Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Technische Universität München Aasia (tuntud ka kui TUM Asia ) alustas tegevust Singapuris 2002. aastal Technische Universität München filiaalide ülikoolilinnakuna (TUM). TUMil paluti Singapuris asuvas ülikoolilinnakus rajada projekti Global Schoolhouse Initiative (Global Schoolhouse Initiative) raames, mille eesmärk oli arendada Singapur maailmatasemel haridusasutuste keskusesse - pakkuda Singapurile ja kogu maailmale erinevaid kvaliteetseid haridusvõimalusi. piirkond.

Partnerlus Aasia parimate ülikoolidega

TUM on viinud oma põhjapanevasse koostöösse Singapuri kahe juhtiva ülikooliga Saksa ülikoolide üleilmastumisega koos TUM Asia koostöös Singapuri riikliku ülikooliga (NUS) ja Nanyangi tehnoloogiainstituudiga (NTU), pakkudes magistriprogramme. Praegu pakub TUM Asia ühist TUM-NUSi tööstuskeemia magistrikraadi ja ühist TUM-NTU magistrikraadi integreeritud vooluringi ja rohelise elektroonika magistriõppes. TUM Asia pakub omalt poolt kahte TUMi magistri kraadi: raudtee, transpordi ja logistika ning kosmosetehnoloogia ning kaks TUMi bakalaureuse kraadi koostöös Singapuri Tehnoloogiainstituudiga (SIT).

Miks õppida TUM Asia Singapuris?

5 põhjust teenida oma kraadi TUM Asia

1- Õppimine SAKSAMAA # 1 Aasia Ülikooliga

Maailmakõrgkoolide 2011. aasta akadeemilises järjekorras (tuntud ka kui Shanghai edetabel) oli TUM Saksa # 1 ülikool ja 54. maailmakõrgkool vastavalt QSi 2011. aasta maailmatasemele. Sellest ajast alates on TUM muutunud Kolm järjestikust aastat järjest Saksa # 1 ülikool paigutatud teiste prestiižsete ja rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolide, näiteks Harvardi ülikooli, Tokyo Ülikooli ja Singapuri riikliku ülikooli vahel. Peale selle, et ta on Saksamaa 1. klassi ülikool, on TUMil palju muid auhindu, nagu ainus Saksa ülikool, kellele antakse välja "Ülikooli tippspetsialistide" auhind 6 järjestikusel aastal (2006-2012) ja kes on neljandal kohal kõigi tehniliste ülikoolide seas Euroopa.

Saksamaad tuntakse ideede liiduna ja mõiste "saksa tehnoloogia" seostatakse kvaliteedi, tipptaseme ja tehnilise võimega. Kombineerige seda Aasia - Hiina ja India konteksti, mis moodustavad juba kolmandiku maailma tarbijarühmadest - ja Aasia tarbijate hulgas on laialdaselt kasutusel olev tehnoloogia. Meie kraadiõppeprogrammid pakuvad õpilastele konkurentsieeliseid turusuundumuste mõistmisel.

See kahes perspektiivis võimaldab õpilastel ühendada kahes mandril parimaid tavasid, et luua uusi lahendusi üha arenevale globaalsele maastikule. Saksamaal ja Singapuril on palju sarnasusi tipptasemel infrastruktuuriga, nagu maailmatasemel transpordisüsteemid, auhinnatud lennujaamad ja lennufirmad, tugeva tööstuse toetusmaastik ja suurepärased akadeemilised asutused.

2. PARIMAD LEKTORID, MIDA MAAILMA PAKUTAB

5000 paberit

3 STRONG INDUSTRY NETWORK

TUM Asia usume, et varustame meie üliõpilasi praktilise haridusega, ühendades teooria tööstuse jaoks olulise rakendusega. Nagu Saksa # 1 ülikool, naudime tugevaid sidemeid oluliste tööstuspartneritega, nagu BASF, Clariant, Infineon, Lantiq, Rohde

4. Käsi-lähenemine

Isaac Newton lõi Gravitatsiooni seaduse pärast seda, kui ta täheldas puust langenud õuna. TUM Asia usume, et õppimine on tihedalt seotud praktilise lähenemisega. Kõigil meie kursustel läbivad üliõpilased väitekirja koos internatuuri. Selle eesmärk on pakkuda üliõpilastele võimalust oma teoreetilisi teadmisi testida ja inspireerida neid õppima tulevikku ja tulevikku uuendama. Õpilased on jätkanud teadustööga seotud karjääri ja hiljuti TUMi Loo loomist (NTU poolt

5. TUGEVUS mitmekesisuses

Nagu Thomas Friedman ütles, "maailm on korter". Üleilmastumine on nüüd vältimatu jõud, mis jääb siia, ja TUM Asia me uhkelt kiidelda üliõpilaste mitmekülgsest vastuvõtmisest, kellest on rohkem kui 28 riiki. See tähendab, et me edendame elujõulist õpikeskkonda, kus õpilane õpib väljaspool õpikut, aga ka oma kolleegide elu. Ideed sünteesitakse erinevates majanduslikes olukordades, mida üliõpilased õpivad mitmetest aspektidest aru saades, luues suutlikkuse lahendada probleemid loominguliselt.

Asukohad

Singapur

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

Address
TUM Asia
510 Dover Road #05-01
SIT@SP Building

139660 Singapur, Singapur
Telefon
+65 6777 7407