Loe ametlikku kirjeldust

Georg-august-Universität Göttingen

Asutatud 1737, Georg-august-Universität Göttingen on teadusülikool rahvusvahelise tuntuse tugev fookuseks teadus juhitud õpetamise. Ülikool on iseloomulik rikkalik oma teema spektri eriti humanitaar-, tema suurepärased võimalused tegutsemiseks teadusuuringute ja tippkvaliteeti valdkondades, mis määratlevad oma profiili. Alates 2007-2012 Georg-august-Universität Göttingen oli premeerida rahastamist Initiative of Excellence Saksamaa ja riigi valitsused oma institutsionaalse tulevikustrateegia pealkirjaga "Göttingen.Tradition - Innovatsioon - Autonoomia". Ülikool oli võimalik realiseerida kõik meetmed kontseptsiooni. Nüüd Göttingeni ülikooli arendab edukalt loodud meetmed edasi pidevalt edasi ülikooli positiivseid arenguid teadus-ja õppetöö.

Ülikool hoolib traditsiooniga

Ülikooli kannab nime selle asutaja Georg augustil King George II, kuurvürst ja hertsog Braunschweig-Lüneburgi (Hannover). Afiinsuse mõttega valgustusajastu, Göttingen mahajäetud ülemvõimu teoloogiat ning määrata selle teaduskondades võrdsetel alustel. Nagu akadeemilise asukoha Göttingen peeti pikka aega Rummu matemaatiline maailmas - positsiooni kaotanud, aga 1933. aastal, kui natside välistada üle 50 professorid ja õppejõud olid sunnitud lahkuma ülikooli, nende seas mitmed 44 Nobeli preemia laureaati, kelle nimed on seotud linn. Pärast II maailmasõda, Göttingeni ülikooli oli esimene Saksamaal taastada oma õpetamise tegevust ja see läks saada üks suurimaid kõrgkoolide riigis.

Ülikooli Sihtasutus

Tihenenud rahvusvahelistumise protsessis, edendada tipptasemel teadus-ja õppetöö, millega võetakse vastu bakalaureuse- ja magistrikraadi struktuurid, andes kõigil Ülikooli suurema autonoomia ja vastutuse, optimeerides ressursside jaotus: Need sammud iseloomustavad reformide hiljuti läbi ülikooli. Alguses 2003 Georg-august-Universität sai esimene Saksa ülikooli laia valikut erialade eeldada õigusliku staatuse aluse avaliku õiguse alusel. Ülikool on sellest ajast suurendanud oma teadusuuringute profiiliga, loonud uusi teadusuuringute üksuste nagu Courant teaduskeskustes ja Lichtenberg-Kolleg tõhustatud koostöö kohta Göttingeni ülikoolis, meelitas ja jaotamata suurepäraseid õpetlasi ja toetas värbamine suurepärased üliõpilased ja noored teadlased välismaalt .

Göttingeni ülikoolis

Göttingeni ülikooli seoses selle suure teadustöö traditsioonid ja teema mitmekesisuse moodustavad eriti tugevaid külgi. Peaaegu kõik distsipliinides, sealhulgas meditsiinis on esindatud 13 teaduskonda, välja arvatud on tehnikateaduste. Georg augusti Universität ka eristada mis on tihedalt integreeritud võrgustik esimese klassi kõrgkooliväliseid uurimisasutuste kaasates, kõige tugevamalt, Göttingeni Teaduste Akadeemia, Saksa primaatide Center, Saksa Aerospace Center ja viis Max Plancki instituudid. Üheskoos on need kohalikud partnerid luua ülikooli liit koostööle teadusuuringute ja õpetamise vaieldamatult ainulaadne Liitvabariigi poolest sügavus ja laius. Edukas elemendid, mis sisaldavad ühiselt käivitada koostöö uurimiskeskuste, junior uurimisrühmade ja infrastruktuuri rajatisi, samuti kombineeritud professori kohtumisi. See koostöö on viimasel ajal kasvanud tasumata uurimiskeskuste, et on võitnud rahastamist Saksamaa Teadusfond (DFG) ja Föderaalne Haridus-ja Teadusministeerium. Piires Excellence Initiative, edendada Excellence Cluster "Nanoscale mikroskoopia and Molecular Physiology peaaju (CNMPB)" ja Göttingeni Graduate School for neuroteadused; Bioloogilise ja molekulaarsed bioteadused (GGNB) jätkub teises programm faasi. Kuna positiivne mõju õpilaste juhendamise ja edendamine noorte teadlaste väljuv neuro- ja bioteaduste Göttingenis, nende teadusuuringute keskenduda valdkondadele, haritud koos ülikooli institutsionaalsete partnerite Göttingeni ülikooli, mängivad olulist rolli kujundamisel oma profiili. Research tipptaset rahvusvahelisel tasandil kuvatakse ka keemia, kondenseeritud aine füüsikas ja optika, bioloogilise mitmekesisuse ja ökoloogia, Geobioloogia ja puhas matemaatika, samuti saksa keele ja kirjanduse uuringud, idamaade ja antiikmaailma uuringud ja teoloogia. Selle tulemusena integratsiooniprotsessi kohalikud teadlased, võimaluste konkreetset Göttingeni tekkinud jaoks toomisele ja suurepärase teadlased nii väljaspool Saksamaa ja tippkvaliteediga teadustegevus on välja arendanud. Samuti tõusta erakordselt andekas noor teadlasi on keskne strateegiline eesmärk Georg-august-Universität.

Õppimine Excellence

Göttingen on mitmeid eeliseid asukohana ülikooliõppest Georg-august-Universität on suurendada innovaatiliste kraadi programmid, bakalaureuse- ja magistriõppe struktuurid, viies läbi süstemaatilist rahvusvahelistumise oma õppeprogramme ja rakendamise kvaliteedi tagamise meetmeid. Umbes 30 000 noort õpib siin mõned üksteist protsenti neist on välismaalt - selge näide sellest, pull, et ülikool on juba ammu avaldanud rahvusvaheliselt. Vahemikus kraadi Pakutava paistab nii silmapaistvalt head õppebaasidesse loomulik ja bioteaduste ja laius teema mitmekesisuse humanitaar- ja sotsiaalteaduste, valiku leiate ainult väike arv ülikoolis Saksamaal. Selline spekter teemasid võimaldab üldistele küsimustele, millega tuleb tegeleda interdistsiplinaarse perspektiivi, isegi üliõpilaste tasemel. 80. teemasid valida, umbes 1000 kombinatsioonid on võimalikud teel lõpetamist bakalaureuse kraadi. Oma pidevalt laiemat magistri- ja doktorikraadi programme Ülikooli kasvatab tipptaset ning pakub lähedust teadus. Uuring programme inglise keeles, kahe riigi kraadi ja kohustuslik välismaal veedetud valmistada ette kõrgharidusega rahvusvahelisel tööturul. Göttingeni ülikooli rahvusvahelise positsiooni on veelgi tugevdanud laiendamise partnerlus. Lisaks tihedale kompleks Euroopa ülikoolide raames Erasmuse programmi, arvukad koostööga kell Ülikooli ja Instituudi tasandil hõlbustavad õppereiside üle kogu maailma, mõnel juhul ka tegemist stipendiume saadaval. 2011. aastal Göttingeni ülikooli oli edukas oma ettepanekud edasiseks parandamiseks õppekvaliteedi ja õpetamise raames on "õpetamise kvaliteedi pakti" Saksa föderaalse ja osariikide valitsused. Alates sellest ajast, Göttingeni ülikooli on laiendada akadeemilisi programme see pakub ja veelgi optimeerida kvaliteedi õppetingimused. Need meetmed töötatakse välja koostöös õpilastega.

Edendamine teadlastest of Tomorrow

Doktoriõppeni Göttingenis on koondunud ehitatud programmidele põhineb neljal koolilõpetajad: Georg Augusti ülikool School of Science (GAUSS) - Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften (GGG) - Graduiertenschule für Geisteswissenschaften Göttingen (GSGG) - Graduate School Metsa- ja Põllumajanduse Akadeemia (TFS) ( vaata: www.graduiertenschulen.uni-goettingen.de). Nelja koolilõpetajad annavad korraldusliku pealisehitis teadustöö koolituse rühmad, doktoriõppesse ja International Max-Planck Research koolid. Eesmärk need koolid on optimeerida uurimus- ja õppimine-tingimused doktorantide, pakkudes intensiivset järelevalvet ning erinevaid seminare, mille eesmärk on edendada koolitust esimese klassi teadlastest. Göttingeni Graduate School of Neuroscience, biofüüsika ja molekulaarsed bioteadused, mis tegutseb katusel Georg Augusti ülikool School of Science (GAUSS), saab vahendeid jooksul Excellence Initiative alates 2007. aastast. Rahastatud Saksamaa Teadusfond, teadusuuringute koolitus grupid (GRK) on loodud piiratud aja jooksul, eesmärgiga edendada noorte teadlaste ja valmistada neid ette oma doktorikraadi. Rahvusvahelise Max Planck Research koolid, Max Plancki-Gesellschaft koostöös partneritega Ülikooli tegeleb edendada noorte teadlaste ja pakub eriti andekatele õpilastele Saksamaalt ja välismaal võimaluse saada doktorikraadi erilist vahet.

