TUM School of Management Executive Programs

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Executive Education Center:

Executive Education Center (EMÜ) kohta Tum School of Management ühendab täiendõppe tegevust õppejõud ja tagab teadmiste ja dialoogi ülikooli ja ärimaailma, mis on oluline tegevusala. Meie Executive Education algatused on suunatud kooli peamine õppe-ja teadustöö teemasid, tagades viimaste uuringute tulemusi põhivaldkondades leiavad tee otse tõenduspõhiste kommenteeritud haridus. Erilist tähelepanu on alati antud praktilise ja võimalikud rakendused järeldused, mis on regulaarselt kinnitas teravdatud Executive Education Board.

Entusiasmi juhtimise ja tulevikku suunatud tehnoloogiate EMÜ pakub laia täiendõppe programm: Meie Executive Education programmidTõenditel põhineva juhtimise teadmisi vastab tööstuse kogemusi. Eesmärk on edendada kõrgemate juhtide ja tehniliste ekspertide teadmisi, oskusi ja isikliku arengu suunas muutumas väga tõhus ja vastutustundlik juhid ja eksperdid. Münchenis asuv EMÜ jääb ülemaailmne võrgustik juhtivad organisatsioonid, muutes programmide atraktiivne tippjuhid üle kogu maailma.

Programmid on Executive Education Center:

Täidesaatev MBA Executive MBA in Innovation & Business loomine Executive MBA in Business & IT Kohandatud programmid Certificate Programs & Executive Koolitused Intensiivne Õppimine ja E-õppe / Blended Learning

Asukohad

München

Address
Technical University of Munich
TUM School of Management
Arcisstraße 21

80333 München, Baieri, Saksamaa

München

Address
Technische Universität München
Arcisstraße 21

D-80333 München, Baieri, Saksamaa

München

Address
TUM Campus Heilbronn at the Bildungscampus Heilbronn
Am Bildungscampus 3
74076 Heilbronn

74076 München, Baieri, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: