Batterjee Medical College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Batterjee Medical College

Alates oma asutamisest 2005. aastal on Batterjee Medical College pühendunud pühendumusele edastada Batterjee Medical College sõnumit, pidades silmas tipptaset.

Selle eesmärgi saavutamiseks teeb BMC kõik endast oleneva eesmärgi täitmiseks ja eesmärkide saavutamiseks, säilitades samal ajal kõrge kvaliteedi, järgides rangelt haridusministeeriumi kehtestatud akrediteerimisstandardeid.

BMC on alati olnud huvitatud teiste edukatest kogemustest õppimisest ning riiklike ja rahvusvaheliste mainekate ülikoolide teadmiste ärakasutamisest. Tehes kokkuleppeid ja tehes koostööd mainekate ülikoolidega üle kogu maailma, näiteks BMC ja Maastrichti ülikooli vaheline leping.

Vaatamata suhteliselt lühikesele ajaloole näib BMC arenevat kindlate sammudega edasi, kuna sai 2010. aastal Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas parima haridusprojekti auhinna, tunnustati Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) poolt ja paigutati IMED - pettur.122522_pexels-photo-356040.jpeg Pixabay / Pexels

Batterjee Medical College teaduse ja tehnoloogia Batterjee Medical College asutati 2005. aastal.

Ülikoolilinnak asub Saudi Araabias Jeddas asuvas Põhja-Obhouris ja ehitati kuni 5000 õpilase majutamiseks. BMC-d peetakse üheks esimeseks eraviisiliseks spetsialiseerunud meditsiinikolledžiks, mis pakub mitmesuguseid peamisi ettevõtteid Saudi Araabias, ning üheks Lähis-Ida uusimaks ja suurimaks erameditsiinikolledžiks.

BMC eesmärk on saavutada tipptasemel meditsiiniline haridus rahvusvaheliste standarditega kooskõlas olevate hästi kavandatud õppekavade kaudu. Selle saavutamiseks on välja töötatud kõrgtehnoloogia ülikoolilinnak, mis on õppimise ja õpetamise edendamiseks täielikult varustatud uusima tehnoloogiaga.

See hõlmab ka virtuaalset haiglat, et pakkuda õpilastele kliinilisi oskusi, mis on vajalikud patsientidega toimetulekuks, kasutades uusimaid sõeluuringumeetodeid ja ravisimulatsiooni keerukatel ülitundlikel (inimesele sarnastel) nukkudel.

BMC hõlmab ka hambakliinikuid, mis on varustatud uusimate hambaraviseadmete ja -võimalustega, näiteks elutruud mannekeenid. Kolledž pakub naisüliõpilastele hästi hooldatud eramaju.

Missioon

Panustada märkimisväärselt ühiskonda läbi ületamatu meditsiinilise hariduse, üldkasuliku töö ja teadustöö, säilitades samas islami väärtused.

Visioon

Et saada tunnustatud innovatiivse ja suurepärase meditsiinilise hariduse etaloniks.

Asukohad

Jeddah

Address
Prince Abdullah Al-Faisal Street
21442 Jeddah, Makkah provints, Saudi Araabia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega