Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

Farmaatsiateaduskond on osa Slovakkia suurimas, vanimas ja silmapaistvamas ülikoolis.

Bratislava Comeniuse ülikool on kaasaegne Euroopa ülikool, mis tähistas 2019. aastal oma 100. juubelit. See on ainus Slovakkia ülikool, mida korrapäraselt hinnatakse maailma parimate ülikoolide rahvusvahelises edetabelis. Kolmeteistkümne teaduskonnaga pakub see laia valikut õppeprogramme (üle 800) kolmel tasemel ning mitmed neist õppeprogrammidest on ainsad, mida Slovakkias pakutakse. Inimeste tundmise valdkondi on õppimisel valida laia valiku vahel, olgu selleks siis meditsiin, humanitaar- ja sotsiaalteadused, loodusteadused, matemaatika, teoloogia ja palju muud.

137757_UK-BudovaSafarikovonam.12.jpg

Comeniuse ülikool on teadusasutus, mis juhib sadu kodumaiseid ja rahvusvahelisi teadusprojekte. Selle tulemusel tegelevad paljud tudengid õpingute ajal oluliste teadusuuringutega ning saavad aktiivselt osaleda projektides, stipendiumides ja erialastes praktikates (sh välismaal).

Comeniuse ülikool saadab igal aastal kõige rohkem üliõpilasi välismaale kõigist Slovakkia ülikoolidest ja sinna võetakse vastu kõige rohkem rahvusvahelisi üliõpilasi, sealhulgas sellistest kohtadest nagu Saksamaa, Norra, Kreeka, Iraan, Austria ja Island.

137754_DSC_2139.JPG

Faktid

 • Umbes 1 500 õpilast, kellest umbes 15% rahvusvahelised üliõpilased eri riikidest
 • 11 spetsialiseeritud õppeosakonda
 • 2 oma õppeapteeki, mis toimivad ka kogukonna apteekidena
 • Uued laborid ja loengusaalid kaasaegse varustusega
 • Kõrge kvalifikatsiooniga õppejõud, kellel on pikaajaline kogemus riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil
 • Farmaatsiahariduse kõik tasemed, sealhulgas PharmD ja Ph.D kraadiõpe. programmid, spetsialiseerumine jms
 • Rahvusvahelised vahetusprogrammid, sealhulgas kahepoolsed lepingud vähemalt 30 partnerülikooliga Euroopas, Aasias ja USA-s
 • Teaduslik tippkeskus, kesksed teaduslaborid, erinevad teadusprojektid
 • Suur ravimtaimede aed
 • Keskraamatukogu
 • Jõusaal ja spordivarustus
 • Oma sööklad ja kohvikud

Prestiž
Comeniuse ülikooli farmaatsiateaduskond on Slovakkias ainus omalaadne teaduskond. Teaduskond kasvatab originaalseid farmaatsiaalaseid spetsialiste, integreerides nii loodusteaduste ja meditsiini kui ka konkreetsete farmaatsiateaduste teadmisi.

Traditsioon
Slovakkia farmaatsiaülikooli õpingud on kestnud enam kui 70 aastat ja Bratislava farmaatsiateaduskonna on lõpetanud enam kui 11 000 üliõpilast.

Akrediteerimine
Õppeprogramm Farmaatsia vastab täielikult Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 2005/36 / EÜ kutsekvalifikatsioonide tunnustamise kohta.

Haridus

Farmaatsia õppeprogrammi lõpetanu määratlevad kõrgetasemelised teadmised ja praktilised oskused keemia, bioloogia, meditsiini ja eriti farmaatsia alal. Lõpetajal on sügavad teadmised kõigest, mis ravimiga inimese organismis juhtub; selle mõju ja kahjulik mõju; samuti ravimite kasutamise tervislikud ja sotsiaalsed aspektid. Lõpetaja magistriks on inimtervishoius kasutatavate ravimite farmaatsiatehnoloogia, farmatseutilised, keemilised, mikrobioloogilised ja bioloogilised uuringud. Lõpetaja oskab hinnata ravimite teaduslikke andmeid ja anda sellise oskuse põhjal seotud teavet. Lõpetajal on piisavad teadmised ravimipraktikaga seotud juriidilistest ja muudest nõuetest. Õppeprogramm vastab täielikult Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 2005/36 / EÜ kutsekvalifikatsioonide tunnustamise kohta.

137743_PixaBay_bratislava-1905408_1920.jpg

Asukohad

Bratislava

Address
Odbojárov 10
SK-83232 Bratislava, Bratislava piirkond, Slovakkia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: