Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Technische Universität Berlin (TU Berlin) on rahvusvaheliselt tunnustatud ülikool, mis asub Saksamaa pealinnas. Asutatud 1879. aastal, on see üks suuremaid ja mainekamaid riigi teadus- ja haridusasutusi.

Ülikooli vilistlased ja professorid

Ülikooli vilistlaste ja professorite nimekiri sisaldab National Academies valimisi, kaks riiklikku medali teaduse laureaati ja kümme Nobeli auhinna võitjat.

Saksamaa üks suurimaid tehnoloogia ülikoole

TU Berlin on tänapäeval üks suuremaid tehnoloogiaalaseid ülikoole Saksamaal, kus on rohkem kui 30 000 üliõpilast.

Üle 18% TÜ Berliini üliõpilastest on pärit välismaalt.

TL Berliinis on ilmselgelt kosmopoliitne meeleolu; tal on mitmeid rahvusvahelisi koostööprojekte ja rahvusvaheliste üliõpilaste erakordselt suur suhe. TU Berlinis õppivad rohkem kui 5000 üliõpilast 130 riigist. Peale selle õpetavad ja teevad paljud teadlased teistest riikidest siin.

Ülikooli ülikool

Ülikooli peamine ülikoolilinnak asub Berliini kesklinnas ning on kergesti ligipääsetav kõigist linnaosadest.

Kosmosetehnoloogia õppetool

MSE õppeprogrammi pakub kosmosetehnoloogia õppetool, üks neljast Technische Universität Berliinis asuvast lennunduse ja astronautika osakonna juhatusest.

1963. aastal asutatud professor Eugen Sänger on esimene Saksamaa kosmeetika osakond. Sellest ajast alates on ta edukalt läbi viinud teadusuuringuid ja harjutanud kosmosetööstuse süsteemide insenere, keskendudes peamiselt väikeste kosmoseülemate (TUBSAT ja BEESAT pere) disaini, praktiliste teostuste ja toimimisega koos õpilastega.

Kosmosetehnoloogia õppetool töötab välja ja toodab ka oma raketid (Aquarius Group ja DECAN) ning katsetab raketid.

Alates 2007. aastast korraldame ka planetaarseadmete väljatöötamise ja testimise projekte ning vastavaid missioonitoimingute tehnoloogiaid.

Kosmosetehnoloogia õppetooli lõpetajad töötavad Euroopa Kosmoseagentuuri (ESA), Saksa Aerospace Center'i (DLR), Arianespace, Airbusi Kaitse ja Space, OHB AG kosmosetööstuse olulistes kohtades.

Asukohad

Berliin

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Address
Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
Marchstraße 12-14

10587 Berliin, Berliin, Saksamaa
Telefon
+49 30 314 25 922

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega