Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Me oleme siin, et jagada teiega teadmisi, oskusi ja head tahet. Koos saame saavutada professionaalse edu ja rahulolu.

Missioon, visioon ja väärtused

Äri- ja külalislahkuse akadeemia eesmärk on pakkuda kvaliteetset haridust, mis põhineb akrediteeritud õppekavadel ja rahvusvahelistel kogemustel. Meie eesmärk on valmistada õpilasi ette professionaalsetele väljakutsetele, laiendada oma nägemusi ja aidata neil oma vedajaid ehitada.

Meie kraadid ja kursused võimaldavad meie õpilastel arendada oma juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi ning arendada kriitilist mõtlemist. Läbi kauguse või klassiruumis õpetatakse õpilasi kaasaegse ärijuhtimise, turismi ja külalislahkuse teoreetilisel alusel ning teadmiste rakendamise praktilistel aspektidel.

Me meelitame rakendusi üle kogu maailma ja meie eesmärk on tunnustada meie kvaliteetset õppekava, individuaalset üliõpilaste tuge ja positiivset õpikeskkonda.

Viimase nelja aasta jooksul on ABH akadeemia olnud esindatud kogu maailmas samuti Saudi Araabias ja AÜE on osalise tööajaga bakalaureuse- ja MBA-kursus, mis jooksis samaaegselt läbi Interneti-lähenemise ja klassid Istanbulis Türgis ja kaugõppekursusel, kus rohkem kui 70 õpilast Saudi Araabiast ja AÜE on edukalt lõpetanud bakalaureuse- ja MBA programmi.

Oleme uhked, et meil on olnud õpilasi kõigist meie programmi valdkondadest.

See on aidanud neil omandada äritegevuse sügavamat mõistmist ja aidanud neil liikuda kõrgematesse ametikohtadesse oma organisatsioonides.

ABH ja koostöö

Koostöös meie pakkujaga ATHE, Suurbritannias ja kõrgelt hinnatud rahvusvahelistes ülikoolides pakume üliõpilastele kaasaegseid bakalaureuse- ja magistriõppe programme ning rahvusvahelisi diplomeid ärijuhtimise ning turismi ja külalislahkuse valdkonnas. Õpilased, kes soovivad jätkata oma akadeemilist karjääri veelgi DBA või Ph.D. tasemeid uuritakse parimates Suurbritannia, Šveitsi ja USA võrguprogrammides.

10 põhjust ABH Akadeemia valimiseks

ATHE kraadid

UK akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud kraadid ATHE, UK.

Ühendkuningriigi, USA ja Aafrika Liidu diplomid

Võimalus minna otse Suurbritannia, USA ja Austraalia ülikoolidesse ning saada ülikooli diplomeid.

Teadmised ja oskused juhtimises ja juhtimises.

Pakume kursusi, mis ehitavad teie teadmisi ja oskusi juhtimises ja juhtimises.

Meie meeskond

Meie rahvusvahelisel õppejõududel on suur kogemus õpetamisel ja nad on endiselt aktiivsed tööstusega, mis võimaldab neil pidevalt oma teadmisi uuendada ja õpetamisoskusi parandada.

Paindlikud õppimisvõimalused

Väikesed klassid, regulaarsed kontaktid õppejõududega, isiklikud juhendajad ja paindlikud õppimisvõimalused. Me austame oma õpilasi, kes ühendavad töö ja õppimise ning kohandavad meie õpetajatega peetavaid konsultatsioone hilja pärastlõunal ja nädalavahetustel.

Raamatukogud

Kaasaegne õpikeskkond ja juurdepääs rahvusvahelistele raamatukogudele.

Ideed

Mõttevahetus erinevate riikide eakaaslastega.

Praktika

Meie veebilehel kuulutame välja viimased vabad töökohad, et saaksite leida õpingute toetamiseks osalise tööajaga ja vabaajatööd, samuti praktikaid ja lõpetajaid.

Elukestvad väärtused

Sest sa naudid oma õpinguid ja võtavad vastu elukestvaid väärtusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka: