hwtk University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of Business, tehnoloogia ja kultuuri on privaatne, riigi poolt heakskiidetud ja akrediteeritud Science ülikoolis põhineb Berlin ja teises uuringus Baden-Baden. Pärast asutamist 2011. aastal uuringu tegutses 1. lisati 2012. aasta oktoobris. Kuna tütarettevõtja F + U Group, HTWK on rohkem kui kolmkümmend aastat kogemusi tuntud saksa hariduse Konzernes kasu.

uurimistöö

HTWK näeb tema teadusuuringute huvid rakendusuuringute ja muidugi seotud teadusuuringute valdkondades äri, tehnoloogia ja kultuuri uuringud. Eesmärgiks on uurimistööde saada uusi teadmisi ja selle paigutuse pakutakse kraadi programmid ja üleminekut uutele teadusuuringute lähenemisviise kasutamiseks õpilastele.

väljaanded

Aastal HTWK Arutelu Paper Series tulemused käimasoleva teadus ülikooli liikmed HTWK kasutusele alates 2015. HTWK Arutelu Algatused võivad ilmuda nagu artiklid, erialakirjanduses, nagu sissemaksed antoloogiatesse või monograafiaid. Nende eesmärk on teadlased / teadlased ja üliõpilased, aga ka riiklikult ja rahvusvaheliselt huvitatud majanduse, ühiskonna, poliitika ja kultuuri ning on mõeldud, et julgustada inimesi taaselustada professionaalne diskursuse ja jätka.

Asukohad

Berliin

Address
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Berliin, Berliin, Saksamaa

Baden-Baden

Address
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Baden-Baden, Baden-Württemberg, Saksamaa