Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Trier University asutati aastal 1473 ja taasavati 1970. aastal modernse ülikooli ülikoolina. See on ehitatud kõrgele platoole, kust avaneb vaade Moseli jõele ja mida ümbritsevad lopsakad rohelised loodused. Õppejõudude ja osakondade hooned on ühendatud sildadega ning rühmitatud ümber foorumi ja keskraamatukogu.

Trier University keskendub tugevalt humanitaarteadustele, sotsiaalteadustele ja majandusele, kuid tugevdab ka oma keskkonnateaduste programme. Seal on kuus teaduskonda, mis koos hõlmavad rohkem kui 30 valdkonda. Paljud uurimisprojektid on oma olemuselt interdistsiplinaarsed ja globaalsesse võrgustikku integreeritud.

Trier University umbes 1200 töötajat ja 13 000 üliõpilast (sealhulgas üle 11% rahvusvahelisi üliõpilasi) kontrastsust: noored, kuid traditsioonidele omased; rahvusvaheliselt orienteeritud ja piirkondlikult juurdunud; Saksamaa geograafilisel äärel, kuid Euroopa südames.

  • 13 000 Üliõpilaste koguarv
  • 11 Rahvusvaheliste üliõpilaste osakaalLost in LibraryBecca Tapert / Unsplash

Ülikool Asukoht

Trier asub Rheinland-Pfalzi liidumaa lääneosas Moseli orus. Linn on uhke oma rikkaliku ajaloo üle, mis peegeldub selle muuseumides ja paljudes ajaloolistes paikades. Tänu oma vaatamisväärsustele on Porta Nigra, Trieri katedraal ja muud olulised arhitektuurimälestised Saksamaa vanim linn kuulutatud UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Tänane linnapilt on ajaloo ja kaasaegse elustiili liitmine, mida iseloomustab ka elav õpilaste elu. Baaride, kohvikute ja värvikate kultuuripakkumiste ja -festivalide poolest on Trier turismiobjekt, millel on rahvusvaheline atraktiivsus ja ilus koht linna 110 000 elanikule elamiseks.

Linna majandust iseloomustavad mõned suured ettevõtted ja paljud keskmise suurusega ettevõtted.

Trier asub Euroopa südames Luksemburgi, olulise finantskeskuse ja mitme ELi institutsiooni, samuti Prantsusmaa ja Belgia lähedal. Üheksa kaksiklinnu Euroopas, Aasias ja USA-s kinnitavad Teri rahvusvahelist orientatsiooni.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Trier University

Juhtimise ja valitsemise praeguste probleemidega tegelemine nõuab sügavamat arusaamist tänapäeva poliitikast ja juhtimisprobleemidest maailmas. See magistriõpe hõlmab kah ... [+]

Ülevaade

Juhtimise ja valitsemise praeguste probleemidega tegelemine nõuab sügavamat arusaamist tänapäeva poliitikast ja juhtimisprobleemidest maailmas. See magistriõpe hõlmab kahte maailma suuremat piirkonda: Euroopa Liit ja Ida-Aasia. Õpilased õpivad analüüsima, kuidas need piirkonnad kohanevad sageli häirivate ja transformatiivsete majanduslike ja poliitiliste muutustega. Analüüsitakse Euroopa integratsioonikogemust, ELi otsustusprotsessi ja peamisi ELi poliitikavaldkondi Ida- ja Kagu-Aasia piirkondliku koostöö asutustega ning Ida-Aasia lähenemisviisidega sellistele peamistele poliitikavaldkondadele nagu majandus- ja julgeolekuküsimused. Lisaks analüüsivad õpilased globaalset juhtimist ja nii Euroopa Liidu kui ka Hiina rolli ülemaailmses juhtimises.... [-]

Saksamaa Trier
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Trier University

Trier University majandusosakond pakub rahvusvahelist ja interdistsiplinaarset kaheaastast majanduse magistriprogrammi. See on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud majand ... [+]

ÜlevaadeKraad: Magistrikraad majandusesKeeleõpetus: inglise keelKeeled: Kõik kursused toimuvad inglise keeles. (Mõnda Euroopa sotsiaalkindlustuse ja tervishoiusüsteemi spetsialiseerumise kursust pakutakse ainult saksa keeles.)Programmi kestus: 4 semestritAlgus: talvine poolaastaTaotluste esitamise tähtaeg:Rahvusvahelised taotlejad (kolmandate riikide kodanikud):31. mai 2020 talvine poolaasta 2020/21ELi kodanikud:15. juuli 2020 talvine poolaasta 2020/21Saksamaa ülikooli bakalaureuse või magistrikraadiga taotlejad:15. september 2020 talvine poolaasta 2020/21Õppetasud semestris eurodes: PuudubKombineeritud magistrikraad /Ph.D. programm: EiÜhiskraad / topeltkraad: JahKirjeldus / sisu:Trier University majandusosakond pakub rahvusvahelist ja interdistsiplinaarset kaheaastast majanduse magistriprogrammi. See on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud majanduse laiema perspektiivi omandamisest. Programm keskendub eriti Euroopa kontekstile.Programm ühendab rakenduslikud ja teadusele orienteeritud kursused ning pöörab erilist rõhku empiirilistele meetoditele. Lisaks majandusteooria ja ökonomeetria põhjalikule koolitusele saavad õpilased osaleda erinevatel kursustel, näiteks ettevõtlusosakonna, politoloogia osakonna või sotsioloogia osakonna pakutavatel kursustel.Õpilased valmistuvad karjääriks nii era- kui ka avalikus sektoris. Programm ka saada üliõpilastele doktorikraadi. programmi.Kursuse üksikasjadKursuse korraldamine... [-]
Saksamaa Trier
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Universitätsring,15
54296 Trier, Rheinland-Pfalz, Saksamaa