Loe ametlikku kirjeldust

Pan-European University (PEU) on eraõiguslik kõrgharidusasutus, mis pakub ülikooliharidust kõigis kolmes tsüklites 20 akrediteeritud õppekavas 5 teaduskonnal. Alates selle loomisest 2004. aastal on PEU-st õpingud lõpetanud üle 12 000 üliõpilase. Lai valik õppesisu, kaasaegseid ja tehnoloogiliselt hästi varustatud ruume ning kõrgklasside õppejõudude kaasamine oma programmidesse on vaid mõned tunnused, mida ülikool pakub oma õpilastele tõenäoliselt praktilise hariduse pakkumiseks, et luua edukaid spetsialiste tööturule sisenemisel.

Kõik viis teaduskonda pakuvad kaasaegseid õppimisviise, sealhulgas individuaalset lähenemist, atraktiivseid erialasid ja erialast ettevalmistust praktikavõimaluste kujul. Eespool nimetatud eesmärk on jõuda ülikooli põhieesmärgini, milleks on saada kõrghariduse modernsuse juhtiv keskus. Me oleme pühendunud teie ideaalsele valikule, et alustada oma edukat karjääri.

PEU koosneb viiest teaduskonnast, mis moodustasid järk-järgult, vastates kõrghariduse turu vajadustele, kronoloogilises järjekorras: õigusteaduskond (2004 ), majanduse ja ettevõtluse teaduskond (2005) , meediateaduskond (2007 ), teaduskond Informaatika (2009) ja psühholoogia teaduskond (2011) .

Slovakkia ainsa erakõrgkoolina on meil õigus doktorikraadi pakkuda. uuringud ja samal ajal kvalifitseeritud kandidaadid võivad taotleda kutsetöö doktorikraadi, abitöö (professori) ja inauguratsiooni (täispraktika) menetlust.

Tütarettevõtte " Prosperita", mis on rohkem kui 20-aastase äritraditsiooniga investeerimisgrupp, liige oleme osa Tšehhi ühe juhtiva pereettevõtete korporatsioonist. Liikmelisus on finants- ja organisatsioonilise stabiilsuse eeltingimus ning moodustab platvormi rahvusvaheliste investeerimis- ja kapitaliturgude osaks.

Hariduse väga oluline osa on meie strateegiline eesmärk praktiline kogemus. Praktilise kogemuse omandamine juba uuringute ajal võimaldab ülikoolilõppel tööturule lahkuda suhteliselt paremas olukorras.

Ettevõtete partnerlus IBMi, Slovakkia jalgpalliliidu, Slovakkia riikliku inimõiguste keskuse, Kinnisvaraagentuuride riikliku assotsiatsiooni, Uudiste ja Media Holding'i või Slovaki Kindlustusseltside Assotsiatsiooniga teenib muu hulgas uuringute praktilisi aspekte. Eksperte kutsutakse otsekoolitusse ning spetsialiseerunud seminarid, töötoad ja professionaalsed üritused pakutakse koos koostööpartneritega.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Pan-European University

Rahvusvahelise äri valdkonna magistriprogrammi lõpetajad on valmis täitma kõiki juhtimisülesandeid antud valdkonnas. ... [+]

Rahvusvahelise äri valdkonna magistriprogrammi lõpetajad on valmis täitma kõiki juhtimisülesandeid antud valdkonnas.

Õppetöö sisu ja olemus võimaldab neil omandada ulatuslikke teadmisi, et nad saaksid oskuslikult eristada majanduspraktikast tulenevaid ülesandeid ja reaalset majanduslikku elu vajaliku loovuse ja autonoomia tasemega. Rahvusvahelise õppekava lõpetajad tutvustavad teemasid järgmistest valdkondadest: maailmamajandus, rahvusvaheline kaubandus, strateegiline juhtimine, rahvusvaheline turundus, rahvusvaheline rahandus ja rahvusvaheline ärijuhtimine

Miks Paneuroopa ülikool?Võimalus saavutada erialane doktorikraad ja viia läbi uuringuid.Praktilist haridust... [-]
Slovakkia Bratislava
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Pan-European University

Rõhuasetus on seotud rahvusvaheliste suhete erinevate aspektide - peamiselt poliitiliste, majanduslike, õiguslike, kultuuriliste aspektide jne - ja suhtlusoskuste, sealhu ... [+]

Õppekava "Rahvusvahelised suhted ja diplomaatia" (magistrikraad, ülikoolide teise tsükkel) lõpuleviimisel saavad kõrgelt iseseisva ja loovuse tasemel rakendada teoreetilisi teadmisi praktiliste olukordade kontekstis ja seotud küsimustes nende tööalast tegevust asjaomaste kutsealade puhul.

Rõhuasetus on seotud rahvusvaheliste suhete erinevate aspektide - peamiselt poliitiliste, majanduslike, õiguslike, kultuuriliste aspektide jne - ja suhtlusoskuste, sealhulgas rahvusvaheliste meeskondade vahelise suhtlemise sügavate teadmiste ja arusaamadega.

Õppekava "Rahvusvahelised suhted ja diplomaatia" (magistriõppe ülikoolide teise astme tsükkel) lõpetamisel lõpetatakse:... [-]

Slovakkia Bratislava
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles