Loe ametlikku kirjeldust

Kas sa tahad teha keelte ja side oma tööd? Vaata oma tulevast karjääri rahvusvahelises keskkonnas? Kolledžis Applied Keeled Müncheni SDI leida õige programm. Siin annab teile kraadi konkurentsieelise maailmaturul tööturul: suhtlemisoskus mitmes keeles, koos laialdased teadmised äri, meedia või tehnoloogia samuti kultuuridevahelise pädevuse peamise kvalifikatsiooni edukat karjääri.

Uuring tingimuste privaatne kolledži tagada väike õpperühmad ja intensiivse järelevalve õpilast nende õpetajatele. SDI München iseloomustab rahvusvahelise atmosfääri ja tänu oma hariduse võrgustik maailmas kontaktid. Seega saada väärtuslikke kogemusi ja õppida võimalusi rahvusvahelisel turul õpilast õpingute ajal.

Programmide õpetamise keel:
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MA

University of Applied Languages of the SDI Munich

... [+]

TUNNUSTAMINE

Rahvusvaheline Projektijuhtimine

[-]
Saksamaa München
Oktoober 2019
Saksa,Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Applied Languages of the SDI Munich

Nähtustega nagu Facebook ja nutitelefonide, Internet domineerib mitte ainult erameedia tarbimist paljud inimesed. See on täiesti muutunud ja äri elu läbi uuendusliku turu ... [+]

Kes kontrollib Interneti-äri, mis on tulevikus!

Nähtustega nagu Facebook ja nutitelefonide, Internet domineerib mitte ainult erameedia tarbimist paljud inimesed. See on täiesti muutunud ja äri elu läbi uuendusliku turustamisega mõisted ja ärimudeleid.

Kas soovite veelgi kvalifitseeruvad keeleliselt, tehniliselt või majanduslikult orienteeritud esimese astme või on juba kauem tööhõives: igal juhul saad parima võimaliku hariduse kõrge kasvu ja tuleviku tööhõive väljad magistriõppesse International Media teatis.

Programm põhineb aastakümnete kogemused SDI hariduse mitmekeelse suhtluse ja täiendades neid vajalikke liiketoimintaosaamista edukaks rakendamiseks digitaalse projekte. Eripäraks on muidugi praktiline koolitus kaasaegse sidetehnoloogia nagu Semantiline Veeb ja kõne tehnoloogiaid.... [-]

Saksamaa München
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles