Human Capital (Singapore)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Human Capital (Singapur)

Inimesed on ühekordne, kõige tugevam, ressurss, et organisatsioon on oma eesmärkide saavutamiseks. Aastate jooksul on HR funktsiooni on arenenud ja peaks enam vaadelda eraldi toetav tegevus piirdub HR juhid ja praktikud ainult.

Selle asemel, personalijuhi roll on töötada koos teiste juhtide et saavutada organisatsiooni strateegilisi eesmärke. Juhtidele teiste rida funktsioone, inimeste juhtimine on endiselt lahutamatu osa oma kohustustest, olenemata nende erialade ja vaatamata sellele, et "HR" ei ole otseselt oma nimi kaardid.

Arvestades, et personalijuhtimine on oluline osa tööst kõik juhid, meil on HCS Akadeemia eesmärk on koolitada, arendada ja treener spetsialistid ja inimesed juhtidel olla T-kujuline juhid. T-kujuline juht paistab silma oma tööülesannete täitmisel, aidates kaasa märkimisväärselt teiste ülesanded organisatsioonis samal ajal.

Human Capital (Singapore) on asutatud 2009. aasta aprillis, kui riiklik keskus jätkuõppe ja -koolituse ning nõustajana inimkapitali kvaliteedi. Tegevuskulud partnerina tööjõu Development Agency (WDA) Rolling välja töötajate oskuste Kvalifikatsioonikeskus (WS põhiselt), HCS Akadeemia kutsub kokku konverentsidel ja pädevuse õpitubasid, prognooside ja hindab suundumusi ja toob juhid ja liidrid kokku, et üksteiselt õppida.

Human Capital (Singapore) on ühekordne institutsioon, mis pakub koolitust ja inimeste juhtimise võimekuse arendamise teenused, juhendab üksikisikute saavutada karjääri ning nõustab ettevõtete organisatsiooni juhtimise.

HR Koolitus

Inimesed juhid koolitatud HCS Akadeemia saab ümber kujundada kriitilist HR protsesside tuvastamiseks ja ehitada vaja oskusi ja kasutada parimaid HR tavasid oma tööd ja muutuvatele vajadustele oma organisatsiooni. HCS Akadeemia aitab ka edendada praktilist õpet töökohal.

Isiklik Karjäärinõustamine

Pakume karjääri nõustamise teenus, mis aitab inimestel saavutada oma maksimaalse potentsiaali. HCS annab teadmisi karjäärivõimalusi ja valmistada spetsialiste karjääri edendamiseks ja töökohtade valmisolekut tagada õige sobi.

Asukohad

Singapur

Human Capital Singapore

Address
11 Eunos Road 8, #05-01
Lifelong Learning Institute

408601 Singapur, Singapur
Telefon
+65 6423 0388

Programmid

See ülikool pakub ka: