Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Willy Brandti avaliku poliitika kooli

"Parim viis tuleviku ennustamiseks on selle loomine."

Willy Brandt

Tere tulemast Willy Brandti riikliku poliitika kooli, Saksamaa vanimale avaliku poliitika kooli, mis asub selle uusimas avalikus ülikoolis. Õigusteenuste, sotsiaal- ja majandusteaduste teaduskonna raames loodi 2002. aastal, kuna see on interdistsiplinaarne, praktilist ja rahvusvahelist kõrgharidusinstituut, mis on ette valmistanud õpilasi tänapäeva keeruka poliitilise maailma nõudmistele ja väljakutsetele.

Ligi kolmkümmend aastat tagasi nägi Willy Brandt kui Põhja-Lõuna komisjoni esimees ette selle maailma tekkimist ja võrdles seda "uue tsivilisatsiooni tõusuga". Sellega kaasneksid enneolematult suured ja keerukad väljakutsed, kuid see võimaldaks ka uusi lahendusi, mis põhinevad ülemaailmse omavahel seotud teadlikkusel ja selgepiirilisel usaldusel kollektiivse poliitilise tegevuse võimalustest.

Brandt-kooli missioon viimase kümne aasta jooksul on olnud võimalike tulevaste poliitikakujundajate loomine kogu maailmast nende ruumide piires. See on seda teinud, kombineerides Põhja-Ameerika suurte avalike koolide ajakirjeldatud õppekava eripärase vaatega, et selle asukoht on Euroopa keskmes ja lääne ja idaosas asuvas piiriületuspunktis, tähendab "vana" ja "uus" . Saadud Brandt Schooli lähenemisviis on silmatorkavalt süstemaatiline transdistsiplinaarsus, selle ülemaailmne keskendumine ja teooria ja praktika metoodiline sidumine.

See on ka meie aegade tipptasemel, võttes globaalse lõuna geopoliitilise tõusu nii tõsiselt kui ülemaailmse põhjaosa pärandi jätkuva tähtsuse suhtes. See ei ole piiratud nii küpsete demokraatlike riikidega kui ka eliitsete otsuste tegemisega, kuid hõlmab kõiki poliitikakeskkonna vorme, alates riigihaldusest kuni valitsusväliste riikide valitsemiseni, konfliktidest ja üleminekust arengule ja kaitsele. Selles püüab ta sihilikult tehnokraatliku ekspertiisi pakkumist ületada ja selle asemel püüab anda oma õpilastele analüütilise tööriistakomplekti, mis on vajalik poliitiliste, sotsiaalsete ja majanduslike protsesside poliitilistel, sotsiaalsetel ja majanduslikel protsessidel põhineva funktsionaalse loogika mõistmiseks operatsioonilistes teatrites.

Sellest lähtuvalt on Brandt'i kool harjutanud valitsuse, kodanikuühiskonna ja eraettevõtete juhte. Selle õpetamine on integreeritud dünaamilisse ja ülimalt innovaatilisse uurimiskeskkonda, kus integreeritult uuritakse tipptasemel avaliku poliitika teemasid ja laiendatakse sotsiaalteaduste metoodilisi piire. Mõistmise distsipliini valdkondades, avaliku poliitika asub teema ja praktika, mõistmise ja kaasamise, teadmiste ja poliitika vahel. Tänu oma partneritele ja eelkõige Hanieli sihtasutusele on Brandt School saanud oma ainulaadse asukoha Tüüringi pealinnas Erfurtis keskenduda ühendatud Saksamaale, mis on sügavale ajaloolisele tähtsusele reformatsioonist kuni Kolmkümmend aastat sõda, Weimarist Wallini, kellel on tihedad infrastruktuurilised ja intellektuaalsed sidemed teiste tähtsate keskustega, nagu Berliin, Frankfurt, Dresden, Praha, nimetamata vaid vähesed. See on olukord, kus tulevaste poliitikakujundajate jaoks vajab peegeldav ruum. See on koht, kus olla!

Asukohad

Erfurt

Address
Universität Erfurt Willy Brandt School of Public Policy Postfach / P.O. Box 90 02 21
99105 Erfurt, Tüüringi, Saksamaa

Programmid