Loe ametlikku kirjeldust

Technische Universität Berlin (TU Berlin) on rahvusvaheliselt tunnustatud ülikool, mis asub Saksamaa pealinnas. Asutatud 1879. aastal, on see üks suuremaid ja mainekamaid riigi teadus- ja haridusasutusi.

Ülikooli vilistlased ja professorid

Ülikooli vilistlaste ja professorite nimekiri sisaldab National Academies valimisi, kaks riiklikku medali teaduse laureaati ja kümme Nobeli auhinna võitjat.

Saksamaa üks suurimaid tehnoloogia ülikoole

TU Berlin on tänapäeval üks suuremaid tehnoloogiaalaseid ülikoole Saksamaal, kus on rohkem kui 30 000 üliõpilast.

Üle 18% TÜ Berliini üliõpilastest on pärit välismaalt.

TL Berliinis on ilmselgelt kosmopoliitne meeleolu; tal on mitmeid rahvusvahelisi koostööprojekte ja rahvusvaheliste üliõpilaste erakordselt suur suhe. TU Berlinis õppivad rohkem kui 5000 üliõpilast 130 riigist. Peale selle õpetavad ja teevad paljud teadlased teistest riikidest siin.

Ülikooli ülikool

Ülikooli peamine ülikoolilinnak asub Berliini kesklinnas ning on kergesti ligipääsetav kõigist linnaosadest.

Kosmosetehnoloogia õppetool

MSE õppeprogrammi pakub kosmosetehnoloogia õppetool, üks neljast Technische Universität Berliinis asuvast lennunduse ja astronautika osakonna juhatusest.

1963. aastal asutatud professor Eugen Sänger on esimene Saksamaa kosmeetika osakond. Sellest ajast alates on ta edukalt läbi viinud teadusuuringuid ja harjutanud kosmosetööstuse süsteemide insenere, keskendudes peamiselt väikeste kosmoseülemate (TUBSAT ja BEESAT pere) disaini, praktiliste teostuste ja toimimisega koos õpilastega.

Kosmosetehnoloogia õppetool töötab välja ja toodab ka oma raketid (Aquarius Group ja DECAN) ning katsetab raketid.

Alates 2007. aastast korraldame ka planetaarseadmete väljatöötamise ja testimise projekte ning vastavaid missioonitoimingute tehnoloogiaid.

Kosmosetehnoloogia õppetooli lõpetajad töötavad Euroopa Kosmoseagentuuri (ESA), Saksa Aerospace Center'i (DLR), Arianespace, Airbusi Kaitse ja Space, OHB AG kosmosetööstuse olulistes kohtades.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

MSE õppeprogrammi pakub kosmosetehnoloogia õppetool, üks neljast Technische Universität Berliinis asuvast lennunduse ja astronautika osakonna juhatusest. ... [+]

Mis on MSE?

Rahvusvaheline täiskoormusega magistriõppe programm

MSE on kosmosetehnoloogia magistriprogramm, mis algab igal aastal aprillis Technische Universität Berliinis. Programmi eesmärk on harida süsteemide insenerid, kes on varustatud kosmosetööstuse juhtideks saamiseks.

Berliini TÜ kosmosetehnoloogia õppetoolis

Kursust pakuvad Berliini Technische Universität kosmosetehnoloogia õppetool, mis ühendab suurepärase kosmosetehnoloogia õpetamise projektijuhtimise ja kultuuridevaheliste oskustega. Kogu programmi, üle nelja semestri, õpetatakse inglise keeles.

Äärmiselt projektipõhine magistriõppe programm

Magistriõppe programm, mis koosneb 120 ainepunkti kogusummast, on väga projektipõhine ja mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks globaalse kosmose tööstuse vajadustele. Õpilastel on võimalus osaleda keerulistes satelliitprojektides, kes töötavad kultuuridevaheliste meeskondade raames. Eriti on neil kasu TU Berlin'i ülemaailmne juhtiv kogemus ja võrk väikeste satelliitide valdkonnas. Interdistsiplinaarsed teemad, nagu projektijuhtimine, sidekoolitus, ettevõtlus ja innovatsiooni juhtimine, täiendavad õppekava.... [-]

Saksamaa Berlin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Technische Universität Berlin