Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1989, WFI - Ingolstadt School of Management on üks noorimaid ja edukamaid ärikoolides Saksamaa. Tuleviku üliõpilased on hoolikalt valitud, lähtudes nende hariduslik taust, intellektuaalset võimekust ja sotsiaalset pädevust. WFI on laialt tuntud oma väga soodsad õpetaja-õpilase suhe, mis võimaldab meie õppejõudude pakkuda interaktiivne ja intensiivne õpikogemusi. Partnerlus tuntud ülikoolide kogu maailmas ja kaks kaks kraadi programmid pakuvad meie üliõpilastele suurepärase rahvusvahelise õppimisvõimalusi. Tihe koostöö hoolikalt valitud partner ettevõtetele tagab turule orienteeritust meie õppekavad. See võimaldab meie õpilastel omandada oluline praktiline kogemus juba õpingute ajal. Saadud terviklik õppekava on unikaalne kombinatsioon range teadusliku uurimistöö ja õpetamise praktiline mõtlemine ja läbimõeldud meetmeid. Seega meie lõpetajad on väga konkurentsivõimeline tööturul. Katoliku Ülikooli Katoliiklikus Ülikoolis Eichstätti-Ingolstadt on ainus omataoline saksa keelt kõnelevates maades. See pakub oma 4000 õpilased kõigi konfessioonide privileege väike ülikoolis tasuta hooldust ilma sissenõudmise õppemaksu. Kaheksa teaduskondades pakuvad täielikult tunnustatud õpingukursused. Nad kõik viia tasemeni, kas "Diplom", Bachelor või Master. Terviklik alus on see, et erialaseid teadmisi ja sotsiaalseid oskusi õpetatakse vundament kristlikke väärtusi. Ingolstadt School of Management Asutatud aastal 1989 Ingolstadt School of Management on noorim kaheksa teaduskonda tolliliitu on Eichstätti-Ingolstadt umbes 900 õpilane. Vaatamata oma lühikese ajaloo Ingolstadt School of Management on üks juhtivaid kohti ärijuhtimise haridus. Paljud top praktika ülikoolide edetabelid kinnitavad seda. Missioon Ingolstadt School of Management on määratletud selle konkreetse profiili ja positsiooni akadeemilise konkurentsi Missioon:

Ingolstadt School of Management valmistab oma õpilasi tulevases erialases tegevuses, õpetades neile uuenduslike äri teooriaid ja edendamise praktilist kogemust. Õpilased on lubatud täita juhtimis- ja eriülesandeid siseriiklikus ja rahvusvahelises kontekstis vastutustundlikult, sotsiaalselt pädevaks ja professionaalselt. Seejuures Ingolstadt School of Management järgmiselt kehtestatud katoliku hariduslike traditsioonide samas ajakohaste korda. Ingolstadt School of Management nõuab kõrgeima tulemuslikkuse standardid kõigile oma akadeemilise õppejõud ja teadustöötajad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Double magistriprogrammi "International Business Administration" - See kaheaastase programmi alustas ametlikult talvel 2009/10. Prantsuse ja saksa õpilaste saavad topelt ... [+]

Double magistriprogrammi "International Business Administration"

See kahe-aastane programm alustas ametlikult talvel 2009/10. Prantsuse ja saksa õpilaste saavad topelt Magistrikraadi poolt WFI ja ESC Toulouse.

&nbsp

Programmi eesmärgiks on suurepärane üliõpilased, kes on väga heal tasemel inglise, prantsuse ja saksa keeles.

&nbsp

&nbsp

University - ESC Toulouse

ESC Toulouse on "Grande Ecole" programmi Toulouse Business School seega kuuluvad eliidi prantsuse haridussüsteemis. "Master of Management" raames asuvad ESC Toulouse.

&nbsp

See on kolmekordne kroon akrediteeritud asutus, millel hiljem võitis akrediteeringuid EQUIS; AACSB ja Amba. ... [-]

Saksamaa Ingolstadt
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Mis kutsealase kursuse "Executive Master of Leadership in Human Resource Management" (hrm.master) algab WFI Ingolstadt School of Management katoliku ... ... [+]

Executive Master of Leadership in Human Resource Management

Mis kutsealase kursuse "Executive Master of Leadership in Human Resource Management" (hrm. MasterCard kaatrid) juures WFI Ingolstadt School of Management Katoliiklikus Ülikoolis Eichstatt-Ingolstadt, kapten programm, mis on eelkõige suunatud juhid ning silmapaistvaid noori talente inimressursid, kes toovad oma teadmisi ajakohane ja professionaalsemaks oma tööd jätkata. Praktilist tähendust ja õppekava kvaliteeti tagavad suurepärase teadlased ja praktikud kogu saksakeelsetes riikides.

&nbsp

Hrm.master näitab HR talent ning HR spetsialistide uusi professionaalsuse HRM võtma üle majanduskriis, iseäranis ajal, suurendades vastutust personali Mangement võib üheaegselt ning osaleda aktiivselt rakendamine ettevõtte strateegias. Keskendub õppekava, mistõttu roll personalijuhtimise nii strateegiliseks partneriks ettevõtte juhtkonnale ja panuste HR funktsiooni äri eduks. ... [-]

Saksamaa Ingolstadt
Oktoober 2019
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

WFI - Ingolstadt School of Management on pakkunud Master of Science Program in Business Administration alates winterterm 2005/2006. Õpilased koolilõpetaja riigi poolt hea ... [+]

WFI - Ingolstadt School of Management on pakkunud Master of Science Program in Business Administration alates winterterm 2005/2006. Õpilased koolilõpetaja riigi poolt heakskiidetud "Master of Science".

Program Spetsialiseerumise

Neli peamised äriühingud pakutakse:

- FACT (rahandus, raamatupidamine, juhtimine, maksustamine ja Business Law): See suur pakub võimaluse täielikult keskenduda põhilisele juhtimisest.

- siseturu ja teenuste (turuleorienteeritud ärijuhtimine): Selles pääaineopiskelijaa tegeleda probleemidega strateegilise juhtimise, turustamise ja teenindamise, samuti Operations und meetodid.

- Management Science: Õpilased hakkama kvantitatiivne ja infotöötluse meetodeid oder analizė, planeerida ja optimeerida keerulisi ärijuhtimine.... [-]

Saksamaa Ingolstadt
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles