WHU – Otto Beisheim School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

WHU - Otto Beisheim School of Management tegeleb tipptasemel kõike ta teeb. See filosoofia rõhutavad meie nõue "Excellence in Management Education." Me saavutame oma eesmärgi tippsaavutusi motivatsiooni ja pühendumist WHU õpilased ja töötajad (Passion), oma üleskutset sotsiaalse vastutuse (People) ja ustavust põhimõttest, et tulemusi loe (Performance).

kirg

Et edendada ettevõtlikku ja innovaatilist mõtlemist ja tegevust, pakume intellektuaalne ja loominguline keskkond, mis iseloomustab tegevust ja igaühe seotust.

Inimesed

Me tugevdada, julgustada ja vaidlustada üksikisiku isikliku arengu ja sotsiaalse vastutuse kaudu vastastikust usaldust, toetust ja lugupidamist kogukond üliõpilaste, vilistlaste ja teaduskonna.

jõudlus

Me oleme pühendunud pakkuma oma õpilastele tasumata rahvusvaheliselt orienteeritud ja up-to-date koolituse ja hariduse, mis tugineb WHU enda uurimistöö.

Passion, Inimesed ja Performance nurgakivideks on meie programme. Ainult aktiivsele edendamisele ettevõtlikku lähenemist ja innovatsiooni saavutame oma eesmärgi: harida ja koolitada tulevasi juhte majanduse. Pidevalt kohal WHU vaimu, sündinud vastastikust usaldust, toetust ja lugupidamist, püsib kaua pärast veedetud aeg ärikool. See valmistab individuaalse võtta vastutus ettevõtluses ja ühiskonnas. Etendus kultuuri WHU kajastub nii suurepärase üliõpilaste ja lõpetajate, samuti kõrgetasemeliste teadus- ja akadeemiliste ringkondade, korduvalt tunnustatud sõltumatu pingeread ja akrediteeringuid.

Asukohad

Vallender

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 Vallender, Rheinland-Pfalz, Saksamaa

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited