Read the Official Description

Mine edasi LSBF Singapuris

Kell London School of Business and Finance (LSBF) Singapuri edu mõõtmiseks mõju meie õpilased, õppejõud ja vilistlased on selles piirkonnas.

Reastatud on parim Erakool Raamatupidamine ja parima erakooli Hospitality & Tourism 2016, LSBF Singapuri annab fokuseeritud, tööstus põhineb haridusele rohkem kui 10000 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast rohkem kui 20 riigis.

Toel LSBF Suurbritannias ja kuningliku patroon, Tema Kuninglik Kõrgus Kenti prints Michael GCVO me õpetada meie õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi läbi 6 ainulaadne õppimise üksused - School of Professional Education, School of Business, School of Hospitality , School of inglise, hiina Business Department samuti Executive Development & Online üksuse.

Nagu globaalset institutsiooni, keskendume pakkudes suure õppimise kogemus - klassis ja sellest välja. Selle saaja Aasias Enterprise Brand Award, meie jalajälg on tsementeeritud Aasias. Kahe ülikoolilinnakud südames Singapuri Central Business District, meil on hästi positsioneeritud, et tutvustada meie õpilased väga kvaliteetne haridus ja oskused, et olla edukas karjäär.

Koos oma toetava globaalselt edukamaks ülikooli partneritega, nagu Grenoble Graduate School of Business, London Institute of Banking & Finance, Šveitsi Haridus Group ja Concordia ülikooli Chicago muu hulgas oleme pühendunud tuues parim haridus lähemale meie õpilastele.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:


London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore

Kutsekvalifikatsioon ei ole enam piisav, et teid eristada. Üha enam soovivad kutsekvalifikatsiooni omanikud lõpetada pärast lõpetamist magistrikraadi. ... [+]

Kutsekvalifikatsioon ei ole enam piisav, et teid eristada. Üha enam soovivad kutsekvalifikatsiooni omanikud lõpetada pärast lõpetamist magistrikraadi.

Seda silmas pidades on Singapuris asuv LSBF uhke, et partneriks on kolmekordne akrediteeritud asutus, Grenoble Graduate School of Business (GGSB) , et pakkuda osalejatele sellist soovi suurendada oma olemasolevat karjääri finantssektoris sellistes valdkondades nagu investeerimine ja kaubandus pangandus.

Grenoble'i ärikoolist (GGSB)

Üks vähestest ärikoolidest kogu maailmas on saavutanud kolmekordse akrediteeringu AMBA, AACSB ja EQUIS. Financial Timesi edetabelis on GGSB järjekindlalt Euroopa 20-30 kooli seas.

... [-]
Singapur Singapore
October 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

We are Top10 Most Preferred School for Accounting & Finance

Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore 079909

Singapore, 079909 SG