Loe ametlikku kirjeldust

Oleme täielikult akrediteeritud kaasaegne Euroopa ärikool, mis on pühendatud üksikisikutele, kes on huvitatud oma teadmiste ja konkurentsivõime tõstmisest veebipõhise ja näost-õppe kaudu. Meie kvaliteetsed õppekavad, mis on saadaval neljas erinevas keeles, järgivad praeguse Euroopa ja ülemaailmse ärikeskkonna standardeid ja nõudeid.

21. sajandi pädevuste arendamine uuenduslike programmide ja lähenemisviiside kaudu, mis sisaldavad UNIQUE rahvusvahelist akrediteerimist info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamiseks kõrghariduses

DOBA Business School peamised eelised

  • arenenud ja väljakujunenud veebipõhine õppemudel, mida rahvusvaheliselt akrediteerib Euroopa E-õppe kvaliteedi fond
  • aktuaalsete ja praktiliste teadmiste omandamiseks mõeldud tänapäeva programmid
  • kaasaegne IT-toega kõrgharidus, mida pakuvad ulatusliku töökogemusega õpetajad,
  • üliõpilaskeskne lähenemine
  • teadusuuringud, rahvusvaheline koostöö ja muud arendustegevused,
  • Kagu-Euroopa turgude olemasolu,
  • selge üleilmastumise strateegia, sisenedes Aafrika ja India uutesse välisturgudesse
  • sotsiaalselt vastutustundlik ja eetiline haridus ja teadustegevus.

DOBA pakub õppekavasid osalise tööajaga üliõpilastele, kes töötavad üldiselt ja saavad osaleda tavaprogrammides ja kaugõppeprogrammides. Õpilased võivad õppida sloveeni, serbia, horvaadi või inglise keeles.

DOBA Business School on osa DOBA Business Groupist, mis loodi 1990. aastal. DOBA Business Group on suurim eraõppeasutus Sloveenias. Algusest peale on DOBA arendanud ja edendanud elukestvat õpet. Erinevate siht- ja vanuserühmade jaoks on rohkem kui 100 erinevat ametlikku ja mitteformaalset haridus- ja koolitusprogrammi, mis vastavad kasvavale vajadusele hariduse järele Euroopas.

Meie programmid suurendavad jätkuvalt üksikisikute haridustase ja tugevdavad seda, et teadmised on väärtuslik vara. Selle asemel, et valmistada teid ette ühe tänapäeva tavapäraste elukutsete jaoks, valmistame teid ette homsed kutsealad ja töökohad.97861_doba_pigac_si__MPP5567.jpg


Meie nägemus

Kool, mis läheb kaugemale.

Selleks, et saada Euroopa juhtivate koolide veebipõhiseks õppimiseks ja kogu maailmas tunnustatud kool selles valdkonnas - tunnustatud oma pedagoogiliste uuenduste, avatuse, sotsiaalse vastutuse, veendumuse jätkusuutliku tipptaseme ning ettevõtlikele ja sotsiaalselt vastutustundlike õpilastele, kes on valmis lahendama praegused majandusprobleemid ja sotsiaalsete probleemide lahendamine.

Meie missioon

Võimaluste muutmine uute programmide ja lähenemisviisidega.

DOBA Business School on erasektori ärikool ja loodud kõrgharidusasutus online-õppeks selles piirkonnas ja teadmiste keskus. DOBA Business School rakendab bakalaureuse- ja magistriprogramme ning uuringuid rakenduslike sotsiaalteaduste valdkonnas. Meie püüdlused on suunatud teadmiste puuduste vähendamisele ja võimaluste laiendamisele edukaks karjääriks Sloveenias ja piirkonnas. Meie tegevuse eesmärgiks on pakkuda kitsamat ja laiemat sotsiaalset kogukonda tänapäevaste haritud ja praktiliselt koolitatud lõpetajatega, kes juhivad eetilisi ja sotsiaalselt vastutustundlikke tegevusi.

Meie väärtused

Sotsiaalne vastutus
Me aitame kujundada vabatahtlikke, kriitilisi, ettevõtlikke ja loomeid, kelle tegevused aitavad kaasa ühiskonna arengule.

Eetiliste väärtuste austamine
Oleme pühendunud kõrgetele eetilistele põhimõtetele, mis on meie õppekavade ja õpperežiimide keskmes. Haridus ja meie enda tegevus aitavad kaasa austusele, mitmekesisuse aktsepteerimisele, sallivusele ning inimõiguste ja põhivabaduste austamisele.

Hariduse kvaliteet
Õppeprotsessi rakendamise pidev jälgimine, rakendajate kvalifikatsioon, programmide rakendamise tingimused, sisemine korraldus, õpitulemuste rahvusvaheline võrreldavus, aktiivne koostöö kogukonnaga ja täiustuste pidev rakendamine õpilaste kaasamise kaudu.

Uurimis- ja arendustegevused ja uuendused
Akadeemilise ringkonna võrdne liige ka teaduslikus ja teadustöös, pakkudes uusi ja uuenduslikke lahendusi, mis loovad keskkonnas edu.

Kohaneda ja olla sotsiaalsete muutuste teguriks
Meie tegevused teadusuuringutes, hariduses ja nõustamises, ühenduste rajamine, meie eetilise käitumise ja elukestva õppe edendamine aitavad Sloveenias ja mujal maailmas kaasa sotsiaalse vastutuse jätkusuutlikule arengule. Seda tehakse koostöös riiklike ja rahvusvaheliste ekspertide, institutsioonide, organisatsioonide ja ettevõtetega.

Individuaalsuse austamine ja meeskonnatöö edendamine
Me austame üksikisikute ootusi ja vajadusi, edendame samal ajal koostööd.

Iseseisvus
Me usume intellektuaalset vabadust ning oleme finantsiliselt, institutsionaalselt ja akadeemiliselt sõltumatult ja turule orienteeritud asutuses.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Serbia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

DOBA Business School

Linnad ja kogukonnad on tänapäeva peamised väljakutsed, mida peame mõistma ja suutma lahendada, kaasates kodanikke säästva arengu ja elukvaliteedi parandamisse. Arukas li ... [+]

Linnad ja kogukonnad on tänapäeva peamised väljakutsed, mida peame mõistma ja suutma lahendada, kaasates kodanikke säästva arengu ja elukvaliteedi parandamisse.

Arukas linn on linn, mis põhineb oma kodanike vajadustel ja kasutab arenenud tehnoloogiaid, et edendada konkurentsivõimet, säästvat arengut ja paremat elukvaliteeti.

Kuna linnastumine süveneb, peavad linnad seisma silmitsi erinevate tasandite säästva arengu väljakutsetega: keskkonna, sotsiaalse ja majandusliku, eriti vähemarenenud riikides, kus linnastumine on palju suurem. On oluline kehtestada integreerivad poliitilised vormid, et parandada nii linna kui ka maapiirkondade elanike elukvaliteeti ja suurendada sotsiaalset kaasatust.... [-]

Sloveenia Maribor Serbias Belgrade
Oktoober 2019
Inglise,Serbia
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
DOBA Business School

Äri ja organisatsioon on kaasaegse elu oluline osa. Täielikult akrediteeritud programm International Business Management vastab tänapäeva töökohtade vajadustele turul ja ... [+]

Äri ja organisatsioon on kaasaegse elu oluline osa. Täielikult akrediteeritud programm International Business Management vastab tänapäeva töökohtade vajadustele turul ja aitab õpilastel koostöö kaudu omandada teadmisi oma äri ja võrgustike juhtimiseks.

Probleemipõhine õpe aitab õpilastel arendada ettevõtlusalaste uuenduste juhtimise oskusi ja võimaldab neil mõista majandussüsteeme kaasaegse Euroopa ja ülemaailmse keskkonna osana.

Programm sobib kõigilekes teavad, et elukestev õpe on ettevõtliku mõtteviisi arendamisel oluline.kes tahavad mõista tänapäevaseid töökohti ettevõtluse, inspiratsiooni juhtimise ja rahvusvahelise äri valdkonnas.kes soovivad arendada 21. sajandi oskusi ja pädevusi.kes tahavad olla tuleviku juhid.... [-]
Sloveenia Maribor Serbias Belgrade
Oktoober 2019
Inglise,Serbia
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Students about DOBA Business School

Students at DOBA Business School