Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Aalto University Executive Education OÜ pakub tippjuhtide koolitust, professionaalse arengu teenuseid ja koolitusi kolme kaubamärgiga, millel on tugevad sidemed Aalto kogukonnaga. Meie missioon on parema juhtimise kaudu luua parem maailm.

Igal aastal saavad meie mõjukast, eesmärgile orienteeritud ja põhjalikust õppimiskogemusest kasu umbes 6000 inimest 1000-st organisatsioonist. Toome ja arendame üksikisikute teadmisi ja oskusi ning edendame enesekindlust. Ehitame nii individuaalseid õppereise ja sisulist karjääri kui ka arhitektuure kompetentside arendamiseks kogu organisatsioonis. Samuti loote koos meiega parimad ärivõrgustikud.

Aalto University Executive Education Ltd kuulub täielikult Aalto ülikoolile. Koostöös Aalto ülikooliga toob Aalto University Executive Education Ltd ekspertide ja juhtide arengusse multidistsiplinaarse lähenemisviisi ning uued, innovaatilised õppemeetodid.

Aalto University Executive Education on kaks tugevat külge: meie Helsingi kontor koordineerib meie tegevust Euroopas, Aasia-Vaikse ookeani piirkonna operatsioone aga Singapur. Lisaks Soomele ja Singapurile pakume oma haridusprogramme mitmel pool kogu maailmas.

Visioon ja strateegia

Meie eesmärk on olla Põhjamaade ihaldatuim partner ümberkorraldamise toetamisel nii era- kui ka avalikes organisatsioonides, eriti seoses majanduskasvu ja digitaliseerimisega. Ehitame väljakujunenud mõttejuhi positsiooni valitud Aalto ülikooli fookusvaldkondades valitud turgudel. Aalto ülikool on ülemaailmselt ainulaadne multidistsiplinaarne asutus, kus kunst ja teadus kohtuvad tehnoloogia ja äriga. Lisaks tugevdame oma positsiooni Põhjamaade ületamatu juhtimisoskuse arendamise institutsioonina nii maine, ulatuse kui ka ulatuse osas.

Meie missioon on parema juhtimise kaudu luua parem maailm. Tahame olla tuntud oma mõjuka, eesmärgile orienteeritud ja igakülgsete õpikogemuste poolest kogu inimese karjääri jooksul, olles oma eelistatud platvormiks elukestvas õppes. Juhendame inimesi nende isikliku arengu rännakutel kureeritud sisu, uudsete teemavaldkondade kindlaksmääramise ja ametialase identiteedi arendamise konteksti kaudu. Elukestva õppe kontekstis keskendume kahele peamisele strateegilisele valdkonnale: õppe digitaliseerimine ja õppimise digitaliseerimine. Lisaks on meie visiooni keskne osa tugeva ja jätkusuutliku ühiskondliku mõju avaldamine organisatsioonide ja üksikisikute kaudu, kellega me töötame.

Finantsnäitajad

Aalto University Executive Education Ltd tegevus pakub ülikooli kogukonnale märkimisväärset sissetulekut erinevatel vormidel, näiteks dividendide, õppetasude ja üüridena. Aalto University Executive Education rahaline jalajälg Aalto kogukonnas oli 2018. aastal umbes 3,7 miljonit eurot (2017. aastal 3,1 miljonit eurot).

119306_ScreenShot2019-08-05at10.34.13AM.png

Akrediteeringud ja võrgud

Aalto University Executive Education on rahvusvaheliselt tunnustatud juhihariduse ja juhtimise arendamise organisatsioon. Osana Aalto ülikoolist toimub meil akrediteeringute „kolmekordne kroon” - kolm auväärsemat äriülikooli akrediteeringut, mis antakse vaid 0,5% -le maailma ärikoolidest: AACSB, AMBA ja EQUIS.

Üks Aalto EE tugevusi on mitmekesine rahvusvaheline võrgustik, mille kaudu hoiame end kursis viimaste rahvusvaheliste teadmiste ja suundumustega: UNICON (rahvusvaheline ülikoolide konsortsium Executive Education), EFMD (Euroopa Juhtimise Arendamise Fond) ja PIM ( Partnerlus rahvusvahelises juhtimises). Aalto ülikooli ärikool on ka Euroopa juhtivate ülikoolide ja suurettevõtete ühendatud võrgu CEMS liige.

Financial Times edetabelid

Aalto EE oli 2019. aastal Financial Timesi Executive Education üldises edetabelis ülemaailmselt 38. kohal ja kuulub seetõttu ühe protsendi tippjuhtide hariduse pakkujate hulka maailmas. Financial Timesi edetabel hõlmab ainult 50 parimat juhtivhariduse pakkujat. Globaalselt pakuvad kommenteeritud haridust ja MBA programme umbes 4000 instituuti.

Aalto Executive MBA oli 2018. aastal taas ainus Soome programm, mis jõudis kohale Financial Timesi iga-aastase ülemaailmse edetabeli 100 parima hulgas. Aalto EE EMBA programm on Euroopas 46. ja 93. kohal . Praegu pakutakse kogu maailmas üle 3000 EMBA programmi, millest vaid 100 parimat pääsevad Financial Timesi edetabelisse.

Paremusjärjestus tagab meie klientidele programmi sisu, meetodite ja õppejõudude maailmatasemel kvaliteedi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

Join Us to Make a Better World through Better Leadership

Address
3C Mechelininkatu
00100 Helsinki, Soome