OnCampus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Hetkel oncampus?

oncampus annab teile võimaluse valida riigi kolledžid hõivata osalise tööajaga Internetis kaugõppe ja online koolitusi. Oleme 100% tütarettevõte University of Applied Sciences Lübeck ning on välja töötanud üle 15 aasta ettevõtte ajaloo saada Euroopa mega pakkuja e-õppe.

Mis meeskond 70 inimest osalise tööajaga online kraadi programmid ja teadusliku Internetis koolitused on välja töötatud Lübeck, käitamise ja turustada. Programmid ühendada oskusi üle 150 professorid, ettevõtted ja institutsioonid. Avamine ülikooli uuele publikule ja uusi koostöövorme on keskmes meie digitaalse strateegia. See hõlmab meie koostöös ülikoolidega komposiit Virtual University of Applied Sciences.

Kvaliteedi tagamine ja sertifikaadid

Loomulikult sooviavaldused on rohkem kui kahekordistunud uute kraadi programmid ning üha rohkem üliõpilasi on viimase viie aasta jooksul. Nii et me rahuldada klientide vajadusi ja ootusi kui võimalik oncampus protsesse pidevalt optimeeritud ja kinnitatud kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 standarditele. Lisaks on meil sertifitseerimine ISO 29990, mis süstematiseeritud konkreetse õppeprotsessile teenuste ja hinnata. Oleme seadnud üheks oluliseks margid säästva positsioneerimine oncampus konkurentsivõimeline keskkond.

meie areng

2001 Asutatud Virtual University of Applied Sciences, Start Online bakalaureuse programmid Meedia infotehnoloogia ja tööstustehnoloogia

2003 oncampus GmbH on teenusepakkuja ülikooli võrgu

2005 Start online koolitus pehmete oskuste

2009 Start online-kursused ärijuhtimine ja infotehnoloogia

2011 Launch täiendkutseõppega valdkonnad infotehnoloogia, keemia, LifeSience

2013 Osalise tööajaga Online magistrikraadi programmide ärikorralduse ja infotehnoloogia

2014 Katsefaas LINAVO "õppimise kohta net, ronida kohapeal" - Uus koolitus masinaehitus, toiduainete, turism ja merenduse

2017. väljatöötamine ja rakendamine 10 täiendavat bakalaureuse- ja magistrikraadi programmid, oluliselt suurendada õpilaste osakaal professionaalne strateegiline koostöö tööstuse uute teenuste

2020 umbes 50 uut MOOCs, suurendades MOOC osalejate üle 100,000

Mis oncampus pakub valdkonnas kaugõppe?

Saate osta Bachelor või magistrikraadi oncampus kaugõppe. Teaduslikus Internetis koolitusi saate täiendada koos ülikooli tunnistuse.

Bakalaureusekraad:

Bakalaureuse ala saab valida uuringud ärijuhtimine, tööstustehnoloogia, äri infotehnoloogia ja meedia infotehnoloogia.

Magistrikraadi:

Master osas saate valida kursusi Meedia infotehnoloogia ja Industrial Engineering (järjest).

Jätkates magistrikraadi:

Täiustatud magistrikraadi programmid põhinevad töökogemust. Saate seadistada kraadi programmid ärijuhtimise, majanduse infotehnoloogia ja Industrial Engineering (jätkuv) koos meiega.

Online koolitused:

Pakume erinevaid koolitusi, mis saab broneerida Internetis koos meiega. Pakume kursusi (pehmed oskused), tehnoloogia ja äri valdkondades toitumise, infotehnoloogia, karjääri planeerimise, juhtimise, merenduse, meditsiinitehnoloogia, online meedia, võti kvalifikatsioon.

Online koolitus kohustuslik

Lisaks pakub oncampus Internetis kohustusliku koolituse toiduhügieeni, nakkustõrje ja tööohutus. Nii et teie täienduskoolitust oma töötajatele / sees toiduainetööstuse saab hõlpsasti, kiiresti ja odavalt, ning täita kohapeal.

teenusepakkuja

Oncampus GmbH toimib teenusepakkuja valdkonnas e-õppe ja arendab, tegutseb ja jaotab osalise tööajaga online kraadi programmid ja täiendõppe kursusi ülikoolide, ettevõtete ja institutsioonide.

Kõigi ülesannete valdkonnas kutsealase e-õppe oncampus on oma partner. Julgelt võtke meiega ühendust!

Meie missioon

Kes me oleme - mis on meie missioon?

Instituut õppe teenuste FH Lübeck ja oncampus GmbH kasutavad Internetti ja multimeedia avada Ülikooli uutele sihtrühmadele: Aitame inimesi, nii et säilitada oma pikaajalise tööalase ja parandada ning naasta hariduse või töö.

Fachhochschule Lübeck ja tema tütar oncampus on nii edukalt arenenud Euroopa juhtivatele tarnijad valdkonnas online kaugõppe alates 1997.

Mida me seista?

Koostöö ja võrgustikud on juhtpõhimõtted meie tegevusele. Oleme teadlikud vastutusest meie Kund_innen, Partner_innen ja Mitarbeiter_innen ja vastavalt tegutsema. Oleme avatud, avatud ja sõbralik.

Teeme professionaalselt lahendusele orienteeritud. Uuenduslikud tehnilised lahendused me arendame ja kasutame elukestva eelkõige edastada töökohal õppimist. Me näeme heterogeensus kui võimalust.

Kes on meie kliendid?

Keskenduda meie tegevusi õppijate, kes kasutavad meie koolitusvõimalusi. Teeme riiklikult ja rahvusvaheliselt ülikoolide, ettevõtete ja institutsioonide, et võimalikult paljudel inimestel juurdepääs kvaliteetsele haridusele ja et aidata neil õnnestub oma oskuste arendamist.

Mis on meie eesmärgid?

Pakume aja ja koha sõltumatu, ühisõppe-. Selleks me järjekindlalt kasutada Interneti võimalusi haridusprogrammide ja teenuseid, mis toetavad elukestvat õpet optimaalne.

Nimetatud nõudluse rahuldamiseks, teeme koostööd riiklike ja rahvusvaheliste ülikoolide ja teiste partneritega. Me saavutame oma eesmärgid läbi jätkuv areng ja kindlustada turule orienteeritud, uuenduslike, kvaliteetsete protsesse ja tooteid. Me kasutame integreeritud juhtimissüsteemi.

Me mängida struktuurselt sisse kindlustada pikaajalist konkurentsivõimet FH Lübeck riigi ja rahvusvahelise hariduse turul ja laiendada.

Mida me saame?

disain ülikoolid, arendada, rakendada ja hallata osalise tööajaga online kraadi programmid ja täiendõppe põhineb meie e-õppe metoodika ja infrastruktuur.

Õppijad me võimaldada Internetis uuringu ja täiendõppe. Ettevõtted pakume nii kohandatud ja standardiseeritud online-koolitus.

Kui saame ehitada?

Meie edu on motiveeritud, pühendunud ja kvalifitseeritud meeskond. Meil on lai ja sügav teadmisi e-õppe tehnoloogiaid õpetamise metoodika elukestva õppe ja juhtimise õppiva organisatsiooni.

Me töötame pidevalt, pikaajalise orienteeritud personali arendamine. Me töötame koos standardiseeritud tõhusad menetlused, et pakkuda kvaliteetset haridust tooteid ja teenuseid majanduslikult vastupidav turule. Me kasutame strateegilisi projekte arendada uuenduslikke tooteid ja protsesse.

Asukohad

Saksamaa Online

Address
Saksamaa Online, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: