Loe ametlikku kirjeldust

ZEI missiooni avaldus

Euroopa Integratsiooniuuringute Keskus (ZEI) on Rheinischen-Friedrich-Wilhelmsi Bonna ülikooli interdistsiplinaarne teadus- ja kraadiõppeasutus.

ZEI pakub magistriõppe üliõpilastele inglise keele magistriõpet Euroopa uuringutes , keskendudes juhtimisele ja reguleerimisele. Rahvusvaheline teaduskond tagab kõrgeimad teadusstandardid, erinevad meetodid ja perspektiivid poliitikas, õiguses ja majanduses. Praktilised eksperdid ja ekskursioonid Euroopa poliitika otsustuskeskustesse lisavad Bonnis ZEIs rahvusvahelist atmosfääri. ZEI-kraad toetab suurepärast sissepääsu Euroopa tööturule.

ZEI asutati 1995. aastal Bonn-Berliini seaduse alusel ja Boni Ülikooli senati otsusega.

University of Bonn on teaduspõhine ülikool, mis tegutseb rahvusvaheliselt, otsib aktiivselt koostööd ja seab selged prioriteedid. Meie akadeemilist profiili kujundavad pidevalt rahvusvaheliselt tunnustatud tugevad küljed. Järgnevatel aastatel University of Bonn pühendunud selle profiili edasiarendamisele ja parandamisele. Me kavatseme selle saavutada, määratledes valikuliselt uuesti professorid vabaks saades, järgides järjepidevat ametissenimetamise poliitikat ja arendades edasi olemasolevaid teadustegevusega seotud stiimuleid.

Bonn on peaaegu 200 aasta pikkune traditsioon, üle 32 500 õpilase ja silmapaistva maine nii kodu-kui välismaal, Bonn on kahtlemata üks Saksamaa juhtivaid ülikoole. Meie ülikool asub imelises linnas, kus inimesed suudavad seda natuke paremini elada ...

University of Bonn traditsiooni ja suunda määravad loomulikult kõik institutsiooni moodustavad isikud - need, kes siin õpetavad, õpivad ja uurivad. Kõik sellised inimesed saavad meie hoolikalt arenenud institutsionaalsest profiilist kasu:

  • Bonn on rahvusvahelisel tasandil tegutsev teadusülikool, kuid seda tehes säilitame pidevalt oma pikaajalisi traditsioone
  • Teeme koostööd paljude erinevate ülikoolide ja teadusasutustega kogu maailmas
  • Oleme välja töötanud unikaalsed õpetamis- ja uurimismeetodid, mis on saanud tunnustuse ja tunnustuse kogu maailmas
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Bonn

Üheaastast kraadiõppeprogrammi pakub University of Bonn Euroopa integratsiooniuuringute keskuses (ZEI). Inglise keeles õpetavad ZEI professorid ja tunnustatud eksperdid k ... [+]

Euroopa Liidu keerukas areng on suurendanud vajadust põhjalike teadmiste järele Euroopa asjades ning integratsiooni allikatest ja mõjudest kõigil valitsustasanditel ja erasektoris. ZEI magistrikraad Euroopa õpingutes - juhtimine ja reguleerimine valmistab õpilasi ette rahvusvahelise karjääri jaoks ELi institutsioonides, rahvusvahelistes organisatsioonides, riikide haldusasutustes, VVOdes ja ülemaailmsetes ettevõtetes.

Programm uurib ELi valitsemistavade mõju ELile, selle liikmesriikidele ja teistele sidusrühmadele. Programm tutvustab ka ZEI üliõpilastele ELis majandusintegratsiooni ning majanduse ja rahanduse juhtimise põhiteooriaid ja meetodeid.

ELis loovad poliitilised otsused ja seadusandlikud aktid pidevalt uusi õigusraamistikke. ZEI magistriprogrammi raames õpetatakse ja analüüsitakse võrgutööstuste (elektrooniline side, energeetika, logistika) ning finantssektori regulatsiooni. Juhtimise ja reguleerimise vastastikune mõju on Euroopa Liidus tänapäeva reaalsus. ZEI ingliskeelne kraadiõppe magistriprogramm on teaduspõhine vastus sellele arengule. See võimaldab nii Euroopa kui ka väljaspool Euroopat asuvatel noortel spetsialistidel saada ekspertideks poliitiliste, õiguslike ja majanduslike aspektide koosmõjul, mis moodustavad tänapäeva elu Euroopa Liidus, samuti ELi suhetes teiste maailma osadega. ... [-]

Saksamaa Bonn
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

Bonn, Nordrhein-Westfalen, 53113 DE