Loe ametlikku kirjeldust

Philipps-Universität ei ole mitte ainult traditsioonilises ülikoolis asuv Saksa ülikool, vaid ka maailma vanim ülikool, mis asutati 1527. aastal protestantideks. See on olnud uurimis- ja õpetamiskoht peaaegu viis sajandit.

Tänapäeval on Marburgis õppima ligi 20 000 õpilast - 12 protsenti kogu maailmast. Peaaegu kõik teadusharud, välja arvatud inseneriteadused, on esindatud Philipps-Universität Marburgis. Erinevad erialad on määratud erinevatele teaduskondadele, mis asuvad teaduskondade kaupa.

Mitmed organisatsioonid täiendavad ja rikastavad ülikooli teenustevalikut. Näiteks võivad sellised organisatsioonid läbi viia spetsiaalseid teadustegevusi või toetada Philipps-Universität Marburgi side-, infotehnoloogia- ja võõrkeelte valdkondades.

Majandusteaduskond koosneb kuuest professorist ja umbes tosinast vanemate ja nooremate õppejõudude esindajatest. Professoritel on laialdased kogemused rahvusvaheliste publikatsioonide kohta, mis nõuavad valitsusi või rahvusvahelisi organisatsioone ja õpetavad inglise keeles. Majandusosakond kuulub kümne osakonna hulka rahvusvaheliste väljaannete kohta ühe professori kohta Saksamaal (CHE Ranking 2005). Marburgis on majandusuuringud ja -koolitused rahvusvaheliselt tuntud, kuna kõik akadeemilised töötajad on loonud tugevaid jätkusuutlikke partnerlusprogramme ja ühiseid uurimisprojekte ülikoolidega Euroopas, USAs ja mujal maailmas. Teadlane keskendub institutsionaalsele majandusele, mida rõhutas MACIE, Marburgi institutsionaalse majanduse keskus, mis hiljuti tähistas oma 50. aastapäeva. Majandusteadlased rõhutavad sõbraliku ja avatud õpetuskeskkonna tähtsust. Õpilased on teretulnud suuna professoritele ja osalema aruteludes asjakohaste majandusküsimuste üle.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics

Master of Science Programme majanduse ja institutsioonide Philipps Ülikooli Marburg loob õpilastele tervikliku koolitus karjääri professionaalne majandusteadlane valitsus ... [+]

Magistriprogrammi Majandus-ja institutsioonide Philipps-Marburgi Ülikool loob õpilastele tervikliku koolitus karjääri professionaalne majandusteadlane valitsuse või äri-ja tugeva aluse akadeemilist karjääri.

Kursuse sisu ja eripära

MSc Majandus-ja institutsioonide pakub range koolituse kõigis peamistes valdkondades, majandusteooria ja-poliitika (sealhulgas teadusuuringute), ja on täielikult õpetatakse inglise keeles. See on mõeldud üldise M.Sc. ökonoomika programm, millel on iseloomulik keskendumine majandusliku analüüsi institutsioonidega. See ainulaadne keskenduda põhineb põhjapanev idee, et täitmiseks majandus sõltub otsustaval määral selle institutsioonide vastu. Need võivad olla ametlikud institutsioonid, nt äri seaduste ja määruste korralduse sotsiaalkindlustussüsteemi, disain keskpankade ja institutsionaalsed struktuurid riigi ja selle poliitilises protsessis; need võivad olla ka mitteametliku iseloomuga, nt normide ja harjumuste või konkreetsed institutsioonid, nagu ühistud ja mikrokrediidi turud arengumaades. Seega uue institutsionaalse Economics, põhiseaduse Economics, Law and Economics, mehhanism Design, Peamine Agent teooria ja poliitilise ökonoomia / Public Choice on peamised teoreetilistest lähenemistest, kus õpilased õpivad rakendama, et analüüsida mõjusid praeguste eeskirjade, määruste ja organisatsioonides ja esitada haritud reformi ettepanekud valdkond on lai ning majanduslikke rakendusi. See institutsionaalne ökonoomika tähelepanu kajastub ka konkreetsete teadus profiili kõik professorid majandusteaduse Marburg. Ökonoomika erialade pakutakse programmi "Institutsionaalsed Economics", "rahvusvaheline institutsiooniline Economics", "Turud ja innovatsioon", "Majandus ja globaliseerumine" ja "Majanduspoliitika". Väike kursus suurused, intensiivse õppejõud-üliõpilane vastasmõju seminaride, rahvusvaheliste üliõpilaste ja kaasaegse õpetamise olulised omadused, MSc majandusteaduskonna ja institutsioonid. ... [-]

Saksamaa Marburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics

Rahvusvaheline magistriprogrammi ... [+]

Mis on idee EMEA?

EMEA on unikaalne magistriõppesse ühendab institutsionaalse majandusteaduskonna rakendustega majanduse MENA regioonis.

Keerukate majanduslike probleemidega MENA nõuab interdistsiplinaarset lähenemist. Seega EMEA sisaldab laia valikained erinevatest valdkondadest, et hõlbustada teadmised piirkonna keerukust.

Õppekava annab õpilastele teadmisi up-to-date olulised küsimused paljud MENA riikides, näiteks islami rahastamiseks, poliitökonoomia, loodusvarade, korruptsiooni ja konflikte.

Koos ühe eriala lugusid, õpilased süvendada oma tööturu profiili suunas karjääri piirkondlikud eksperdid kaasaegse probleemilahendamise oskused konkreetse majandus, rahandus ja raamatupidamine, või juhtimine.... [-]

Saksamaa Marburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles