Loe ametlikku kirjeldust

On NIT Northern Institute of Technology Management Hamburgis õppida insenerid üle maailma üle võtta juhtkonna ülesandeid vastutustundlikult. Koostöös Tehnikaülikool Hamburg-Harburg (TUHH), era instituudi pakub alates 1999 inglise õppekava kahe täieõiguslik magistriõpet: insener Master of Science ja MBA või Master of Arts in Technology Management. Kogu maailmas rohkem kui 300 inseneri bakalaureuse lõpetajate taotleda kohas NIT Hamburgis. Ainult umbes 35 suure potentsiaaliga on isiklikele vestlustele, mis toimuvad kogu maailmas valitud. Paljud õpilased saavad oma kraadi stipendiumi ettevõtete ja sihtasutuste. Õpilased enamasti elavad korterid NIT -ehitushangete Campus TUHH - rahvusvahelise vahetamise lisada.

MBA kraadi võib osaleda ka paralleelselt tööd ja seega valmistada ennast järgmiseks karjääri liikuda professionaalselt kogenud inseneride ja kraadiõppurid. Inglise keeles seminaridel õhtuti ja nädalavahetustel. Paljud ettevõtted kaaluda MBA programmi osana strateegilise personali arendamine. Nii nad oma inseneride konkreetselt sobivad rahvusvahelise haldamise rakendus. Lisaks arenenud NIT kohandatud koolitus võimalused ettevõtetele.

Õppetööst NIT seisab kõrval klassikaline pala Technology Management spetsialiseerumine Ettevõtlik Management valimisi. Tuntud ülikooli professorid ja praktikud neljal kontinendil õpetada siin. Neil on lai teadmisi uurimistöö ja praktika ning anda insenerid ajal juhtimise hariduse ja kultuuridevahelise pehme oskusi. Töötavad meeskonnad on oluline osa õppekavast, samuti kolme kuu ettevõtte internatuuri kohaldada, mida nad on õppinud ja saada tugipunkt majanduses.

Seni potentsiaali juhid 61 rahvastel õpinguid NIT edukalt. Nad toovad oma karjääri ulatusliku oskusteavet tehnoloogia juhtimine, vaid ka insener-hästi ette valmistatud. Paljud neist on nüüd kogu maailmas tegutsevate äriühingute, et võrk NIT on.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

NIT Northern Institute of Technology Management

Olge nii: insener või teadlane JA tehnoloogia juht. Meie kahekordse magistriõppe programmis õppisite M. Sc. (inglise või saksa keeles) Hamburgi Tehnikaülikoolis (TUHH) ja ... [+]

Inseneride ja teadlaste juhtimisharidus

Kas olete kirglik tehnika või teaduse üle, kuid soovite minna sammu kaugemale? Kuidas lisada oma profiilile üldine juhtimisalane oskusteave, juhtimisoskused, ettevõtlusjuhtimise alased teadmised ja võõrkeele oskus? Meie kaheastmeline magistrikraad tehnoloogiahalduses vastab juhtimishariduse nõudlusele inseneriteaduses või teaduses.

Olge mõlemad: meie kahekordse magistriõppe programmis õppite M. Sc. (inglise või saksa keeles) Hamburgi Tehnikaülikoolis (TUHH) ja samal ajal magistrikraad tehnoloogiajuhtimises (inglise keeles) NIT .

Praktilisi olulisi põhjalikke juhtimisuuringuid

NIT õpivad õpilased oskusi digiteerimisega seotud praeguste ja tulevaste väljakutsete omandamiseks. Projektidel õpivad nad kujundama ja rakendama äriideid - nii ettevõtetes kui ka oma alustavas ettevõttes. Sel viisil õpivad NIT õpilased tegema jätkusuutlikke, strateegilisi ja operatiivseid otsuseid tehnoloogiajuhtimises . Nad õpetavad oma pehmeid oskusi ja õpivad teist keelt.... [-]

Saksamaa Hamburg
Oktoober 2020
Inglise
Osakoormus
24 - 30 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH
Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 40 42878-3787