Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli profiil

University of Oldenburg Carl von Ossietzky loodi 1973. aastal, muutes selle üheks Saksamaa noorteks ülikoolideks. Selle eesmärk on leida vastused suurtele väljakutsetele, millega ühiskond seisab 21. sajandil - interdistsiplinaarsete ja tipptasemel teadusuuringute kaudu.

Pathways kohta Oldenburg ülikooli on lühike: ülikooli akadeemilise personali ja haldustöötajatele tihedat koostööd, kasutades interdistsiplinaarset lähenemist. Paljud on integreeritud eriuuringute valdkondadesse, uurimisrühmadesse ja tippkeskustest Euroopasse.

Ülikool teeb tihedat koostööd üle 200 teise ülikooliga kogu maailmas ning on seotud ka teadustöö, hariduse, kultuuri ja ettevõtluse valdkondadega mitte-ülikoolide instituutidega.

University of Oldenburg valmistub tööeluks üle 13 700 üliõpilase. See pakub mitmesuguseid valdkondi alates keeleõppest, kultuuriuuringutest ja humanitaarteadustest kuni haridus-, kunsti- ja muusikateaduste, majandus- ja sotsiaalteaduste, matemaatika, infotehnoloogia, loodusteaduste ja uute meditsiini- ja terviseteaduste programmide loomiseni 2012. aastal .

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

International researchers in Oldenburg

New Master Course: Renewable Energy Online