Loe ametlikku kirjeldust

58599_IMG_0040.jpg

HDPK on juhtiv erakõrgkool loomemajanduse jaoks, mis asub ühes Saksamaa loomisosakonnas: Berliinis. Õppeprogrammid hõlmavad nii kunsti- kui ka tehnoloogilisi aspekte, samuti praktilisi juhtimisküsimusi ja meediateooriat. Õppekava keskendub muusika- ja meediatööstusele (va film ja televisioon).

Nii ülikool ise kui ka õppejõud osalevad muusika- ja meediaturgudel ning nende kogemused voogavad programmidesse.

HDPK avati aprillis 2010 erakapitali rakendusülikoolina ja selle heaks kiitis Berliini Senati haridus-, teadus- ja teadusministeerium.

Ülikooli õpetamise keskne osa on see, et see on praktikaga seotud, mis kajastub kõigis õppeprogrammides elluviidud interdistsiplinaarsetes projektides ja mida täiendavad teaduslikult orienteeritud ja hästi läbimõeldud õppekavad. Õppekava planeerimine põhineb kiiresti muutuvas professionaalse maailma reaalsuses, tagades, et õppekavad kohandatakse pidevalt uute vajadustega. Tööstusesse on kaasatud nii personali kui ka usaldusisikute nõukogu liikmed, mis tugevdab seda lähenemisviisi.

Mis teeb meid lahku

Suurepärane õppetingimused

Me kehtestasime endale kõrgeid standardeid. Väikesed rühmad, nende valdkondade tugeva taustaga õppejõud ja meie heli- ja fotostudioojad, samuti digitaalsetes tööruumides pakuvad meie õpilastele tõeliselt professionaalset töökeskkonda.

58613_IMG_9987.jpg

Reaalses maailmas lähenemine

Mis puutub õpilaste tulevaste kutsealade halduslikesse ja finantsilistesse aspektidesse, siis on projektijuhtimine, meediaseadus ja meediasektor õppekavas palju osa kunsti- ja tehnikainstust. Me hoiame tihedad sidemed tööstuse oluliste osalejatega, et säilitada meie programmide sisu pidevalt ja pidevalt muutuvate tööalaste võimalustega.

Elukestev õpe

Õpilasi koheldakse austusega tervena. Eesmärk on julgustada lähenemist, mis annab orientatsiooni muutuvas, esilekerkivas keskkonnas ja toetab elukestvat õpet. Seepärast keskendume kommunikatiivsetele ja sotsiaalsetele oskustele ning praktilistele projektidele, samuti puhtalt akadeemilistele teemadele.

Partnerlus

Ligikaudu 600 üliõpilast 20-st riigist (alates 2016. aasta maist), 24 professorit, 74 õppejõudu, 6 bakalaureuse- ja 2 magistriprogrammi ning 2 SRH ülikooli Berliinis (koos on kokku 2 000 üliõpilast ja 28 programmi), HDPK üks tõesti edukatest eraülikoolidest Saksamaal ja osa SRH grupist, kus on 12 000 üliõpilast ja 10 ülikooli.

58600_hdpk_DACH.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Art ... [+]

Art

Sisu, eesmärgi ja kursuse ülesehitus

Arvutiteadus ja kunst: probleemide tuvastamine ja tehislike ja tehnoloogiliste lahenduste loomine, mida on teavitatud tehnoloogia ja kunstipraktikast

Berliinis asuvas hdpkis asuvas infotehnoloogia ja kunstiteaduse magistrikursuses on kaasaegse magistriõppe skeem, mis põhineb tehnoloogia, kunsti ja audiovisuaalse disaini vallas - majanduslikult kontekstualiseeritud. Selles MA-s on keskendutud loomingulisele programmeerimisele, multimeediumrakendustele, liidesetele, rajatistele ja esinemistele kunstilises keskkonnas, samuti isiklikele oskustele, kunsti- ja kujunduspraktikale ning tegevuspädevustele. See annab teile kõik, mis on vajalik turgude edukaks sisenemiseks ja stiilse kunstilise identiteedi loomiseks .... [-]

Saksamaa Berliin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career