Loe ametlikku kirjeldust

MIN101

Matemaatika, informaatika ja loodusteadused (min) koosneb osakonnad bioloogia, keemia, maateaduste, informaatika, matemaatika ja füüsika.

Umbes 8500 üliõpilast, mis 1000 on doktorantide ja 1800 õpetajapraktikantide, õpetatakse ja jälgima umbes 200 professorit ja 370 doktorikraadi teadusuuringute assistendid.

Viimastel aastatel on MIN teaduskonna pälvinud silmapaistva maine teadus-ja õppetöö. Kaks föderaalse tippkeskused ja välisrahastuse kokku 47.500.000 € 2012 kajasta teaduskonna arengu ja võimaldavad koostöös väliste teadusasutuste kombinatsioon põhi- ja interdistsiplinaarseid uuringuid oluliste teemadega ühiskonnale. Uurimiskeskuste kasvanud föderaalse tippkeskused suurendada Universität Hamburg rahvusvahelist konkurentsivõimet loodusteadused.

Oma bakalaureusediplomile täisvõimsusel, MIN teaduskonna aitab leevendada puudus kvalifitseeritud spetsialistid matemaatika, informaatika, loodusteaduste ja tehnoloogia (MINT) erialadel. Programmid on pidevalt reformi meetmeid. Koostöös üliõpilased, teaduskond on toimitud olulisi muudatusi, näiteks suurema sõltumatuse õppekorralduse kaotamine tähtaeg määrused ja suuremat paindlikkust ja valikuvõimalust teema kombinatsioone.

MIN Ülikool on maha koos ühine tee - ja samme seni tunnistust meie potentsiaali. Tahaksime praegust arutelu struktuursed muutused ja tingimused Universität Hamburg, mida tuleb järgida eesmärgiga saavutada kvaliteetse teadus- ja õppetöö. See on võimalik ainult tugevdab ülikooli ja MIN teaduskonna.

min102

MIN teaduskonna koosneb Osakonnad bioloogia, keemia, maateaduste, informaatika, matemaatika ja füüsika lisaks Keskus Bioinformaatika.

Umbes 8500 üliõpilast, mis 1000 on doktorantide ja 1800 õpetajapraktikantide, õpetatakse ja jälgima umbes 200 professorit ja 370 doktorikraadi teadusuuringute assistendid.

MIN Ülikool arendab praegu järgmised interdistsiplinaarseid uuringuid klastrite:

  • Kliima, Maa, Keskkond
  • Sisu ja Universumi
  • Struktuurifondide Bioloogia nakkus Research

See on seotud oluliste teadustöö valdkondades viiakse läbi kogu Teaduskonnad ja keskse Universität Hamburg.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Hamburg - School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

Kas olete kliimamuutusest huvitatud? Liitu meiega! Ainulaadne lähenemine: Õpilased õpivad kliima süsteemi kõiki osi, sealhulgas majandus- ja sotsiaalteadusi - Kaks aastat ... [+]

Magistriprogramm integreeritud kliimasüsteemi teadustes

Ingliskeelne magistriõpe integreeritud kliimasüsteemiteadustes (ICSS) ühendab atmosfääri-, hüdrosfääri-, krüosfääri- ja biosfääriliste looduslike teaduste elemente majandus- ja sotsiaalteaduste ainetega. Programmil on rahvusvaheliselt ainulaadne fookus ja modelleerimine ning see pakub kolme spetsialiseerumisvaldkonda:

kliimasüsteemi füüsikakliimasüsteemi biogeokeemiakliimaga seotud majandus- ja sotsiaalteadused

ICSS programm on suunatud teadustööle ning annab teadmisi ja oskusi kliimauuringutes. Kliimafüüsika kindel taust valmistab üliõpilasi ette interdistsiplinaarse teadusharu karjääri, mis eeldab võimet suhelda erinevate erialade kolleegidega, rakendada mitmesuguseid meetodeid erinevatest ainevaldkondadest kliimaga seotud uurimisküsimustele, samuti võime luua, tõlgendada ja kombineerida teaduslikke tulemusi.... [-]

Saksamaa Hamburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
School of Integrated Climate System Sciences
Universität Hamburg
Grindelberg 5
20144 Hamburg
Germany

Hamburg, Hamburg, DE
Social Media