastel kriitilise mõtlemise kontekstis käituda vastutustundlikult, sallivalt ja sotsiaalselt - isegi nende omaduste täitmisega. Nad annavad õpilastele pädevuse töötada teaduslikult. Väike vahemaa õpetajate ja üliõpilaste vahel, vastastikune usaldus ja ausus suhtlemisel loovad hea koostöö aluse ja on koostööalase õppimise eeltingimus.

Ülikooli administratsiooni ülesanne on pakkuda õpetamise organisatsioonilist raamistikku ühiselt ja tõhusalt. Õpilased ja õpetajad saavad avatud ja motiveeritud vastuse. Seda tehes püütakse leida klientidele orienteeritud lahendusi.

Kõik ülikooli liikmed austavad teaduse, õpetamise ja teadustöö vabadust. Ühised väärtused on ausus, tunnustamine, lugupidamine ja sõltumatus.

Õppetöö ja õpe

Ülikool näeb kõige olulisemat ülesannet algetapilises etapis kvalifitseeritud õpetamist atraktiivses õppekeskkonnas. Õppekava on suunatud Põhja-Saksa majanduse vajadustele. Seepärast pakub ülikool esialgu praktilisi kraadiõppe kursuseid ärijuhtimise ja ohutuse korraldamise valdkonnas. Keskpikas perspektiivis laiendatakse pakkumist nii, et see hõlmab ka inseneri- ja tööstusministeeriumi. Õpetajad tunnustavad hindamisi semestri alusel kui pidevat täiustamist oluliseks elemendiks ja aktsepteerivad tulemuspõhist tasu. Nad otsivad õpilaste lähedust. Õpilased töötavad juhitavates gruppides; See loob lühiajaliste õppeperioodide jaoks olulise raamistiku.

Ülikool pakub õpilastele ajakohast tuge oma koostöö kaudu veebipõhiste vahendite abil, suurendades seeläbi nende paindlikkust ajas. Lisaks üliõpilaste kutsekvalifikatsioonidele loob ülikool pakkumisi oma isikliku arengu edendamiseks. Seega on nad kvalifitseeritud vastutustundlikuks erialaseks tegevuseks ja täiustatud akadeemilisteks programmideks.

Ülikool edendab elukestvat õpet vabakutseliste programmide kaudu. Sisu osas võrreldavate õppekavadena on nii täiskoormusega kui ka osalise tööajaga õppekavad ette nähtud õppeperioodide kohandamiseks individuaalsele elulaadile.

Õppetöötajaid tuleb pidevalt arendada, et nad saaksid rahuldada eeldatud nõudmisi nii sisu kui ka metoodika osas.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Saksa

Vaata MA kraadid » Vaata BBA'd » Vaata BA'd »

Programmid

See ülikool pakub ka:

MA

ärijuhtimine (ma) - osalise tööajaga

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 18 - 24 kuud March 2019 Saksamaa Hamburg + 1 veel

See programm pakutakse hetkel NBS kahes aeg mudelid, täistööajaga päev ja reede õhtuti ja laupäeviti töötavad spetsialistid. [+]

See programm pakutakse hetkel NBS kahes aeg mudelid, täistööajaga päev ja reede õhtuti ja laupäeviti töötavad spetsialistid.

Eriline eelis: saab muuta aega mudel õppides, kui te võib alustada praktikakoha õpingute ajal elukutse.

Kutsehariduse võimalusi

Lõpetajad muidugi Business Management (MA) aktsepteerib meeskond ja Projektleitungs- ja kontrolli ülesanded. Nad on füüsilisest isikust võimalik teaduslikul alusel ja õigeaegselt probleeme lahendada suunatud ja eesmärkide saavutamiseks ja ettevõtete vajadusi ja klientide samuti juriidilisi nõudeid. Omandamine plii seotud ülesandeid nõuab see järgmisel teadmisi ja kindlust tegevus ja otsustavust. Seega programm on samuti kooskõlas põhioskused.... [-]


Kontakt

NBS Northern Business School

Aadress, rida 1 Holstenhofweg 62
22043 Hamburg, Hamburg, Saksamaa
Koduleht http://www.nbs.de/