Loe ametlikku kirjeldust

Nanyang

Järjekindlalt loendatud seas maailma top-tier ärikoolides, meil on üks kõige loodud ja põhjalik pakkujate äri ja juhtimise koolitus Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas.

MEIST

Tere Nanyang Business School

Järjekindlalt loendatud seas maailma top-tier ärikoolides, meil on üks kõige loodud ja põhjalik pakkujate äri ja juhtimise koolitus Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas.

Aastaid oleme rikastab juhid üle kogu maailma, kasutades uuenduslikke pedagoogika melds range akadeemilise teooria reaalse maailma äri praktikale. Olles täielikult integreeritud Nanyang Technological University, oleme võimelised tuginema tugevatele külgedele Aasia ühe kõige põhjalikum teadusmahukate ülikoolides pakkuda rikastav võimalusi interdistsiplinaarne uuring. Selline terviklik lähenemine ulatub üle meie mitmekesised ja kraadiõppe programmid - kui ka mitte-kraadise kommenteeritud kursused - tagada, et meie lõpetajate areneda ja olla edukas tänapäeva üha dünaamilisemaks ja omavahel seotud maailmas.

Meie akadeemilise kvaliteedi ja tööstuse seisukohast on hästi tunnustatud kogu maailmas sõltumatute väljaannete ja organisatsioonid. Meie programm on reastatud regulaarselt üks Aasia parimaid ning oleme akrediteeritud Euroopa kvaliteet Improvement System (EQUIS) ja assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) - maailma enim tunnustatud kvaliteedi tagamise standarditele raamatupidamise ja äri haridus . Meie uuringud on saanud ka silmapaistev hinnangust erinevate akadeemilise uuringud, kus mitmed meie õppejõud on tunnistatud maailma juhtivatest valdkondades nagu raamatupidamine, rahandus ja kultuuri intelligentsust.

Nanyang edetabelid

Edetabelid

On mitmesuguseid pingeread ärikoolides. Iga hindamise kasutab teistsuguseid kriteerium, küsitlused erinevatele sihtgruppidele ja meetmed eri aspekte programm.

Financial Times ja The Economist iga avaldab aastane pingerida täistööajaga MBA programme üle maailma, pakkudes väärtuslikke tööriistu sisseastujatele, värbajate ja ettevõtete koolides. Mõlemad on järjekindlalt järjestatud meie MBA programmi üks parimaid Aasias.

The Economist MBA edetabel (oktoober 2016)

  • Nanyang MBA oli kohal 69. hulgast Economist nimekirja maailma top 100 MBA programmid.
  • See oli paremuselt viies laskmise poolt Aasia ärikool. Alates 2004. aastast on Nanyang MBA on järjekindlalt hinnatud hulgast Aasia top 10 MBA programmid ja parimad Singapuris.

Financial Times EMBA hinne (oktoober 2016)

  • Nanyang Business School Executive MBA (EMBA) programm oli kohal 18. maailmas Financial Times "pingerida.

Financial Times MBA edetabel (jaanuar 2017)

  • Nanyang MBA oli kohal 24. Financial Times "Global MBA Ranking.
  • See on järjestatud Singapur nr 1 programm ja 3. Asia Pacific.
  • See on reastatud jooksul Financial Times globaalse top 40 igal aastal alates 2009. aastast.
Nanyang missioon

Umbes NTU Singapurist

Oleme esimene ärikool Singapur ja kolmas Aasias, olema akrediteeritud nii Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem ja assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business. Meil on ka üks vaid 11 ärikoolides väljaspool USA tuleb akrediteeritud AACSB Raamatupidamine. Need on kõige laiemalt tunnustatud kvaliteedi tagamise standarditele raamatupidamise ja äri haridus ja nad kinnitan, et kraadi meil anda on tunnustatud kogu maailmas.

Association Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)

Noored ja teadusmahukas, Nanyang Technological University (NTU Singapur) on reastatud 13. maailmas. Samuti on paigutatud 1st seas maailma parim noor ülikoolides.

Ülikoolis on kolleegiumid masinaehitus, äri-, teadus, humanitaar-, kunsti-, ja sotsiaalteadused, ja Interdistsiplinaarne Graduate School. Samuti on meditsiinikoolis, Lee Kong Chiose School of Medicine, mis on loodud koostöös Londoni Imperial College'ist.

NTU on koduks ka maailmatasemel autonoomsed üksused, nagu National Institute of Education, S Rajaratnam School of International Studies, Maaobservatoorium Singapuri ja Singapurist keskuse Environmental Life Sciences Engineering.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hiina

See ülikool pakub ka:

MSc

Nanyang Business School, NTU Singapore

Unikaalne kraadiõppe programmi, Master of Science in Financial Engineering (MTÜ) annab teile edu on dünaamiline professionaalne maailma kõrgtehnoloogia rahastamiseks. ... [+]

Unikaalne kraadiõppe programmi, Master of Science in Financial Engineering (MTÜ) annab teile edu on dünaamiline professionaalne maailma kõrgtehnoloogia rahastamiseks. Õppige maailmatasemel õppejõud ja tööstuse kogenud spetsialistid, kuidas rakendada lahendusi sellistes valdkondades nagu riskijuhtimine, tootekujunduse, kvantitatiivne kauplemise, kvantitatiivne ja finantsanalüüs infotehnoloogia. Olge kursis tööstuse areng selles multidistsiplinaarne programm, mis on ka pakutakse koostöös Carnegie Mellon University, USA: tähtsündmused MFE programm:

7 nädalat Carnegie Melloni ülikoolist USAs Teadmisi 2 NTU koolid - Nanyang Business School (NBS) ja School of füüsika-matemaatikakandidaat (SPSM) Maailmaklassi teaduskonna Insights alates spetsialistide State-of-the-art infrastruktuur Tugev vilistlaste võrgustiku ... [-]
Singapur
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nanyang Business School, NTU Singapore

MSc (raamatupidamine) * programm on rada mitte-arvestus koolilõpetajad liituda Raamatupidamine sektori ja karjäärile raamatupidamise ja rahanduse funktsioone. ... [+]

Umbes Nanyang MSc Raamatupidamine

Nanyang Business School Master of Science Raamatupidamine (MSc ACC) pakutakse nii täis-või osalise tööajaga programm. Täistööajaga õpilased programm lõpule aastas, osalise tööajaga üliõpilased, 2 aastat.

Programm hõlmab 12 kursust, mis koosneb 3 Business Core (BC) ja 9 Raamatupidamine Core (AC) kursused. Kuni 2 loobumised on lubatud, põhineb eelneval ulatuslikku katvust oma bakalaureuse programmi, heaks kiitma kooli. Loobumised saab asendada magistriõppe tasemel valikained.

Meie kursused on õpetanud meie õppejõud Singapuri juhtivaid ja kõige kehtestatud raamatupidamise kool, tuntud oma pragmaatiliste ja tööstusele orienteeritud lähenemist.... [-]

Singapur
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

NTU Singapore: World’s No.1 young university

A snapshot of Nanyang Business School