Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Eberhard Karls Universität Tübingeni arstiteaduskonnas

Tübingeni meditsiiniteaduskond on üks suuremaid Baden-Württembergi arstide väljaõppe ja kõrgkoolide institutsioone koos Tübingeni ülikooli haigla ja selle meditsiiniabi ja teoreetilise meditsiini instituutide kliiniliste osakondadega .

Meie nägemus

Rahvusvaheliselt tuntud kliiniliste uuringute liidud integreerivad põhilisi, haigustele orienteeritud ja patsiendile orienteeritud uuringuid, et luua haigusprotsesside diagnoosimisel, ravimisel ja ennetamisel uued teed, mille eesmärgiks on saada patsiendile kasu.

Selles tipptaseme keskkonnas saavad meditsiini- ja hambaarstiteaduse üliõpilased terviklikku, teaduslikult teadlikku kliinilist haridust.

Meditsiini teaduskond on pühendunud sotsiaalsete kohustuste täitmisele ja on avatud uutele arengutele. Kehtestatakse uued kraadiõppeprogrammid ja tehnoloogia ülekandmine pakub tööstusele ja majandusele stiimuleid.

Arstiteaduskonna ülesandeks on teadus- ja õppetöö korraldamine Tübingeni ülikooli haiglas. Pressiesindaja ja tegevjuht on dekaan. Matemaatikajuhtimise büroo vastutab meditsiiniteaduskonna juhtimise eest.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: