Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Koblenz-Landau on noor, keskmise suurusega ülikoolis. Aastal 1990 ülikooli tekkinud endise õpetajate seminari. Vahepeal teadus-ja õppetöö on korraldatud kolm seotud interdistsiplinaarne valdkondade pealkirjaga "Õppimine", "Society" ja "Keskkond".

Meie andmed Learning:

Ülikoolil on oluline roll, haridus ja õpetajakoolitus Rheinland-Pfalzi. See on ainus ülikool, mis pakub Õpetajakoolituse kõigile kooli tüübid. See tuum pädevuse iseloomustab ülikooli profiili. Põhiomadused on ka kombineeritud õppimise ja õpetamise metoodika, et on väga oluline lisatud õppekavavälise kohtades ja kooli laborid samuti ühendab teooria ja klassiruumi praktikas, näiteks läbi Campus-School Networks.

Society:

See teema on iseloomulik humanitaarteaduste, kultuurilugu ja ühiskonnateaduste, kus eriti keeled, kunst ja kultuur, poliitika ja majandus on analüüsitud. Ainevaldkonnas iseloomustab ka psühholoogia (üks sotsiaalteadused), samuti infotehnoloogia, mis optimeerib ja testid ulatuslik IT-põhiste teenuste, mis on välja töötatud nende praktilist väärtust inimesi.

Keskkond:

Kolm teaduslikku lähenemist iseloomustavad seda ainevaldkonnas. Bioteaduste lähenemise elemente, küsimus keskkonda teaduslikust aspektist, et infotehnoloogia tegeleb digimaailmas ning humanitaar- ja sotsiaalteaduste mõista maailma nii kultuuri ja ühiskonda.

Uuring ja täienduskoolituse Tõuseb õpilaste arvu näitab, et nii Koblenz ja Landau ülikoolilinnakud on populaarsed õppima. Õpilaste arv on kasvanud kolm korda alates 1990. aastast. Vahepeal on umbes 15.000 üliõpilased programmid, pooled neist Koblenzis, teine ​​pool Landau. Võrreldes väga suurte ülikoolide, uurimiseks ja õpetamiseks toimub juhitav struktuuride Koblenz ja Landau, mis soodustab palju lähemal üliõpilane kogukonnas kui ka lähemalt kududa õpetaja-õpilase kogukonnas. Ülikool pakub tulevastele spetsialistid ja juhid erinevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programmid hariduse, sotsiaalteadused, kultuurilugu, humanitaar- ja bioteaduste samuti psühholoogia ja infotehnoloogia. Traditsiooniline tuum õppetöö ülikoolis on tema õpetajate koolitusprogrammid kõikidele kooli tüübid.

Valdkonnas täiendõppe kogenud erinevaid õppeprogramme, kaugõppe programme, samuti seminare on välja töötatud pidevalt muutuvas töö- ja töökeskkonda. Enamik programme ja Pakutava on kavandatud in-teenuse iseloomu, mis võimaldab õpilastel ühendada nii töö ja uurimus. Need programmid on pidevalt üles ehitatud ja laiendatud.

Teadus- ja teadmiste edasiandmine Uuringud viiakse läbi riiklikult ja rahvusvaheliselt seotud töörühmades. Ülikooli Koblenz-Landau ka tihedat koostööd partneritega piirkonnas. Mis on iseloomulik on tasakaalustatud suhet teoreetilised ja rakendusuuringud. Praegune teadusuuringute valdkondades nagu näiteks haridus, keskkond, informaatika, samuti humanitaar-ja sotsiaalteadused, põhineb kolmel valdkondades ülikooli.

Tehnoloogiasiiret on üks keskseid ülesandeid ülikoolis ja võimaldab süstemaatiliselt ja kavandatud kasutamise uusi teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi majanduses, poliitikas ja ühiskonnas. Ülikooli Koblenz-Landau soodustab ka äri alustavatele ülikoolides ja arengut ettevõtluskultuuri.

Rahvusvahelistumine Rahvusvahelist iseloomu teadus- ja õppetöö kui ka ülikooli elu on kvaliteet funktsioon kaasaegse ülikoolis. Ülikooli Koblenz-Landau tahab nii laiendada ja süvendada oma rahvusvahelisi suunas. Täna on see väga oluline mitte ainult maailmamajanduses, vaid ka riiklikult. Rahvusvahelistumine on interdistsiplinaarne ülesanne ees ülikooli kõigis valdkondades ja kõikidel tasanditel. Selleks, et sundida seda protsessi veelgi edasi, mitmed rahvusvahelised uurimisprojektid ja koostöölepingute peaks näiteks suurendada ja arvu väljuvate vahetusüliõpilaste samuti sissetulevad ones tuleks tõsta. See peaks lisaks olema seostati suurenenud arvu rahvusvaheliselt orienteeritud õppeprogramme.

Edendamine noorte akadeemikute Edendamine noorte akadeemikute on üks peamisi ülesandeid ja vastutust ülikooli. Kvaliteeti meie noored teadlased ei ole mitte ainult oluline tegur suurendada ülikooli teadusuuringute potentsiaali, kuid see on ka samal ajal näitajaks ülikooli olemasolu ja maine. Koolilõpetaja Colleges ja koolid, samuti interdistsiplinaarne PhD keskus oli kõik, et edendada noorte akadeemikute veelgi, ja seda mitmeid meetmeid tuleb tulevikus laiendada.

Pro-pere ülikoolis Ülikool on pühendunud põhimõtteid pro-pere ülikoolis. Mehed ja naised töötavad ülikoolis peaks olema võimalik ühendada töö, õpingute ja laste kasvatamisel või sugulaste hoolde. Ülikoolil on seega astunud samme selle eesmärgi saavutamiseks, näiteks koos lastehoiu teenuseid ja paindlik tööaeg, või edendades konkreetseid toetusprogramme.

Üks ülikooli - kolmes kohas Üks eripära on ülikooli organisatsiooni struktuuri. Koblenz ja Landau on keskused õpetamis-, uurimis- ja täiendõppe. Keskne link kogu organisatsiooni on presidendi kantselei Mainzis, kus ülikooli juhatuse ja mitmes tema juhatuse peamine asukoht. Koblenzis, teadus-ja õppetöö toimub neli teaduskonda moodsale campus, mis on vaid kiviviske kaugusel jõe kallastele Moselle. Ülikooli juures Landau ka koosneb neljast teaduskondade ja peamine campus laiendatakse täiendav ülikooli kohtades ja linna ümbruses Landau.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Koblenz-Landau

Tuginedes keemilised ja füüsikalised teadmised bakalaureuse programmi põhjalikum arusaam suhete koosseisu ja struktuuri materjalide ühelt poolt ... [+]

Meistrikursustel "Chemistry and Physics of Functional Materials" võimaldab lõpetajate bakalaureuse programm "Applied loodusteadused" jms kursusi teiste teaduskondade Saksa ja rahvusvaheliste ülikoolide koostööd teadus- valdkondades keemia, füüsika ja materjaliteaduse. Programm on suunatud õpilastele huvi tehes uuringuid, mille funktsionaalsed materjalid. Tuginedes keemilised ja füüsikalised teadmised bakalaureuse programmi põhjalikum arusaam suhete koosseisu ja struktuuri materjalide ühelt poolt ja nende keemilised ja füüsikalised omadused teiselt poolt on antud. Kapten programm annab nõutava kvalifikatsiooni sellest tulenevalt Ph.D. programmi või võimaldab lõpetajate asuda vastutab kohtadel teadus- ja arendustegevuse valdkonnas või uurimisasutused.... [-]

Saksamaa Koblenz Landau
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Koblenz-Landau

Environmental Sciences on interdistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab paljusid koostoimeid looduslikud ja inimese süsteeme mitmel kaalud, alates molekulidest maastikud. Lis ... [+]

Keskkonnateadused

Environmental Sciences on interdistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab paljusid koostoimeid looduslikud ja inimese süsteeme mitmel kaalud, alates molekulidest maastikud. Lisaks teadmistele loodusteaduste, Master õpilased Environmental Sciences programm saada asendamatuks ja kindel arusaam sotsiaalteadustes (nt majandus, poliitika, juhtimine). Mis ainulaadne segu teoreetiliste kursuste ja käed-praktiline kogemus, õpilastel arendada oskusi analüüsida ja lahendada keerulisi keskkonnaprobleemid interdistsiplinaarset lähenemist.

Instituut Environmental Sciences pakub suurepärase õppetöö ühendades teadmisi bioloogia, keemia, füüsika, Geoökoloogia ja sotsiaalteadused.... [-]

Saksamaa Landau Koblenz
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Koblenz-Landau

Eesmärk on see programm on koolitada andekaid kraadiõppurid saada "ekspert mastering repertuaari kaasaegse matemaatika ja arvuti-põhine meetod modelleerimiseks, simuleeri ... [+]

Complex, võrkstruktuuriga süsteemid tungida meie igapäevaelus, nt loodus-, tehnika-, bioteadused, või logistika. Võti probleemide lahendamiseks kehtestatud need süsteemid on matemaatiline modelleerimine laias tähenduses, mis põhineb põhjalikke teadmisi

matemaatika füüsika arvutiteadus.

Eesmärk on see programm on koolitada andekaid kraadiõppurid saada "ekspert mastering repertuaari kaasaegse matemaatika ja arvuti-põhine meetod modelleerimiseks, simuleerimiseks ja optimeerida keerukaid süsteeme ja teada, kuidas ühendada need meetodid lahendada reaalse maailma probleeme".

Mõiste ekspert kasutatakse selles mõttes üld mitte spetsialist, sest meie eesmärk on kogu spekter erinevaid meetodeid.... [-]

Saksamaa Koblenz Landau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Koblenz-Landau

Järjest rohkem kemikaale kasutavad tänapäeva ühiskonnas, mis on alsoreleased keskkonda. Ökotoksikoloogia on seotud nende võimalikku mõju ökosüsteemile. ... [+]

Master of Science in Ökotoksikoloogia

Järjest rohkem kemikaale kasutavad tänapäeva ühiskonnas, mis on ka sattuda keskkonda. Ökotoksikoloogia on seotud nende võimalikku mõju ökosüsteemile. Selle eesmärk on uurida ja avastada kemikaalide mõju bioloogilistes süsteemides, et arendada meetodeid riskijuhtimise, samuti ennustada ökoloogilisi tagajärgi.

Rahvusvaheline "Master of Science programmi Ökotoksikoloogia" ühendab mõisted keskkonnakeemia, toksikoloogilisi ja Ökoloogia ja sisaldab Social Sciences and Economics samuti. Tänu oma interdistsiplinaarse ja rakenduslik lähenemisviis, Programm võimaldab oma lõpetajatele analüüsida keerukaid probleeme ja arendada praktilisi lahendusi.... [-]

Saksamaa Landau Koblenz
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Koblenz-Landau

Mis magistrikraadi Web Science saab õppida teid ja lahendada probleeme veebis. Meie interdistsiplinaarne õppekava rõhutab infotehnoloogia ja ehitab sildu sotsiaal-, majan ... [+]

Mis magistrikraadi Web Science sul võimalik õppida ja probleeme lahendada veebis. Meie interdistsiplinaarne õppekava rõhutab infotehnoloogia ja ehitab sildu sotsiaal-, majandus-, uuringud seaduse, lingvistika ja matemaatika. Kõik kohustuslikud kursused õpetatakse inglise keeles.

Üldiselt meie programmi eesmärk on isikutel, kellel on bakalaureusekraad või alaealine infotehnoloogia. Kui sa juba omavad magistrikraadi, meie programmi ka on tasuta õppemaksu. Keskmise õppekeeleks on inglise keel.

Valmib instituut Lääne leidnud huvitavaid seisukohti edukad ettevõtted, alustas oma äri või jätkata suunas Ph.D. Instituut West on piiratud arv kohti igal aastal pursueing Ph.D. Kui teil paista teenida magistrikraadi Web Science siis stardikoha eest jätkata doktoriõppes.... [-]

Saksamaa Koblenz Landau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of Koblenz-Landau: A personal approach to studying!