Maailmatasemel ülikooli raamatukogu

Asutamisest Göttingeni Ülikooli Raamatukogu 1734 oli pöördeline: Esmakordselt raamatukogu ajalugu mõiste kaasaegse teadusraamatukogu oli ellu ja institutsioon sai esimene terviklik akadeemiline raamatukogu Euroopa seistes. Täna, Göttingeni Riigi- ja Ülikooliraamatukogu Alam-Saksi (Niedersächsische Staats- und Universitätsbibliothek Göttingen, sub) jätkab korraldada stardikohalt. Üle 7,8 miljonit mediaalne ühikut, see on praegu üks Germany's suurim raamatukogud. Osalused hulka 5,8 miljonit mahud 1,5 miljonit mikrovormile, 31000 elektroonilised ajakirjad litsentsi alusel, 316000 kaardid, 14000 perioodika print kujul, 14000 käsikirjad, rohkem kui 3100 inkunaabelit 395 pärandused ja hulk digitaalseid objekte. Lisaks on olemas veel üks 138 sõltumatu võim raamatukogud instituudid ja osakonnad. Digitaalraamatukogu kompetentsikeskus ülemaailmselt tuntud, SUB suunab või osaleb paljudes teadus- ja arendusprojekte selles valdkonnas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Göttingen

Kas olete huvitatud nii põllukultuurist kui ka kariloomadest? Kas olete põnevil rahvusvahelise karjääri uurimisel? Vali uus magistriõpe: integreeritud tehase- ja loomakas ... [+]

Integreeritud tehase- ja loomakasvatus (iPAB)

Kas olete huvitatud nii põllukultuurist kui ka kariloomadest?

Aretusuuringute tuleviku kujundamine

Kas olete põnevil rahvusvahelise karjääri uurimisel?

Valige uus magistriprogramm:

Integreeritud taime- ja loomakasvatus

Rakenduse portaal avatakse 1. aprillil ELi taotlejatele

ELi mittekuuluvate taotlejate rakenduste portaal on suletud!

iPAB lühidalt:Keel: inglise keelVastuvõtutingimused: BSc põllumajanduses, bioloogias või sellega seotud erialadel; rakendatakse magistriprogrammi "Põllumajandusteadused" vastuvõtmise eeskirju; AINULT RAHVUSVAHELISTE STUDENTIDELE: Inglise keele oskuse tõend: CEFR tase C1 (TOEFL või samaväärne)Teie profiil: suur motivatsioon ja loomulik uudishimu keeruliste bioloogiliste probleemide lahendamiseks; Teaduslikud ja ei karda suuri andmeid, matemaatikat ja statistikat; Huvi pikaajalise osalemise vastu rahvusvahelistes aretusuuringutesSisu / moodulid:Kohustuslikud moodulid:Kvantitatiivne geneetika ja populatsiooni geneetikaAretuskavad ja -programmid taime- ja loomakasvatusesStatistiline geneetika, aretusinformaatika ja eksperimentaalne disainBiotehnoloogia ja molekulaarne geneetika taime- ja loomakasvatusesValikuteooria, aretusprogrammide kavandamine ja optimeerimineValikainete moodulid:ntAretusinformaatikaÕiguslikud küsimused taime- ja loomakasvatusesLinnukasvatus ja geneetikaBiotehnoloogia ja metsa geneetikaGeneetilised ressursidSeemnete turustamineInternatuurja veel huvitavaid mooduleidKarjäärivõimalused:... [-]
Saksamaa Göttingen Austria Innsbruck Itaalia Rome Padua Serbias Belgrade Hanover Brunswick Clausthal-Zellerfeld  + 8 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Göttingen
Address
University of Göttingen Wilhelmsplatz 1
37073 Göttingen, Lower Saxony, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 551 390