University of Bayreuth

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Bayreuth

University of Bayreuth on dünaamiline, teadusele orienteeritud ülikoolilinnaku ülikool. Asutatud aastal 1975 kui üks esimesi interdistsiplinaarse rajamismissiooniga Saksamaal asuvaid ülikoole, peetakse seda nüüd innovaatiliste teadusuuringute ja õpetamise pioneeriks. Oma põhiainete ja strateegiliselt valitud fookusvaldkondade tugevusega pakub ülikool oma umbes 13 500 õpilasele Saksamaalt ja välismaalt ideaalset õpikeskkonda, hoolikat järelevalvet ning atraktiivseid, rahvusvaheliselt orienteeritud õppeprogramme, mis toimuvad täielikult inglise keeles.

University of Bayreuth ülikooli peetakse maailma parimate noorte ülikoolide hulka, nagu nähtub tema positsioonist Times Higher Education (THE) ülikoolide ülemaailmses edetabelis “alla 50”. University of Bayreuth on muljetavaldav rahvusvaheline võrgustik ning see reageerib sotsiaalsetele muutustele ja protsessidele uuendustega, mis jätkavad uute standardite kehtestamist. Sel põhjusel ei piirdu interdistsiplinaarne mõtlemine ainult meie ainulaadses rohelises ülikoolilinnas tehtud koostööga. See on ka võtmeelement meie paljudes interdistsiplinaarsetes õppeprogrammides. Praegu õpib ülikooli seitsme teaduskonna pakutavates 150 erinevas õppeprogrammis umbes 13 500 üliõpilast.

University of Bayreuth keskendub interdistsiplinaarsele teadustööle ja pakub suurepäraseid võimalusi tänu oma kaasaegsetele teadusasutustele ja esmaklassilisele teadustaristule. University of Bayreuth on õnneks üks populaarsemaid Saksamaa ülikoole välisteadlaste seas ja ta on regulaarselt kaasatud Humboldti edetabeli juhtide hulka.

v

See on aastaid olnud Aafrika uuringute rahvusvaheline juht; Bayreuthi rahvusvaheline Aafrika Uuringute Gümnaasium (BIGSAS) on osa meie tipptaseme klastrist “Africa Multiple”, mida rahastavad Saksamaa föderaalsed ja osariigi goalt = "vernments. High Pressure"

Unialt = "versioon pakub oma tudengitele ja teadlastele õppe- ja teadustööd, kus on palju ruumi loovuse loomiseks, positsioneerides end akadeemilise vabaduse, teaduse arengu, praktikale orienteerituse ning sotsiaalse ja kultuurilise vahelise pinge piirkonnas. vastutus.

Tulge osaks meie tihedalt seotud ülikoolilinnast ja Baalt = "varia õnnelikust linnast Bayreuthist, mis on kindlalt õpilaste käes.

Asukohad

Bayreuth

Universität Bayreuth

Address
University of Bayreuth
95440 Bayreuth
Germany

Bayreuth, Baieri, Saksamaa
Telefon
+49 921 550

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega