RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Aachen (Aix-La-Chapelle), Saksamaa kõige läänepoolsem linn, mahutab mitte ainult Aacheni katedraali, mis on määratud UNESCO maailmapärandi nimistusse, vaid ka üks Saksamaa tipptasemel ülikoolidest.

Õppige Elite Ülikoolis RWTH Aachenis

RWTH Aacheni ülikool on Saksamaa suurim tehnoloogiaülikool ja linna kõige olulisem majanduslik tegur. Igal aastal tulevad ülikoolis suur hulk rahvusvahelisi üliõpilasi ja teadlasi, kes saavad kasu oma kõrgekvaliteedilistest õppeprogrammidest ja suurepärastest vahenditest, millest mõlemad on rahvusvaheliselt tunnustatud. Aacheni lähedus Madalmaadesse, Belgiasse ja Luksemburgi ning selle kultuuripärandite mitmekesisus on asetanud ülikooli ainulaadsesse positsiooni rahvusvahelise koostöö tegemiseks teiste haridusasutuste ja teadusasutustega, samuti ettevõtluse ja tööstusega. RWTH Aacheni ülikoolil on pikaajaline tihedat ja laiaulatuslikku koostööd riiklike ja rahvusvaheliste tööstusharude ja uurimiskeskustega ning see aitab tõhusalt kaasa Saksamaa majanduse edule ja arengule, suurendades selle rolli Euroopa Liiduga seoses.


RWTH Aacheni rahvusvaheline akadeemia - erinevus

RWTH Aacheni rahvusvaheline akadeemia on RWTH Aacheni ülikooli mittetulundusühing . Tihedas koostöös masinaehituse teaduskonnaga pakub Akadeemia magistriõppe programme, mis on mõeldud eelkõige rahvusvaheliste üliõpilaste vajadustele. Akadeemia vastutusel on organisatsioonilised, halduslikud ja majanduslikud aspektid, mille järel teadusliku juhtimise eest vastutab RWTH Aacheni ülikool , mis annab akadeemilise kraadi "Magistrikraad".


ASIINi akrediteerimine e. V.

R WTH Aacheni Ülikooli ja RWTH Rahvusvahelise Akadeemia partnerite süsteemide akrediteerimise kvaliteedijuhtimissüsteemide sertifitseerimiseks on ASIIN eV. Õppekavade akrediteerimisasutus kehtestab inseneri-, infotehnoloogia-, loodusteaduste-, matemaatika- ja õpetuskvalifikatsiooni standardid . ASIIN on akrediteerinud kõik RWTH Aacheni Ülikooli ja RWTH Rahvusvahelise Akadeemia masinaehituse teaduskonnaga pakutavad magistriõppekavad. Akrediteerimist tuleb regulaarselt ajakohastada, et tagada pidev kvaliteeditagamise ja parandamise tase.


RWTH Aacheni ülikooli üliõpilase eelised

RWTH Rahvusvahelise Akadeemia magistriõppes osalevad üliõpilased saavad ametliku magistrikraadi RWTH Aacheni ülikoolist . Loomulikult on nad ka õppetöö ajal ametlikult tunnustatud RWTH Aacheni ülikooli liikmed ning neil on õigus saada kõiki ülikooli eeliseid ja üliõpilaste pakkumisi: raamatukogude sirvimiseks ja uurimiseks, WLAN-i ja tarkvarapakkumiste kasutamiseks kasutada erinevaid spordi- ja vaba aja veetmise võimalusi jne. Küsige ka üliõpilaste soodustusvõimalusi teatritesse, muuseumidesse ja kinodesse või teatud telefoni- ja mobiilside pakkujatele.

(Profiili pilt Peter Winandy poolt)

Asukohad

Aachen

RWTH Aachen University

Address
Campus-Boulevard 30
52074 Aachen, Nordrhein-Westfalen, Saksamaa
Telefon
+49 241 80 99367

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega