Loe ametlikku kirjeldust

IEDC - Bled School of Management, asutati 31. aastat tagasi, kui esimene ärikool tüübi Kesk- ja Ida-Euroopas, on üks juhtivaid rahvusvahelise juhtimise arendusasutuste Euroopas.

IEDC - Bled School of Management arendab pädev ja vastutav juhid ja aadressid organisatsioonide kompleksi juhtimise küsimustes. Teeme seda, tuues kokku parimad õppejõud kogu maailmast ja integreerida kunsti, eetika ja säästev areng õppeprotsessi. IEDC annab loominguline keskkond loominguline juhtimine, võimendades oma uimastamise asukoha kaunis Bled, Sloveenia. Püüame hariduse mõju.

Vaata Presentation

Vahemikus terviklik kommenteeritud arengu programmide pakutud IEDC aitab üksikisikute ja organisatsioonide saavutada oma strateegilisi ja / või isiklikke eesmärke ja sisaldab aste (EMBA, PhD) ja mitte-kraadi programmid (General Management Program, suvekooli suure potentsiaaliga, seminaride, foorumite, in-firma programmid) ja aadressid vajadusi erinevate juhtimistasandite ja tööstusharudes. Alates 1986. aastast on rohkem kui 80.000 juhid ja õpilased üle 85 riikides on läbinud erinevaid IEDC haridusprogramme. Aastal 2012, Executive MBA programmi IEDC-Bled School of Management tunnistas Assotsiatsiooni magistriõppes (AMBA) on üks neljast kõige uuenduslikumaid MBA programme maailmas hulgas 700 ärikoolides maailmas. IEDC-Bled School of Management võitis et tunnustuse innovatsiooni, ühendades kunsti juhtpositsiooni ja juhtimise koolitus.

Programmide õpetamise keel:
Inglise