Loe ametlikku kirjeldust

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) pakub magistrikraadi ettevõtluse analüüsis (MSBA), mille on välja töötanud ja õpetanud auhinnatud akadeemikud NUS Business Schoolist ja NUS School of Computingist.

2013. aastal loodi NUS Business Analytics Centre koostöös IBMiga, et töötada välja ärianalüütikute professionaalne talent, et rahuldada nende ettevõtete vajadusi, kes soovivad analüüsi abil oma ettevõtteid täiustada. 5-aastase koostöö käigus pakkus NUS akadeemilist ekspertiisi MSBA programmi kavandamiseks, käsitlemiseks ja läbiviimiseks, samal ajal kui IBM andis tööstuslikke teadmisi.

Globaalne huvi analüüsi valdkonna vastu on sellest ajast alates tohutult kasvanud: erinevate tööstusharude ettevõtted otsivad aktiivselt talente, kes paistavad silma analüütika valdkonnas. Tänaseks on NUS MSBA üliõpilased lõpetanud 300 tööstusanalüüsi projekti, kusjuures kool moodustas väärtuslikke partnerlusi rohkem kui 50 organisatsiooniga.

NUS Business School

-u3-pgUzN8PgM_4GR7Pt3vcmQWhoFHvkyquo9Z1-iTZN5AI0-6E7GNiXxh3bUrMHg1CRwewAJkxJ9sgunqONpV-WjXTMO3LslzwmlJ450L_vOszGKkDSw6Idt7hoF81JN9DkcNhn

Asutatud aastal 1965, NUS Business School seisab täna maailma juhtivate ärikoolide seas, olles saanud oma programmide, õppejõudude ja lõpetajate kvaliteeti tunnustades sõltumatuid väljaandeid ja agentuure nagu The Financial Times ja QS Top MBA.

Välja arvatud pakkudes ranget, asjakohast ja rahuldust pakkuvat ärikoolitust silmapaistvatele üliõpilastele üle kogu maailma, pakub see silma parimaid globaalseid äriteadmisi sügavate Aasia arusaamadega, valmistades üliõpilasi Aasia ettevõtete juhtimiseks rahvusvahelistesse edusammudesse ja aitamaks globaalsetel ettevõtetel edu saavutada Aasia.

Kool meelitab mitmekülgseid arukaid ja andekaid õpilasi laia akadeemiliste programmide valikusse, sealhulgas ärijuhtimise bakalaureuseõppesse (MBA), MBA, magistri- ja doktoriõppesse, lisaks kohandatud ja avatud registreerimisele. Executive Education kursused.

Osana terviklikust ülikoolist, mille erialadel on 17 teaduskonda, on kool ainulaadne positsioon, et võimendada ülikooli laiust ja sügavust, sealhulgas juurdepääsu laialdasele ja väga mitmekesisele üliõpilaskonnale ülikoolilinnakus ja ulatuslikku ülemaailmset vilistlaste võrgustikku.

NUS Arvutite Kool

0gPozfqYNoO1iaMe4LwFF0No77TPSqvEzPBz1spwJHy73AjI-WW_jvuyPxd5Ivo89e34TOFWpZplW6MLUBhKmlLW9yZ2FbCN4OG9B-R5hjhK5YYvQ_fmpjhwkD40qED__ivuuNHU

NUS School of Computing on Singapuri kõige väljakujunenud arvutikool ja on loonud silmapaistvate vilistlaste jälje, sealhulgas rahvusvaheliste ettevõtete, valitsusasutuste ja õitsvate alustavate ettevõtete juhid ja tehnoloogiaarhitektid.

Kool pakub silmapaistvaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme kogu arvutite, sealhulgas arvutiteaduse, infosüsteemide, arvutitehnoloogia, ärianalüüsi ja infoturbe valdkonnas, samuti erialasid esilekerkivatel olulistel aladel, nagu tehisintellekt, fintech , blockchain, analüütika ja turvalisus.

Erakorralised haridusüliõpilased kogevad siin, koos nõudlusega talentide arvutamise järele kõikides valdkondades ja tööstusharudes, teha NUS Computing lõpetajatest väga soovitud. Me juurutame oma õpilasi juhtimisomaduste ja ettevõtlusvaimu mentorluse, kogukondlike teenuste ja eriprogrammide kaudu, kaasa arvatud käivitusinkubaator, Furnace, mis pakub rahastamist, infrastruktuuri ja juhtimisalast tuge, et tuua originaalsed ideed äriliseks.

Koolil on hea meel, et viimased neli aastakümmet on harinud Singapuri ja maailma infotehnoloogia spetsialiste ning on uhked selle üle, et arvukalt kohalikke ja rahvusvaheliselt tuntud juhtivtöötajaid on meie suurte ja saavutatud vilistlaste perekonna seas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

NUS Business Analytics Centre

NUS magistrikraad ärianalüütika (NUS MSBA) programmis on ühiselt pakutud ja kujundatud kahe ülemaailmse kooli, NUS Business Schooli ja NUS Computing'i poolt. Selles progr ... [+]

Programmi kirjeldus

NUS magistrikraad ärianalüütika (NUS MSBA) programmis on ühiselt pakutud ja kujundatud kahe ülemaailmse kooli, NUS Business Schooli ja NUS Computing'i poolt. Selles programmis õpivad õpilased läbi intellektuaalse akadeemilise ranguse ja praktilise rakenduse. Nad on varustatud vajalike oskuste, tehnikate, vahendite ja teadmistega, nagu masinaõpe ja sügav õppimine, et lahendada keerukaid ärianalüüsi probleeme erinevates tööstusharudes, nagu rahandus, jaemüük, infotehnoloogia, tarneahel ja tervishoid. Üliõpilased pääsevad juurde ka suhtlemisvõimalustele ja arutlevad põhjalikult erinevate ettevõtetega, kes on vastavate valdkondade liikmed.

Õppekava... [-]
Singapur
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47
119613 Singapur, Singapur