Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Willy Brandti avaliku korra kool, Saksamaa vanim avaliku korra kool, asub oma uusimas avalikus ülikoolis, Erfurti ülikoolis . 2002. aastal loodud õigus-, sotsiaal- ja majandusteaduste teaduskonna osana tegutsev kool on sellest ajast alates olnud interdistsiplinaarne, praktikale orienteeritud ja rahvusvaheline kõrghariduse instituut, mis on valmistanud õpilasi ette tänapäeva keeruka poliitilise maailma nõudmistele ja väljakutsetele.

Peaaegu nelikümmend aastat tagasi nägi Willy Brandt Põhja-Lõuna komisjoni esimehena ette selle maailma tekkimist ja võrdles seda uue tsivilisatsiooni tõusuga. See tooks endaga kaasa enneolematu ulatuse ja keerukusega väljakutseid, võimaldades samas ka uusi võimalusi nende lahendamiseks, mis põhinevad kõrgendatud teadlikkusel ülemaailmsest seotusest ja selgesõnalisel usaldusel kollektiivsete poliitiliste meetmete võimalusele.

Brandti kooli missiooniks on võimaldada tulevasi poliitikakujundajaid kogu maailmast nendes ruumides. See on tehtud, ühendades Põhja-Ameerika suuremate avaliku korra koolide ajaproovitud õppekava eripärase perspektiiviga, mille kohaselt tähendab „vana” ja „uus” selle asumist Euroopa kesklinnas ning lääne ja ida vahelise ristumispunkti juures .

Sellest tulenev Brandti kooli lähenemisviis paistab silma süstemaatilise transdistsiplinaarsuse, põhjalikult globaalse fookuse ning teooria ja praktika metoodilise sidumise kaudu .

See on keskkond, kus tuleviku poliitikakujundajatele vajalik omamoodi peegeldav ruum õitseb. See on koht, kus olla!126484_126382_P08_cut.jpg

Asukohad

Erfurt

Address
Universität Erfurt
Willy Brandt School of Public Policy
Postfach / P.O. Box 90 02 21

99105 Erfurt, Tüüringi, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega