University of Bonn

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

130724_GroupphotoCommission.jpg

foto Euroopa integratsiooni uuringute keskuse (ZEI) viisakalt

ZEI missiooni avaldus

Euroopa Integratsiooniuuringute Keskus (ZEI) on Rheinischen-Friedrich-Wilhelmsi Bonna ülikooli interdistsiplinaarne teadus- ja kraadiõppeasutus.

Euroopa integratsiooni uuringute keskus (ZEI) pakub kraadiõppuritele ingliskeelset Euroopa õpingute magistrit, keskendudes juhtimisele ja reguleerimisele. Rahvusvaheline teaduskond tagab kõrgeimad teaduslikud standardid, mitmekesised meetodid ja perspektiivid poliitikas, seaduses ja majanduses. Praktilised eksperdid ja ekskursioonid Euroopa poliitika otsustuskeskustesse lisavad Bonni ZEI rahvusvahelisele õhkkonnale. ZEI kraad toetab suurepärast sisenemist Euroopa tööturule.

ZEI asutati 1995. aastal Bonn-Berliini seaduse alusel ja Boni Ülikooli senati otsusega.

University of Bonn on teaduspõhine ülikool, mis tegutseb rahvusvaheliselt, otsib aktiivselt koostööd ja seab selged prioriteedid. Meie akadeemilist profiili kujundavad pidevalt rahvusvaheliselt tunnustatud tugevad küljed. Järgnevatel aastatel University of Bonn pühendunud selle profiili edasiarendamisele ja parandamisele. Me kavatseme selle saavutada, määratledes valikuliselt uuesti professorid vabaks saades, järgides järjepidevat ametissenimetamise poliitikat ja arendades edasi olemasolevaid teadustegevusega seotud stiimuleid.

Bonn on peaaegu 200 aasta pikkune traditsioon, üle 32 500 õpilase ja silmapaistva maine nii kodu-kui välismaal, Bonn on kahtlemata üks Saksamaa juhtivaid ülikoole. Meie ülikool asub imelises linnas, kus inimesed suudavad seda natuke paremini elada ...

130723_DSC_02512.jpg

foto Euroopa integratsiooni uuringute keskuse (ZEI) viisakalt

University of Bonn traditsiooni ja suunda määravad loomulikult kõik institutsiooni moodustavad isikud - need, kes siin õpetavad, õpivad ja uurivad. Kõik sellised inimesed saavad meie hoolikalt arenenud institutsionaalsest profiilist kasu:

  • Bonn on rahvusvahelisel tasandil tegutsev teadusülikool, kuid seda tehes säilitame pidevalt oma pikaajalisi traditsioone
  • Teeme koostööd paljude erinevate ülikoolide ja teadusasutustega kogu maailmas
  • Oleme välja töötanud unikaalsed õpetamis- ja uurimismeetodid, mis on saanud tunnustuse ja tunnustuse kogu maailmas

131083_DSC_0165.JPG

foto Euroopa integratsiooni uuringute keskuse (ZEI) viisakalt

131081_IMG_5104.jpg

foto Euroopa integratsiooni uuringute keskuse (ZEI) viisakalt

Asukohad

Bonn

Address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 Bonn, Nordrhein-Westfalen, Saksamaa