Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

WHU - Otto Beisheim School of Management tegeleb tipptasemel kõike ta teeb. See filosoofia rõhutavad meie nõue "Excellence in Management Education." Me saavutame oma eesmärgi tippsaavutusi motivatsiooni ja pühendumist WHU õpilased ja töötajad (Passion), oma üleskutset sotsiaalse vastutuse (People) ja ustavust põhimõttest, et tulemusi loe (Performance).

kirg

Et edendada ettevõtlikku ja innovaatilist mõtlemist ja tegevust, pakume intellektuaalne ja loominguline keskkond, mis iseloomustab tegevust ja igaühe seotust.

Inimesed

Me tugevdada, julgustada ja vaidlustada üksikisiku isikliku arengu ja sotsiaalse vastutuse kaudu vastastikust usaldust, toetust ja lugupidamist kogukond üliõpilaste, vilistlaste ja teaduskonna.

jõudlus

Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele tasumata rahvusvaheliselt orienteeritud ja up-to-date koolituse ja hariduse, mis tugineb WHU enda uurimistöö.

Passion, Inimesed ja Performance nurgakivideks on meie programme. Ainult aktiivsele edendamisele ettevõtlikku lähenemist ja innovatsiooni saavutame oma eesmärgi: harida ja koolitada tulevasi juhte majanduse. Pidevalt kohal WHU vaimu, sündinud vastastikust usaldust, toetust ja lugupidamist, püsib kaua pärast veedetud aeg ärikool. See valmistab individuaalse võtta vastutus ettevõtluses ja ühiskonnas. Etendus kultuuri WHU kajastub nii suurepärase üliõpilaste ja lõpetajate, samuti kõrgetasemeliste teadus- ja akadeemiliste ringkondade, korduvalt tunnustatud sõltumatu pingeread ja akrediteeringuid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

WHU – Otto Beisheim School of Management

Avasta top-ranked programm, mis ühendab akadeemilise tipptaseme praktiline tähtsus ja globaalne perspektiiv. ... [+]

Avasta top-ranked programm, mis ühendab akadeemilise tipptaseme praktiline tähtsus ja globaalne perspektiiv.

WHU Master in Management Program aadressil hiljuti lõpetajate kogu maailmas suurepärane esimene akadeemiline kraad äri-seotud õppes. See täistööajaga inglise keele programm, mis kestab 17 või 21 kuud, pakub ainulaadseid võimalusi arendada erialaseid teadmisi kõigis ärijuhtimise valdkondades. Lisaks pakub programm nii praktilisi kui ka rahvusvahelisi kogemusi ning valmistab ette mitmeid karjäärivõimalusi mitme tööstusharu ja funktsionaalsete valdkondade vahel.

Soovitame, et üliõpilased, kellel on kraadi mitteärilistel õppevaldkonnas või kellel on rohkem kui kahe aasta pikkune töökogemus meie MBA programmis.... [-]

Saksamaa Vallendar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
17 - 21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

WHU – Otto Beisheim School of Management

Liituge innovatiivse programmiga, mis pakub akadeemilist kvaliteeti koos WHU ainulaadse ettevõtlusvõrguga. ... [+]

Liituge innovatiivse programmiga, mis pakub akadeemilist kvaliteeti koos WHU ainulaadse ettevõtlusvõrguga

WHU on alati püüdnud luua loovat ja innovaatilist keskkonda, mis inspireerib õpilasi ettevõtliku mõtteviisi arendamisel. Ettevõtte ökosüsteemis on palju olulisi organisatsiooni tüüpe, nagu inkubaatorid, kiirendid, inglite võrgustikud, riskikapitalifondid ning loomulikult on WHU vilistlased välja töötanud või mõjutanud palju tuntud alustavaid ettevõtteid. Seega oli WHU suur osa Berliini üheks silmapaistvamaks ettevõtluskeskuseks.

Miks Master of Business in WHU ?Saksamaa 1. magistriprogramm ettevõtluses.Kõrge akadeemiline kvaliteet koos WHU ainulaadse ettevõtlusvõrguga.Palju töövõimalusi alustavatel ettevõtetel, uuenduslikel ettevõtetel ja investeerimisfondidelProgrammi kohtaPakume ettevõtluses kõige uuemaid tööriistu ja meetodeid.Vallendar, Düsseldorfi ja Berliini, Euroopa # 1 ettevõtluskeskuse pakutavad kursused.Koodide ja tarkvaraarenduse sertifitseerimise lubamine.Õppekava... [-]
Saksamaa Vallendar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
17 - 21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
WHU – Otto Beisheim School of Management

Kogege ainulaadset programmi, mis ühendab põhjalikult rahanduse analüüsi, millel on praktilist tähtsust ja rahvusvahelist perspektiivi. ... [+]

Kogege ainulaadset programmi, mis ühendab põhjalikult rahanduse analüüsi, millel on praktilist tähtsust ja rahvusvahelist perspektiivi.

WHU Master in Finance Program on mõeldud lõpetanutele kogu maailmast, kus on suurepärane esimene akadeemiline kraad ettevõtlusalases õppes, samuti head kvantitatiivsed oskused. See täistööajaga inglise keele programm, mis kestab 17 või 21 kuud, annab põhjaliku arusaama finantsturgudest, pakkudes rahastamist mitmesuguseid valikaineid. Lisaks pakub programm nii praktilisi kui ka rahvusvahelisi kogemusi ning valmistab teid ülemaailmse finantstööstuse paljudele karjäärivõimalustele.

Miks Master of Finance at WHUArendada kaasaegse rahastamise põhjalikku mõistmist programmis, mis ühendab kvantitatiivse analüüsi praktilise äriprobleemide lahendamisega,Liituge dünaamilise ja eduka ülemaailmse kaasõpilaste ja vilistlaste võrgustikuga.Õppige väljaspool klassiruumi, osaledes WHU arvukates üliõpilasklubides,Kasu ulatuslikust võrgustikust, milles osalevad 200 partnerülikooli ja 160 partnerettevõtet kogu maailmas.Programmi kohtaPõhjalik õppekava põhiliste moodulite ja laias valikus valikainete,Rahastamisega seotud moodulite laia valikut, nagu kapitalituru teooria, Corporate Finance, MRahvusvahelised võimalused nagu välismaal semester või välismaal asuv nurgakivi moodulEkspositsioon tegeliku ärimaailma praktikakohtade kaudu Saksamaal ja välismaal,Unikaalne kaks kraadi võimalusi, et teenida täielikku teist kraadi.Lühidalt... [-]
Saksamaa Vallendar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
17 - 21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles