Loe ametlikku kirjeldust

Koolilõpetaja karjääri valmis Austraalia Curtini kraadi Singapuris.

Curtin Singapur on Singapur campus Austraalia Curtin University, mis pakub rada, bakalaureuse-ja kraadiõppe programme. Curtin on järjestatud top 2% ülikoolide kogu maailmas kõrgelt hinnatud Akadeemiline järjestamine maailma ülikoolide (ARWU). Aastal 2016, Curtin oli hinnanguliselt asetatud 211th maailmas ja number 10 Austraalias. Globaalses ülevaate noorte institutsioonide alla 50 aasta, Curtin pandi 23. ja 81. ülemaailmselt QSWUR: Top 50 Under 50 ja THEWUR: 100 alla 50. Curtin Lisaks sai viis tärni üldarvestuses 2015 QS Stars Ülikooli hinnangud.

Õpetatakse sama struktuuri ja sisu kursustel Curtin lipulaev Perth ülikoolis, Curtin Singapur programmid avatud üliõpilastele kuni globaalse karjäärivõimalusi erinevates tööstusharudes. Õpilased on Curtin Singapur suudaks oma kolmeaastase bakalaureuse kraadi kaks aastat või magistrikraadi ühe aasta jooksul (trimestri kalender), kus tarbimine algab veebruaris, juulis ja novembris enamiku programmide. Curtin õpilased saavad ka rahvusvaheliseks oma õppimiskogemuse, kandes vahel Singapur ja Austraalia ülikoolilinnakud.

Curtin Singapur asub vaid 10 minuti kaugusel Singapuri kesklinna ärikvartalis suur kaubanduskeskused. Õpilastel on juurdepääs otsest bussiliinid alates campus rongijaamades ja Singapuri ühistranspordisüsteem tagab tõhusa, taskukohase ja usaldusväärne transport kõigile osadele saare linna.

Ideaalne õpikeskkond ei oleks täielik ilma kvaliteetse rajatisi. Õpilased on Curtin Singapur juurdepääs spetsiaalselt välja töötatud campus vahendid uusima audio-visuaalne õppevahendite ja arvuti tehnoloogia ja Wi-Fi ühendus kogu campus. Uuring salong, arvuti labs, raamatukogu, jõusaal, väljas spordirajatised ja kohvik on kasutatav ka õpilaste poolt.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Curtin Singapore

See programm oli kohal Top 40 maailmas on magister Edetabel Supply Chain ja Logistics (Eduniversali hinnangud ja edetabel 2015/16) Programm on akrediteeritud Chartered In ... [+]

Curtin Business School (CBS) on akrediteeritud assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) See programm oli kohal Top 40 maailmas on magister Edetabel Supply Chain ja Logistics (Eduniversali hinnangud ja edetabel 2015/16) Programm on akrediteeritud Chartered Institute of Purchasing and Supply ning lõpetajate võib saada täisliikmeks staatuse 3 aastat töökogemust. Lõpetajad on õigus taotleda koolilõpetaja liikmeks Chartered Institute of Logistics ja Transport Association of Australia (LAA).

See kursus on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud märkimisväärselt edendada oma karjääri valdkonnas logistika ja tarneahela juhtimine. Õppevaldkondades hulka: tegevuse juhtimine, transport ja füüsilise levitamisega, hangete, tootmise, ladustamise, varude, jaemüük, globaalse äri ja logistika, ning infotehnoloogia rolli, et hõlbustada tarneahela juhtimine. Muidugi on rahuldada nende spetsialistide tehniline ja järelevalve oskusi logistika ja tarneahela juhtimine.... [-]

Singapur Singapore
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Curtin Singapore

Curtin University Master of International Business oli kohal nagu top 6 International Management programm Austraalias maineka Eduniversali Masters Ranking 2015/16. ... [+]

Curtin Business School (CBS) on akrediteeritud assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) Curtin University Master of International Business oli kohal nagu top 6 International Management programm Austraalias maineka Eduniversali Masters Ranking 2015/16.

Curtin University MIB programm keskendub strateegia, juhtimine, otsuste tegemine ja äri Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas annab lõpetajale oskusi ja teadmisi vaja edukat tipptasemel juhtimis karjääri globaalse äri.

MIB rajaneb tugeva aluse juhtimise rahvusvahelised firmad ja nende tegevus. MIB annab põhjaliku teadmisi juhtimise ettevõte väljaspool riigipiire. MIB uuring aitab koolilõpetajatel paremini juhtida inimesi mitmekultuurilises keskkonnas isegi kui äriühing ei ole rahvusvahelistel operatsioonidel.... [-]

Singapur Singapore
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Curtin Singapore

Projektijuhtimine on selge kutsealane distsipliin, millel on oma teadmisi, oskusi, tööriistu ja tehnikaid. See hõlmab haldamise projekti algusest peale kuni valmimiseni j ... [+]

See programm on akrediteeritud maineka rahvusvahelise Project Management Institute, mida toetas ka Australian Institute of Project Management.

Projektijuhtimine on selge kutsealane distsipliin, millel on oma teadmisi, oskusi, tööriistu ja tehnikaid. See hõlmab haldamise projekti algusest peale kuni valmimiseni ja eduka saavutamise projekti eesmärgid.

Muidugi aitab anda teile arusaam, vajalikud teadmised ja oskused, et täita rolli projektijuht mis tahes valdkonnas ja mis tahes sektoris. See sobib inimestele erinevaid tööhõive valdkondades nagu tervishoid, IT, tehnika, ehitus ja äri, kes soovivad saada mõistmist, teadmisi ja oskusi, et töötada projektijuhina.

Te õpite protsesse ja meetodeid, mis on seotud projektijuhtimisega, sealhulgas hind, aeg, kvaliteet, risk, side, inimressursid ja hangete juhtimine. Samuti saate treenida juhtimine, meeskonna juhtimine ja motiveerimine. ... [-]

Singapur Singapore
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

CUSG Svetlana Russia

CUSG Julien Switzerland

CUSG PVC Welcome

Curtin Singapore is THE place to study!