Loe ametlikku kirjeldust

Veebruar missiooni "Matemaatika majandusteaduskonna aitab kaasa tervikliku isiksuse kujunemiseks ning osaleb majanduse areng ja kogukonna nii riiklikul kui ka laiem Euroopa tasemel läbi selle sünteesi majandusteaduskonna teadus ja haridus."

Veebruar visioon "Veebruar on riiklikult tunnustatud ja kogu Euroopa laiema piirkonna kui suurepärane teadusuuringutele suunatud ja globaalselt ühendatud School of Economics ja äri."

Veebruar on strateegiline suund Järgmisi strateegilisi eesmärke toetavad missiooni: Sisukas ja mõjukamaid teadus.

Pidev toetus teaduskonna ja töötajate areng. Pidev koostöö äriringkondadega. Praegune ja tõhus ja kraadiõppesse õppeprogramme ja elukestva hariduse valdkonnas ökonoomika ja ettevõtluse. Suurenenud rahvusvahelistumise kõigil tööaladel. Soodustamine sotsiaalselt vastutustundlik käitumine ja moraalselt ja eetiliselt põhimõtteline tegevus. Tagamine interdistsiplinaarseid teadmisi ja levib teadlikkust säästva arengu.

Veebruar põhiväärtused

Akadeemiline vabadus Teadmised Koostöö Isiklik ja sotsiaalne vastutus Võrdõiguslikkuse ja demokraatia Usaldusväärsuse ja eetilise tegevuse Dialoog ja inimsuhete osas Innovatsioon Kriitiline mõtlemine Ettevõtlus.

FEB pakub huvitavat, dünaamiline ja keeruline õpikeskkonna, mis annab kohese kohaldamise teadmisi praktikas. Umbes 26.000 üliõpilast (ülikooliharidus ja erialast kõrgharidust programmid) ning rohkem kui 1000 kraadiõppes (spetsialistid, meistrid teaduse, MBA lõpetajate, arstid teaduse) ja FEB on juba alustanud nende edukat tööalast karjääri. Autor õpib FEB, õpilased omandada, laiendada ja avardada oma erialaseid teadmisi ja kogemusi, et rahuldada kiiresti muutuvas majandus- ja ärikeskkonda. Nad tunnevad juhtiv ja uuendusliku majanduse ja ettevõtluse teooriad ja võimaldatakse saaks kogemusi läbi praktilise koolituse ja rahvusvahelise üliõpilasvahetuse nii kodus kui ka välismaal. FEB pakub oma õpilastele, et uurida kas täistööajaga või osalise tööajaga. Peale Maribor, osalise tööajaga uuring korraldatakse Celje, Ljubljana, Koper ja Murska Sobotan ja teenib neid õpilasi, kes töötavad samuti neile, kes elavad väljaspool Maribor ja soovivad õppida FEB jäädes elama oma kodulinnas. Peale uute programmide, FEB teostab ka järgmised programmid, mis on peatatud lähiaastatel:

Ülikooli õppekava - "Economics", Kõrgharidust programmi - "Business Administration" Magistrikraad programmi - "majandusteaduskond" Master of Business Administration - MBA.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Študentski svet EPF 2013/14

E-business and information management master study programme FEB 2013

Študentsko življenje na EPF