SRH University Heidelberg

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Oleme Saksamaa üks vanemaid ja suurimaid eraülikooli, seadsime hariduse standardiks. Me varustame teid teadmistega, mida vajate oma tuleviku jaoks - praktiline, uuenduslik ja loominguline. Selleks on eriti oluline õpilaste ja õppejõudude tihe koostöö.
Meie retsepti edu saavutamiseks: pakume uusi praktilisi kraadiõppekavasid, individuaalset järelevalvet ja kiiret töökoha paigutamist. Meie õpilastele tähendab see parimaid võimalusi oma karjääri alustamiseks.

SRH University Heidelberg on peaaegu 5 aastakümne jooksul olnud üks kuulsamaid Saksa ülikoole, kellel on tihe koostöö ettevõtete ja kõrgkoolide kogu maailmas.

Piirideta haridus

Sihtasutus ja perspektiivid, liikumisvabadus ja vastutus: tule õppima SRH teaduse tornist, meie "õpetustornist". Selle arhitektuur sümboliseerib dünaamikat, läbipaistvust ja loovust. Pakume teile kaasaegse varustuse ja atraktiivse ülikoolilinnaku ühes kõige ilusamas Saksamaal.

Suurepärane kvaliteet

Püüame tipptaseme saavutamiseks. Meie õppemudel, teadlased ja õpetused, samuti meie õpilastele pakutavad teenused on kõik mõõdetud selle standardi järgi. Hariduse pidev kõrge kvaliteet tagatakse rahvusvaheliselt tunnustatud menetluste ja meetodite abil.

Meie ülikoolis on juhendamine ja uurimistöö rahvusvaheline ja interdistsiplinaarne. Meie õppejõudude ja üliõpilaste ülemaailmse teabevahetuse kaudu edendame kultuurilist mitmekesisust ja avatust. Me hindame üliõpilaste isiklikku arengut nii kõrgelt kui nende haridusalaseid kvalifikatsioone - meie kraadiõppeprogrammid on välja töötatud ja läbivad uurimistöö ja praktika ekspertide dialoogi. Nii valmistab meid väljakutseteks ja võimalusteks, millega nad seisavad silmitsi kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide ja tulevaste juhistena, saavutustele orienteeritud ja innukas õppida.

Hästi ühendatud

S RH Ülikool Heidelberg töötab koos valitud ülikoolide ja uurimisinstituutidega nii kodus kui ka välismaal, et edendada koostööd rahvusvaheliste teadusringkondadega. Cosmopolitan ja endiselt juurdunud suurlinna piirkonnas, meie ülikool on piirkondlik keskus kultuuri ja õppimist.

Praegu on meie kuues koolis umbes 3500 üliõpilast: äri, insener

Asukohad

Heidelberg

Address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

69123 Heidelberg, Baden-Württemberg, Saksamaa