University of Kaiserslautern

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kogenud spetsialistid oma edu

"Vahemaa ja sõltumatud uuringud Center" (DISC) Tehnikaülikooli Kaiserslauterni on juhtiv kraadiõppe kaugõppe Saksamaal. Loomine on rohkem kui 20 aastat kogemusi arendamise ja projekteerimise akadeemilise pakkumised giidiga era-uuring. See on arenenud "Keskus Kaugõpe ja täiendusõpe" (ZFUW), mis asutati 1992. aastal Kaiserslautern ülikool.

  • Pakume akrediteeritud magistrikraadi atraktiivne teemad ja
    kaasas oma õpinguid nõustamine, teenuste ja toetuse.

Independent Study

Plaadi idee "Iseseisev õppimine" on põhiline.

  • Me tugevdada füüsilisest isikust õpioskuste meie õpilased ja toetada Ülikooli Kaiserslautern arendamise kaudu iseõppeoskuste moodulid teel ülikooli elukestvaks õppeks.
  • Seega me kaasa, et õpilased arendada ülikooli Kaiserslautern mitte ainult oma teadmisi, vaid ka muutunud ekspertide oma õppimise eest.

Uuring kõikjal maailmas

Praegu on umbes 4000 akadeemikud kasutada Uuring Guide DISC nende karjäärile - rohkem kui mõne muu võrreldava kaugõppe instituudi Saksamaal. Õpilased on pärit üle kogu Saksamaa, saksa keelt kõnelev naaberriikides, vaid ka välismaal, näiteks välismaal viibimise ajal Hiinas, Indias või USAs.

Jätkates kõrge edukuse määr

Üle 80% osalejate DISC-kaugõpe see õnnestunud. Tuginedes kõrge edukuse määr on kombinatsioon professionaalselt tuntud uuring dirigendid suhtes harjutada, didactically suurepärase valmis õppematerjalide online seminaride ja õppida usaldusväärne toetust personal DISC.

Lühike profiili TU Kaiserslautern

Tulevikku suunatud kursused, tööpraktika ja kaasaegse infrastruktuuri, need on tingimused, mis tekivad õpilaste Ülikooli Kaiserslautern. Ainus tehnilise inseneri orienteeritud ülikooli Rheinland-Pfalzi on omandanud tugeva maine, sest see asutati aastal 1970 ja on võrreldes kehtestatud tehnilised kolledžid ärge kartke.

Auhind Ülikooli Kaiserslautern, mis tekkis 2009. aasta oktoobris üleriigilise konkursi "õpetamise" ühena kuuest võitjad ülikoolid, on elav tõestus on oluline õpetada ülikoolis.

Selle ülikooli ülikooli umbes 12500 õpilast (millest umbes 4000 kaugõppe üliõpilased) see pakub kaksteist osakondade üle 100 tulevikku ja praktikale orienteeritud kursuste ja tagatud selle hallatavaks tihedas kontaktis professorid ja suurepärane hooldus olukorda. Lisaks õpilastele kasu tuntud uurimisasutuste, sealhulgas kaks Fraunhoferi instituudid, Max Plancki Instituut, Saksamaa Research Center for Tehisintellekt ja Institute for Komposiitmaterjalid, otse ülikooli või asuvad lähedal ja koostööd valdkonna rakendusuuringute tihedat koostööd TU.

2010. aasta jaanuaris Ülikooli Kaiserslautern ja institutsioonid IESE, ITWM, DFKI ja ITA kaks korda võitnud viis võitjad top klastri konkurentsi Federal Haridus- ja Teadusministeerium (BMBF) olid.

Kaks teadusuuringute keskused on loodud 2008. aasta keskel Ülikooli Kaiserslautern, eesmärgiga suur, koordineeritud selliseid uurimisprojekte. loodud spetsiaalne uurimisvaldkonnad ja edukalt tõsta projektide raames riiklike ja rahvusvaheliste toetusmeetmed tipptaseme.

Asukohad

Kaiserslautern

Address
Technical University of Kaiserslautern Distance & Independent Studies Center (DISC) Postfach: 3049 67653 Kaiserslautern, Germany
Kaiserslautern, Rheinland-Pfalz, Saksamaa